Lovosické házení-výsledky 2011

Vytvořeno 10. duben 2012

 

      ( 6. díl Vrhačské tour 2011 )  
             
  Koule 3 kg:     dorostenky      
1. 7,86   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Koule 4 kg:     juniorky      
1. 10,23   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  (Německo)  
2. 7,58   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Koule 4 kg:     W30      
1. 10,44   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  (Německo)
             
  Koule 4 kg:     st.žáci      
1. 12,73   Houška Ondřej 97 AK Most  
2. 11,12   Kováč Evžen 96 AK Most  
             
  Koule 5 kg:     dorostenci      
1. 14,40   Bejček Vratislav 94 AC Ústí nad Labem o.s.  
2. 10,10   Canini Dominik 95 AK Most  
3. 9,42   Podkul Filip 95 AK Most  
             
  Koule 7,26:     muži      
1. 12,85   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
             
  Koule 7,26:     M30      
1. 14,54   Gondor Igor 79 AK Kroměříž  
2. 13,24   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
             
  Koule 7,26:     M35      
1. 13,41   Guskowski Andre 74 LAC Erdgas Chemnitz  (Německo)
2. 12,46   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
3. 8,31   Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Koule 6 kg:     M50      
1. 10,45   Pšenák Štefan 59 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Koule 5 kg:     M60      
1. 10,98   Verner Jan 47 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Koule 7,26 kg:     nevidomí B1 a B2      
1. 6,58   Burda Miloš 54 AC Tepo Kladno  
2. 6,20   Krajíček Vladimír 54 TJ Lovochemie Lovosice  
3. 5,83   Půta Ladislav 69 AC Tepo Kladno  
4. 5,28   Mihalovič Karol 51 TJ Lovochemie Lovosice  
5. 5,27   Mach Oldřich 52 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Disk 1 kg:     dorostenky      
1. 22,94   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Disk 1 kg:     juniorky      
1. 34,36   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  (Německo)  
2. 23,89   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Disk 1 kg:     ženy        
1. 57,10   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha  
             
  Disk 1 kg:     W30        
1. 37,97   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.  
2. 32,61   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  (Německo)
             
  Disk 1 kg:     st.žáci      
1. 37,36   Kováč Evžen 96 AK Most  
2. 30,89   Houška Ondřej 97 AK Most  
             
  Disk 1,5 kg:     dorostenci      
1. 37,35   Bejček Vratislav 94 AC Ústí nad Labem o.s.  
2. 25,18   Canini Dominik 95 AK Most  
3. 20,31   Podkul Filip 95 AK Most  
             
  Disk 2 kg:     muži        
1. 57,16   Voňavka Tomáš 90 AC Tepo Kladno  
2. 36,91   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
             
  Disk 2 kg:     M30        
1. 56,03   Gondor Igor 79 AK Kroměříž  
2. 37,62   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
             
  Disk 2 kg:     M35        
1. 42,95   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
2. 20,67   Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Disk 1,5 kg:     M50      
1. 30,71   Pšenák Štefan 59 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Disk 1 kg:     M60        
1. 36,55   Verner Jan 47 TJ Lovochemie Lovosice  
2. 32,75   Pavlík Miroslav 51 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Disk 2 kg:     nevidomí B1 a B2      
1. 18,51   Krajíček Vladimír 54 TJ Lovochemie Lovosice  
2. 15,65   Burda Miloš 54 AC Tepo Kladno  
3. 15,10   Mach Oldřich 52 TJ Lovochemie Lovosice  
4. 14,90   Půta Ladislav 69 AC Tepo Kladno  
5. 12,52   Mihalovič Karol 51 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Kladivo 3 kg:     dorostenky      
1. 34,25   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Kladivo 4 kg:     juniorky      
1. 26,80   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Kladivo 4 kg:     ženy      
1. 55,60   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice  
             
  Kladivo 4 kg:     W30      
1. 42,31   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  (Německo)
2. 40,90   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.  
             
  Kladivo 5 kg:     dorostenci      
1. 45,49   Mikulecký David 94 AC Ústí nad Labem o.s.  
             
