Vrhačský trojboj-výsledky 2013

Vytvořeno 28. květen 2013
         
  Koule:   muži   trojboj      
  1. 14,58   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha 764
  2. 14,34   Fiala Michal 85 AK Kroměříž 749
  3. 13,86   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha 720
  4. 13,76   Helcelet Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha 714
  5. 13,42   Lukáš Marek 91 TJ Dukla Praha 693
  6. 13,37   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav 690
  7. 13,24   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice 682
  8. 13,09   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha 673
  9. 12,55   Bařtipán Libor 76 AK Bílina 640
  12,55   Kuděj Pavel 78 SKP Rapid Sport Plzeň 640
11. 12,10   Sedlák Václav 93 TJ Dukla Praha 612
12. 12,04   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 609
13. 11,67   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 586
14. 11,35   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň 567
15. 11,30   Čížek Jakub 91 TJ Slavoj Stará Boleslav 564
16. 10,80   Eibl Miroslav 80 AK Bílina 534
17. 10,78   Jirkal Martin 97 AK Bílina 533
18. 10,33   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha 505
19. 8,95   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice 423
20. 5,96   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s. 246
             
  Disk:   muži   trojboj      
  1. 52,98   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha 933
  2. 51,33   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha 898
  3. 44,91   Fiala Michal 85 AK Kroměříž 765
  4. 42,90   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav 724
  5. 42,51   Helcelet Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha 716
  6. 39,52   Lukáš Marek 91 TJ Dukla Praha 655
  7. 38,76   Čížek Jakub 91 TJ Slavoj Stará Boleslav 639
  8. 37,10   Sedlák Václav 93 TJ Dukla Praha 606
  9. 36,55   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 595
10. 36,02   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 584
11. 31,47   Bařtipán Libor 76 AK Bílina 493
12. 30,05   Eibl Miroslav 80 AK Bílina 465
13. 29,55   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha 456
14. 28,71   Jirkal Martin 97 AK Bílina 439
15. 23,67   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice 342
16. 17,99   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s. 235
  0   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha 0
  0   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň 0
  0   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice 0
  0   Kuděj Pavel 78 SKP Rapid Sport Plzeň 0
             
  Oštěp:   muži   trojboj      
  1. 61,87   Lukáš Marek 91 TJ Dukla Praha 766
  2. 61,22   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha 756
  3. 60,22   Helcelet Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha 741
  4. 48,20   Bařtipán Libor 76 AK Bílina 562
  5. 43,57   Sedlák Václav 93 TJ Dukla Praha 494
  6. 42,16   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha 473
  7. 33,54   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice 349
  0   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha 0
             
  Kladivo:   muži   trojboj      
  1. 68,07   Fiala Michal 85 AK Kroměříž 978
  2. 48,03   Čížek Jakub 91 TJ Slavoj Stará Boleslav 644
  3. 43,30   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň 566
  4. 41,65   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha 539
  5. 40,01   Eibl Miroslav 80 AK Bílina 512
  6. 36,89   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 462
  7. 35,92   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 446
  8. 35,01   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav 431
  9. 34,22   Kuděj Pavel 78 SKP Rapid Sport Plzeň 418
10. 29,65   Jirkal Martin 97 AK Bílina 345
11. 24,89   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice 269
12. 15,64   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s. 125
             
  Koule:   ženy   trojboj      
  1. 15,38   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice 886
  2. 12,43   Králová Tereza 89 USK Praha 690
  3. 11,50   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4 628
  4. 10,20   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 543
  5. 10,07   Noasová Jindřiška 78 Spartak Praha 4 534
  6. 10,01   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 530
  7. 9,57   Förster Jessica 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN ) 501
  8. 9,19   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha 477
  9. 8,42   Lišková Markéta 97 TJ Sokol Královské Vinohrady 427
10. 8,22   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice 414
11. 8,20   Schaarschmidt Theres 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN ) 412
12. 7,93   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha 362
13. 7,46   Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa 334
14. 7,31   Glässer Maria 96 TSV Olbernhau ( SRN ) 326
15. 6,82   Černá Christina 98 AC Česká Lípa 297
16. 6,69   Rybářová Lucie 98 ASK Lovosice 285
             
