Náročné krosové mistrovství

Vytvořeno 21. listopad 2016

V sobotu 19.11.2016 se v Praze na golfovém hřišti v Motole konalo Mistrovství republiky v přespolním běhu. Trať byla náročná a podmínky ještě náročnější vzhledem k deštivému počasí při teplotě vzduchu 7°C. Náš oddíl reprezentovalo pět závodníků. Závod začínaly mladší žákyně, za stálého deště vyběhly na trať 2000m v nejpočetnějším zastoupení 87 závodnic. Naše děvčata Áňa Slámová a Elen Pémová patřila k té mladší části a sbírala zkušenosti. Doběhly Áňa na 59. místě, Elen na 77.místě a na trati nechaly všechny síly a trvalo delší čas než se byly schopny postavit na vlastní nohy. Jejich bojovnost je příslibem do budoucna. Po nich se postavil na start Adam Justa, který jako prvním rokem mladší žák přijel zažít atmosféru velkého závodu a doběhl na 66 místě. Po něm se na start postavil  starší žák Šimon Weiniger, který absolvoval trať 3000m a jako zkušený ve své kategorii se dlouho držel na špici startovního pole. Nakonec doběhl na pěkném 19. místě, což bylo nejlepší umístění  závodníka našeho oddílu. Posledním vystoupením našich závodníků  na mistrovství byl start Kuby Kafky v kategorii dorostenců na trati 4000m, kde doběhl na 28.místě v starovním poli šedesáti závodníků.

Výsledky                   Fotogalerie

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.