Dráha 2013

Vytvořeno 29. leden 2013

 

- nejlepší výkon atleta v daném roce

 

  ELÉVOVÉ            
H 60 m   10.26 Prchlík Matěj 2003 Meziboří 080613
  600 m   2:33.06 Prchlík Matěj 2003 Meziboří 080613
               
D 60 m   9.18 Kreutzerová Martina 2002 Meziboří 080613
      9.47 Pojslová Eva 2003 Meziboří 140613
      9.73 Nehybová Nela 2003 Meziboří 080613
    + 10.19 Černá Barbora 2003 Meziboří 280413
      10.57 Břečková Štěpánka 2003 Meziboří 280413
      10.58 Ceé Karolína 2003 Meziboří 280413
    + 10.94 Zemanová Adéla 2002 Meziboří 280413
  150 m   23.75 Kreutzerová Martina 2002 Meziboří 280413
      24.37 Pojslová Eva 2003 Bílina 070513
    + 25.45 Ceé Karolína 2003 Meziboří 280413
      26.30 Břečková Štěpánka 2003 Meziboří 280413
      26.87 Černá Barbora 2003 Meziboří 280413
      27.78 Zemanová Adéla 2002 Meziboří 280413
  300 m   54.44 Pojslová Eva 2003 Bílina 180613
  500 m   1:40.44 Pojslová Eva 2003 Meziboří 140613
  600 m   2:08.95 Pojslová Eva 2003 Bílina 110513
      2:47.85 Černá Barbora 2003 Bílina 110513
  60 m př.   12.94 Pojslová Eva 2003 Meziboří 170913
  dálka   399 Kreutzerová Martina 2002 Meziboří 080613
      379 Pojslová Eva 2003 Meziboří 140613
      320 Nehybová Nela 2003 Meziboří 080613
      253 Černá Barbora 2003 Bílina 110513
  hod kriket.míčkem   29.83 Pojslová Eva 2003 Meziboří 280413
      15.25 Černá Barbora 2003 Bílina 110513
  čtyřboj   1187 b. Pojslová Eva 2003 Bílina 110513
                  (9.69-358-25.58-2:08.95)      
      414 b. Černá Barbora 2003 Bílina 110513
                  (10.36-253-15.25-2:47.85)      
               
  MLADŠÍ ŽACTVO            
H 150 m   24.81 Zadák Patrik 2001 Bílina 070513
  300 m   52.95 Zadák Patrik 2001 Meziboří 170913
  800 m   2:38.27 Weniger Šimon 2001 Meziboří 080613
      3:14.16 Zadák Patrik 2001 Bílina 070513
  vrh koulí          3 kg   6.42 Zadák Patrik 2001 Meziboří 170913
               
D 60 m   8.87 Mižičová Barbora 2001 Meziboří 080613
      9.27 Stehlíková Tereza 2000 Bílina 120513
      9.35 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 120513
      9.41 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 120513
      9.52 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 280413
      9.61 Dzivjaková Anna Marie 2000 Bílina 180613
      10.72 Přibíková Veronika 2000 Bílina 120513
  150 m   22.46 Mižičová Barbora 2001 Meziboří 080613
      22.52 Škrancová Kristýna 2001 Meziboří 080613
      23.17 Stehlíková Tereza 2000 Chomutov 250913
      23.77 Dzivjaková Anna Marie 2000 Bílina 050913
      24.10 Kristýna Omastová 2001 Meziboří 080613
  300 m   50.66 Kohlertová Eliška 2000 Meziboří 170913
      51.49 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 270413
  600 m   2:00.66 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 210513
      2:05.01 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 210513
  800 m   2:45.42 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 070513
      2:58.80 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 080613
      2:59.42 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 120513
      3:00.54 Mižičová Barbora 2001 Meziboří 080613
      3:04.44 Přibíková Veronika 2000 Bílina 120513
      3:17.67 Stehlíková Tereza 2000 Bílina 120513
      3:22.25 Dzivjaková Anna Marie 2000 Bílina 120513
  1000 m   3:32.35 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 270413
  1500 m   5:34.47 Kohlertová Eliška 2000 Děčín 190513
  štafeta 4x60m   35.59 Kohlertová,Škrancová,Stehlíková,Pojslová   Bílina 180613
      35.77 Pojslová,Kohlertová,Stehlíková,Škrancová   Meziboří 170913
      35.84 Kohlertová,Pojslová,Stehlíková,Škrancová   Bílina 050913
      35.88 Kohlertová,Stehlíková,Škrancová,Mižičová   Meziboří 080613
  60 m př.   10.82 Stehlíková Tereza 2000 Bílina 050913
      11.90 Škrancová Kristýna 2001 Meziboří 170913
      12.05 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 180613
      13.16 Přibíková Veronika 2000 Meziboří 170913
      13.36 Dzivjaková Anna Marie 2000 Bílina 120513
  200 m př.   42.89 Přibíková Veronika 2000 Bílina 060813
  dálka   433 Stehlíková Tereza 2000 Meziboří 080613
      392 Kohlertová Eliška 2000 Chomutov 250913
      374 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 120513
      371 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 280413
      364 Mižičová Barbora 2001 Meziboří  280413
      328 Přibíková Veronika 2000 Bílina 060813
      320 Dzivjaková Anna Marie 2000 Bílina 120513
  vrh koulí           2 kg   7.12 Přibíková Veronika 2000 Meziboří 170913
                                    7.01 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 050913
                           3 kg   5.45 Škrancová Kristýna 2001 Chomutov 250913
  hod kriket.míčkem   41.34 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 180613
      36.00 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 120513
      34.36 Dzivjaková Anna Marie 2000 Bílina 050913
      34.13 Stehlíková Tereza 2000 Bílina 120513
      32.62 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 280413
      19.49 Přibíková Veronika 2000 Bílina 120513
  pětiboj   1814 b. Kohlertová Eliška 2000 Bílina 120513
              (12.30-372-9.41-36.00-2:51.00)      
      1699 b. Škrancová Kristýna 2001 Bílina 120513
              (12.81-374-9.35-37.22-2:59.42)      
      1589 b. Stehlíková Tereza 2000 Bílina 120513
              (12.64-392-9.27-34.13-3:17.67)      
      1147 b. Dzivjaková Anna Marie 2000 Bílina 120513
              (13.36-320-9.90-31.09-3:22.25)      
      927 b. Přibíková Veronika 2000 Bílina 120513
              (13.82-305-10.72-19.49-3:04.44)      
               