  Kladivo 6 kg:     junioři      
1. 45,06   Mařík Jakub 93 AC Ústí nad Labem o.s.  
             
  Kladivo 7,26 Kg:     muži      
1. 77,48   Nazarov Dilshod 82 Tádžikistán  
2. 68,01   Fiala Michal 85 AK Kroměříž  
3. 48,59   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
             
  Kladivo 7,26 kg:     M30      
1. 69,39   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha  
2. 51,90   Švojgr Jiří 81 SK ZŠ Jeseniova Praha  
             
  Kladivo 7,26 kg:     M45      
1. 43,58   Táborský Jiří 63 AK Most  
             
  Oštěp 600 g:     dorostenky      
1. 36,35   Doležalová Nikola 94 AC Mladá Boleslav o.s.  
2. 15,31   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Oštěp 600 g:     juniorky      
1. 27,33   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  (Německo)  
2. 13,11   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Oštěp 600 g:     st.žáci      
1. 40,50   Kováč Evžen 96 AK Most  
2. 35,12   Houška Ondřej 97 AK Most  
             
  Oštěp 700 g:     dorostenci      
1. 39,28   Bejček Vratislav 84 AC Ústí nad Labem o.s.  
2. 38,53   Canini Dominik 95 AK Most  
3. 26,68   Podkul Filip 95 AK Most  
             
  Oštěp 800 g:     muži      
1. 46,58   Ottl Jindřich 91 TJ Dukla Praha  
2. 41,31   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
             
  Oštěp 800 g:     M30      
1. 55,80   Vrabec Lukáš 81 AC Česká Lípa  
2. 54,70   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
3. 45,75   Hanko Dominik 78 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Oštěp 800 g:     M35      
1. 28,32   Vondra Miroslav 72 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Oštěp 800 g:     nevidomí B1 a B2      
1. 17,14   Půta Ladislav 69 AC Tepo Kladno  
2. 16,62   Krajíček Vladimír 54 TJ Lovochemie Lovosice  
3. 15,05   Mach Oldřich 52 TJ Lovochemie Lovosice  
4. 11,42   Burda Miloš 54 AC Tepo Kladno  
5. 8,55   Mihalovič Karol 51 TJ Lovochemie Lovosice  
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     dorostenky      
1. 1 282   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
        ( 7,79 (386) – 21,81 (311) – kl. 34,25 (585) )    
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     juniorky      
1. 1 475   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  (Německo)  
        ( 9,90 (523) – 33,36 (526) – 27,33 (426) )    
2. 1 146   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
        ( 7,59 (373) – 23,89 (349) – kl. 26,80 (424) )    
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     W30      
1. 1 828   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  (Německo)
        ( 10,41 (556) – 32,61 (512) – kl. 42,24 (760) )  
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     st.žáci      
1. 1 557   Kováč Evžen 96 AK Most  
        ( 11,12 (553) – 34,58 (555) – 40,50 (449) )    
2. 1 412   Houška Ondřej 97 AK Most  
        ( 11,95 (603) – 28,58 (437) – 35,12 (372) )    
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     dorostenci      
1. 1 765   Bejček Vratislav 94 AC Ústí nad Labem o.s.  
        ( 14,19 (740) – 36,44 (593) – 39,28 (432) )    
2. 1 765   Canini Dominik 95 AK Most  
        ( 10,10 (492) – 25,18 (371) – 35,58 (378) )    
3. 945   Podkul Filip 95 AK Most  
        ( 9,42 (451) – 18,32 (241) – 26,68 (253) )    
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     muži      
1. 1 913   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
        ( 12,85 (658) – 36,91 (602) – kl. 48,59 (653) )  
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     M30      
1. 1 844   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
        ( 13,17 (678) – 35,09 (565) – 50,83 (601) )    
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     M35      
1. 935   Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
        ( 8,31 (385) – 20,13 (274) – 28,32 (276) )    
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     nevidomí B1 a B2      
1. 615   Krajíček Vladimír 54 TJ Lovochemie Lovosice  
        ( 6,10 (255) – 18,51 (244) – 16,62 (116) )    
2. 498   Burda Miloš 54 AC Tepo Kladno  
        ( 6,18 (259) – 16,03 (199) – 10,62 (40) )    
3. 479   Půta Ladislav 69 AC Tepo Kladno  
        ( 5,83 (239) – 14,90 (178) – 12,40 (62) )    
4. 460   Mach Oldřich 52 TJ Lovochemie Lovosice  
        ( 5,00 (191) – 14,80 (176) – 14,80 (93)    
5. 343   Mihalovič Karol 51 TJ Lovochemie Lovosice  
        ( 5,28 (207) – 11,63 (120) – 8,55 (16) )    
             