  Disk:   ženy   trojboj      
  1. 46,31   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4 778
  2. 44,97   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice 752
  3. 37,29   Noasová Jindřiška 78 Spartak Praha 4 602
  4. 35,70   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha 571
  5. 35,31   Králová Tereza 89 USK Praha 563
  6. 32,73   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 514
  7. 29,52   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha 453
  8. 27,87   Schaarschmidt Theres 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN ) 422
  9. 27,21   Glässer Maria 96 TSV Olbernhau ( SRN ) 410
10. 25,63   Förster Jessica 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN ) 381
11. 23,56   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice 343
12. 23,30   Rybářová Lucie 98 ASK Lovosice 338
13. 21,95   Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa 313
14. 21,05   Lišková Markéta 97 TJ Sokol Královské Vinohrady 297
15. 15,49   Černá Christina 98 AC Česká Lípa 198
  0   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 0
             
  Oštěp:   ženy   trojboj      
  1. 33,24   Förster Jessica 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN ) 538
  2. 30,49   Černá Christina 98 AC Česká Lípa 486
  3. 24,40   Schaarschmidt Theres 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN ) 371
  4. 18,14   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice 254
  5. 15,81   Rybářová Lucie 98 ASK Lovosice 211
             
  Kladivo:   ženy   trojboj      
  1. 67,75   Králová Tereza 89 USK Praha  1 331
  2. 57,45   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha 1 099
  3. 49,80   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4 928
  4. 45,83   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice 840
  5. 42,28   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 761
  6. 39,47   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 699
  7. 38,42   Hummelová Eva 89 Spartak Praha 4 676
  8. 34,75   Noasová Jindřiška 78 Spartak Praha 4 596
  9. 24,78   Glässer Maria 96 TSV Olbernhau ( SRN ) 381
10. 22,69   Lišková Markéta 97 TJ Sokol Královské Vinohrady 337
11. 19,88   Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa 277
             
  Vrhačský trojboj:   muži     finále      
  1. 2 492   Fiala Michal 85 AK Kroměříž  
  2. 2 171   Helcelet Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha  
  3. 2 135   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha  
  4. 2 114   Lukáš Marek 91 TJ Dukla Praha  
  5. 1 885   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha  
  6. 1 847   Čížek Jakub 91 TJ Slavoj Stará Boleslav  
  7. 1 845   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav  
  8. 1 712   Sedlák Václav 93 TJ Dukla Praha  
  9. 1 695   Bařtipán Libor 76 AK Bílina  
10. 1 666   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  
11. 1 653   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha  
12. 1 616   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  
13. 1 511   Eibl Miroslav 80 AK Bílina  
14. 1 317   Jirkal Martin 97 AK Bílina  
15. 1 133   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň  
16. 1 114   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice  
17. 1 058   Kuděj Pavel 78 SKP Rapid Sport Plzeň  
18. 1 044   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha  
19. 951   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice  
20. 606   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.  
             
  Vrhačský trojboj:   ženy     finále      
  1. 2 584   Králová Tereza 89 USK Praha  
  2. 2 478   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice  
  3. 2 344   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4  
  4. 2 029   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha  
  5. 1 805   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )  
  6. 1 770   Noasová Jindřiška 78 Spartak Praha 4  
  7. 1 642   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha  
 8 1 420   Förster Jessica 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN )  
  9. 1 242   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem  
10. 1 205   Schaarschmidt Theres 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN )  
11. 1 146   Glässer Maria 96 TSV Olbernhau ( SRN )  
12. 1 061   Lišková Markéta 97 TJ Sokol Královské Vinohrady  
13. 1 011   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice  
14. 1 008   Černá Christina 98 AC Česká Lípa  
15. 955   Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa  
16. 864   Rybářová Lucie 98 ASK Lovosice  

 

Copyright © 2019 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.