  STARŠÍ ŽACTVO            
H 150 m   20.12 Hock Jan 1998 Děčín 210513
  300 m   40.17 Posel Petr 1998 Jablonec n/Nisou 140913
      41.43 Preiss Přemysl 1998 Jablonec n/Nisou 140913
      42.29 Hock Jan 1998 Bílina 040913
  800 m   2:13.86 Preiss Přemysl 1998 Bílina 170813
      2:18.23 Hock Jan 1998 Děčín 210513
  1000 m   3:33.50 Koblischke David 1999 Bílina 210513
  1500 m   4:50.10 Hock Jan 1998 Chomutov 250913
      4:52.80 Preiss Přemysl 1998 Meziboří 070913
  štafeta 4x60m   31.64 Hock,Koblischke,Posel,Preiss   Bílina 040913
  dálka   535 Posel Petr 1998 Chomutov 250913
  trojskok   10.54 Posel Petr 1998 Meziboří 070913
  výška   173 Posel Petr 1998 Chomutov 250913
      151 Koblischke David 1999 Bílina 210513
  vrh koulí 4 kg   11.43 Koblischke David 1999 Děčín 050513
      9.97 Běloch David 1999 Lovosice 210913
  hod diskem 1 kg   45.10 Koblischke David 1999 Houštka 110913
      23.14 Běloch David 1999 Lovosice 210913
  hod kladivem   4 kg   23.13 Koblischke David 1999 Děčín 210513
  hod oštěpem  600 g   23.14 Koblischke David 1999 Bílina 040913
               