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     dorostenky      
1. 1 484   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
        ( 7,79 (386) – 21,81 (311) – 15,31 (202) – 34,25 (585) )  
             
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     juniorky      
1. 1 305   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
        ( 7,59 (373) – 23,89 (349) – 12,94 (159) – 26,80 (424) )  
             
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     muži      
1. 2 374   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
        ( 12,85 (658) – 36,91 (602) – 41,31 (461) – 48,59 (653) )  
             
  Koule 7,26 kg:     muži celkově      
1. 14,54   Gondor Igor 79 AK Kroměříž  
2. 13,41   Guskowski Andre 74 LAC Erdgas Chemnitz  (Německo)  
3. 13,24   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
4. 12,85   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
5. 12,46   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
6. 8,31   Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Disk 2 kg:     muži celkově      
1. 57,16   Voňavka Tomáš 90 AC Tepo Kladno  
2. 56,03   Gondor Igor 79 AK Kroměříž  
3. 42,95   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
4. 37,62   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
5. 36,91   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
6. 20,67   Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Kladivo 7,26 kg:     muži celkově      
1. 77,48   Nazarov Dilshod 82 Tádžikistán  
2. 69,39   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha  
3. 68,01   Fiala Michal 85 AK Kroměříž  
4. 51,90   Švojgr Jiří 81 SK ZŠ Jeseniova Praha  
5. 48,59   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
6. 43,58   Táborský Jiří 63 AK Most  
             
  Oštěp 800 g:     muži celkově      
1. 55,80   Vrabec Lukáš 81 AC Česká Lípa  
2. 54,70   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
3. 46,58   Ottl Jindřich 91 TJ Dukla Praha  
4. 45,75   Hanko Dominik 78 TJ Lovochemie Lovosice  
5. 41,31   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
6. 28,32   Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Koule 4 kg:     ženy celkově      
1. 10,44   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  (Německo)  
2. 10,23   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  (Německo)  
3. 7,58   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Disk 1 kg:     ženy celkově      
1. 57,10   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha  
2. 37,97   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.  
3. 34,36   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  (Německo)  
4. 32,61   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  (Německo)  
5. 23,89   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
6. 22,94   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Kladivo 4 kg:     ženy celkově      
1. 55,60   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice  
2. 42,31   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  (Německo)  
3. 40,90   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.  
4. 26,80   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Oštěp 600 g:     ženy celkově      
1. 36,35   Doležalová Nikola 94 AC Mladá Boleslav o.s.  
2. 27,33   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  (Německo)  
3. 15,31   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
4. 13,11   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     ženy celkově      
1. 1 828   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  (Německo)
        ( 10,41 (556) – 32,61 (512) – kl. 42,24 (760) )  
2. 1 475   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  (Německo)  
        ( 9,90 (523) – 33,36 (526) – 27,33 (426) )    
3. 1 146   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
        ( 7,59 (373) – 23,89 (349) – kl. 26,80 (424) )    
             
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     muži celkově      
1. 1 913   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně  
        ( 12,85 (658) – 36,91 (602) – kl. 48,59 (653) )  
2. 1 844   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
        ( 13,17 (678) – 35,09 (565) – 50,83 (601) )    
3. 935   Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun o.s.  
        ( 8,31 (385) – 20,13 (274) – 28,32 (276) )    

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.