D 60 m + 8.25 Vatrová Karolína 1999 Děčín 210513
      8.41 Malířová Kristýna 1999 Děčín 050513
      8.55 Bartošová Kateřina 1998 Děčín 050513
      8.84 Svobodová Tereza 1998 Děčín 050513
      8.85 Králová Barbora 1998 Bílina 140513
      9.14 Mašková Petra 1999 Děčín 210513
      9.38 Rybářová Lucie 1998 Chomutov 250913
      9.67 Ceé Barbora 1999 Bílina 270413
  100 m   13.34 Vatrová Karolína 1999 Lovosice 110513
      13.79 Svobodová Tereza 1998 Kladno 240813
      14.11 Bartošová Kateřina 1998 Lovosice 110513
  150 m   19.95 Vatrová Karolína 1999 Jablonec n/Nisou 140913
      20.83 Svobodová Tereza 1998 Bílina 060813
      21.69 Králová Barbora 1998 Děčín 050513
      21.70 Bartošová Kateřina 1998 Děčín 050513
  200 m   27.96 Vatrová Karolína 1999 Česká Lípa 080913
      31.80 Ceé Barbora 1999 Děčín 190513
  300 m   45.54 Červínová Michaela 1999 Bílina 040913
      46.4 Králová Barbora 1998 Bílina 140513
      49.5 Ceé Barbora 1999 Bílina 140513
  400 m   65.99 Králová Barbora 1998 Děčín 190513
      69.56 Ceé Barbora 1999 Děčín 190513
  800 m   2:18.45 Červínová Michaela 1999 Uherské Hradiště 270613
      2:46.86 Ceé Barbora 1999 Česká Lípa 080913
  1000 m   3:12.67 Červínová Michaela 1999 Bílina 270413
  1500 m   4:52.04 Červínová Michaela 1999 Slavia Praha 110913
  2000 m   6:43.77 Červínová Michaela 1999 Budapešť 280913
  štafeta 4x60m   31.87 Bartošová,Kopečná(H),Malířová,Vatrová   Jablonec n/Nisou 140913
      31.91 Bartošová,Malířová,Svobodová,Vatrová   Děčín 050513
      32.21 Svobodová,Malířová,Králová,Vatrová   Bílina 040913
      32.6 Heřmánková(H),Svobodová,Králová,Vatrová   Bílina 140513
      35.33 Červínová,Ceé,Kopečná(H),Heřmánková(H)   Bílina 040913
      35.6 Červínová,Kopečná(H),Labuťová(H),Ceé   Bílina 140513
  štafeta 4x300m   3:17.17 Bártlová(H),Ceé,Červínová,Králová   Děčín 210513
      3:17.64 Kohlertová,Malířová,Ceé,Červínová   Chomutov 250913
  200 m př.   36.17 Svobodová Tereza 1998 Bílina 040913
  dálka   470 Malířová Kristýna 1999 Děčín 050513
      449 Vatrová Karolína 1999 Bílina 210513
      374 Bartošová Kateřina 1998 Chomutov 250913
  výška   162 Malířová Kristýna 1999 Kladno 240813
      150 Svobodová Tereza 1998 Česká Lípa 080913
      146 Vatrová Karolína 1999 Děčín 210513
      138 Mašková Petra 1999 Bílina 210513
  vrh koulí 3 kg   8.42 Rybářová Lucie 1998 Děčín 050513
      6.97 Ceé Barbora 1999 Bílina 140513
                 4 kg     7.01 Rybářová Lucie 1998 Česká Lípa 080913
  hod diskem  0,75 kg   30.31 Rybářová Lucie 1998 Houštka 110913
                          1 kg   27.60 Rybářová Lucie 1998 Česká Lípa 080913
  hod oštěpem   500g   28.56 Malířová Kristýna 1999 Bílina 040913
      24.84 Bartošová Kateřina 1998 Jablonec n/Nisou 140913
      19.66 Rybářová Lucie 1998 Bílina 040913
  hod oštěpem   600g   24.48 Malířová Kristýna 1999 Česká Lípa 080913
      20.69 Bartošová Kateřina 1998 Lovosice 110513
      15.81 Rybářová Lucie 1998 Lovosice 110513
  vrhač.trojboj   864 b. Rybářová Lucie 1998 Lovosice 110513
               
  DOROST            
H 60 m   7.75 Topš Martin 1996 Lovosice 010913
      7.88 Mlenský Max 1997 Děčín 190413
      8.53 Lux David 1997 Lovosice 010913
  100 m   12.16 Topš Martin 1996 Meziboří 070913
      12.44 Mlenský Max 1997 Lovosice 110513
      13.28 Lux David 1997 Meziboří 070913
  150 m   18.08 Topš Martin 1996 Lovosice 010913
      19.98 Lux David 1997 Lovosice 010913
  200 m   25.89 Topš Martin 1996 Děčín 050513
      27.12 Lux David 1997 Děčín 050513
  300 m   42.05 Lux David 1997 Bílina 270413
      42.57 Topš Martin 1996 Bílina 270413
  400 m   53.94 Topš Martin 1996 Meziboří 070913
      58.19 Lux David 1997 Děčín 050513
  800 m   2:16.81 Lux David 1997 Lovosice 180513
  dálka   564 Mlenský Max 1997 Děčín 050513
      545 Topš Martin 1996 Lovosice 010913
  výška   190 Mlenský Max 1997 Cvikov 140813
               
D 60 m   8.86 Wožnická Aneta 1997 Bílina 270413
  100 m   13.44 Wožnická Aneta 1997 Kladno 240813
      13.71 Štyksová Gabriela 1996 Česká Lípa 080913
      14.25 Hellerová Tereza 1997 Lovosice 110513
  200 m   27.96 Wožnická Aneta 1997 Kladno 240813
      28.91 Štyksová Gabriela 1996 Česká Lípa 080913
  300 m   45.43 Nekvindová Nikola 1996 Bílina 270413
      45.92 Wožnická Aneta 1997 Bílina 270413
  400 m   62.54 Nekvindová Nikola 1996 Děčín 190513
      65.73 Wožnická Aneta 1997 Česká Lípa 080913
  800 m   2:24.63 Nekvindová Nikola 1996 Děčín 050513
  dálka   405 Hellerová Tereza 1997 Děčín 190513
  výška   156 Hellerová Tereza 1997 Kladno 290613
  hod oštěpem   600g   19.11 Hellerová Tereza 1997 Česká Lípa 080913
               
  JUNIOŘI            
H 60 m   7.42 Ludvík Tomáš 1994 Bílina 270413
      7.47 Lacko Ondřej 1995 Děčín 190413
      7.53 Krůta Pavel 1994 Bílina 270413
  100 m + 11.45 Krůta Pavel 1994 Bílina 260513
    + 11.60 Lacko Ondřej 1995 Bílina 260513
  150 m   17.12 Krůta Pavel 1994 Bílina 060813
  200 m   22.64 Krůta Pavel 1994 Bílina 170813
  300 m   35.93 Krůta Pavel 1994 Bílina 270413
      38.98 Lacko Ondřej 1995 Děčín 190413
  400 m   50.29 Krůta Pavel 1994 Jablonec n/Nisou 180513
  5000 m   19:37.70 Smolík Petr 1995 Lovosice 010913
  výška   182 Lacko Ondřej 1995 Meziboří 070913
  vrh koulí       7,26 kg   10.05 Lacko Ondřej 1995 Lovosice 010913
  hod diskem       2 kg   32.49 Lacko Ondřej 1995 Bílina 260513
  hod oštěpem    800g   33.54 Lacko Ondřej 1995 Lovosice 110513
  vrhač.trojboj   1114 b. Lacko Ondřej 1995 Lovosice 110513
               
D 60 m   8.52 Bartušková Veronika 1995 Bílina 270413
  200 m   27.01 Bartušková Veronika 1995 Děčín 190513
  300 m   43.63 Bartušková Veronika 1995 Bílina 270413
  400 m   63.87 Bartušková Veronika 1995 Bílina 260513
  výška   155 Kaplanová Tereza 1995 Cvikov 140813
  vrh koulí           4 kg   9.81 Hampová Lucie 1995 Lovosice 210913
  hod diskem       1 kg   29.05 Hampová Lucie 1995 Lovosice 210913
  hod kladivem   4 kg   20.33 Hampová Lucie 1995 Děčín 190513
  hod oštěpem    600g   24.95 Kaplanová Tereza 1995 Kladno 240813
      18.73 Hampová Lucie 1995 Lovosice 210913
  vrhač.trojboj   1186 b. Hampová Lucie 1995 Lovosice 210913
  vrhač.čtyřboj   1427 b. Hampová Lucie 1995 Lovosice 210913
               
  MUŽI            
  štafeta 4x100m   50.53 Hock,Lux,Preiss,Topš   Meziboří 070913
      51.37 Lux,Posel,Hock,Hrdina   Lovosice 180513
  ŽENY            
  štafeta 4x100m   54.72 Nekvindová,Králová,Štyksová,Bartušková   Děčín 190513
      56.21 Štyksová,Bartošová,Králová,Wožnická   Kladno 290613
  štafeta 4x400m   4:24.87 Nekvindová,Štyksová,Králová,Červínová   Česká Lípa 080913
      4:32.03 Štyksová,Ceé,Wožnická,Červínová   Kladno 240813
               
  VETERÁNI            
M 200 m   27.15 Hrdina Martin 1976 Lovosice 180513
  300 m   47.26 Beneš Jan 1957 Bílina 270413
  3000 m   10:20.85 Míka Ondřej 1973 Lovosice 180513
  výška   163 Smělý Jaroslav 1971 Zittau  
  vrh koulí      7,26kg   13.24 Smělý Jaroslav 1971 Lovosice 110513
      9.70 Pšenák Štefan 1959 Lovosice 010913
  vrh koulí         6 kg   10.72 Pšenák Štefan 1959 Lovosice 210913
  hod diskem    2 kg   43.43 Smělý Jaroslav 1971 Lovosice 180513
      28.66 Pšenák Štefan  1959 Lovosice 180513
  hod diskem   1,5 kg   34.38 Pšenák Štefan 1959 Lovosice 210913
  oštěp               800g   40.03 Smělý Jaroslav 1971 Lovosice 010913
  kladivo        7,26 kg   32.31 Smělý Jaroslav 1971 Regis-Breitingen 130413
  břemeno    15,88 kg   10.86 Smělý Jaroslav 1971 Regis-Breitingen 130413
  vrhač.trojboj   951 b. Smělý Jaroslav 1971 Lovosice 110513
  vrhač.pětiboj   3010 b. Smělý Jaroslav 1971 Regis-Breitingen 130413
               

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.