Dráha 2014

Vytvořeno 6. leden 2014

 

- nejlepší výkon atleta v daném roce

  ELÉVOVÉ            
H 60 m   9.48 Hoftych Michael 2004 Meziboří 150614
      9.54 Prchlík Matěj 2003 Bílina 090914
      9.62 Šrámek Martin 2003 Meziboří 150614
  300 m   59.49 Prchlík Matěj 2003 Děčín 250414
  600 m   2:10.32 Prchlík Matěj 2003 Meziboří 150614
      2:10.92 Hoftych Michael 2004 Meziboří 150614
      2:13.99 Šrámek Martin 2003 Meziboří 150614
  dálka   396 Šrámek Martin 2003 Meziboří 240514
      379 Prchlík Matěj 2003 Děčín 250414
  hod kriket.míčkem   40.36 Šrámek Martin 2003 Meziboří 120614
      32.62 Hoftych Michael 2004 Meziboří 150614
      28.03 Prchlík Matěj 2003 Meziboří 150614
  čtyřboj   912 b. Šrámek Martin 2003 Meziboří 150614
              (387-9.62-39.99-2:13.99)      
      836 b. Prchlík Matěj 2003 Meziboří 150614
              (363-9.56-28.03-2:10.32)      
      731 b. Hoftych Michael 2004 Meziboří 150614
              (0-9.48-32.62-2:10.92)      
               
D 60 m           + 9.20 Pojslová Eva 2003 Meziboří 240514
      9.46 Břečková Štěpánka 2003 Meziboří 150614
      9.51 Nehybová Nela 2003 Meziboří 150614
      9.67 Pémová Elen 2004 Meziboří 240514
      9.89 Ungerová Tereza 2004 Meziboří 240514
      9.90 Slámová Anna  2004 Meziboří 150614
              + 11.29 Holcová Anna 2004 Meziboří 240514
  100 m   15.58 Pojslová Eva 2003 Houštka 030914
      16.03 Břečková Štěpánka 2003 Houštka 030914
  150 m   23.30 Pojslová Eva 2003 Chomutov 060514
      23.62 Břečková Štěpánka 2003 Meziboří 240614
  300 m   52.55 Pojslová Eva 2003 Meziboří 240614
  600 m   2:01.21 Pojslová Eva 2003 Meziboří 150614
      2:02.16 Slámová Anna 2004 Meziboří 150614
      2:12.57 Pémová Elen 2004 Meziboří 150614
      2:12.82 Břečková Štěpánka 2003 Meziboří 150614
      2:20.86 Nehybová Nela 2003 Meziboří 150614
  60 m př.           + 12.13 Břečková Štěpánka 2003 Chomutov 030614
      12.35 Pojslová Eva 2003 Bílina 090914
  dálka   423 Pojslová Eva 2003 Meziboří 150614
      367 Břečková Štěpánka 2003 Meziboří 150614
      357 Slámová Anna 2004 Meziboří 150614
      349 Nehybová Nela 2003 Meziboří 150614
      343 Pémová Elen 2004 Meziboří 240514
  hod kriket.míčkem 32.71 Pojslová Eva 2003 Meziboří 150614
    25.83 Pémová Elen 2004 Meziboří 150614
    24.85 Břečková Štěpánka 2003 Meziboří 150614
    22.29 Slámová Anna 2004 Meziboří 150614
    17.43 Nehybová Nela 2003 Meziboří 150614
  čtyřboj   1588 b. Pojslová Eva 2003 Meziboří 150614
             (423-9.40-32.71-2:01.21)      
      1200 b. Břečková Štěpánka 2003 Meziboří 150614
             (367-9.46-24.85-2:12.82)      
      1194 b. Slámová Anna 2004 Meziboří 150614
             (357-9.90-22.29-2:02.16)      
      1011 b. Pémová Elen 2004 Meziboří 150614
             (325-10.01-25.83-2:12.57)      
      977 b. Nehybová Nela 2003 Meziboří 150614
             (349-9.51-17.43-2:20.86)      
               
  MLADŠÍ ŽACTVO            
H 60 m   8.75 Weniger Šimon 2001 Most 200514
  150 m   20.85 Weniger Šimon 2001 Meziboří 120614
      23.79 Zadák Patrik 2001 Chomutov 060514
  300 m   44.39 Weniger Šimon 2001 Chomutov 060514
  800 m   2:21.88 Weniger Šimon 2001 Bílina 090914
  1000 m   3:10.56 Weniger Šimon 2001 Most 200514
  vrh koulí         3kg   7.68 Zadák Patrik 2001 Chomutov 060514
               
D 60 m   8.63 Mižičová Barbora 2001 Jablonec n/N 210614
      8.95 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 240514
      9.08 Škrancová Kristýna 2001 Meziboří 240514
      9.87 Pangrácová Markéta 2001 Chomutov 030614
      10.26 Zemanová Adéla 2002 Meziboří 240514
  150 m   21.98 Mižičová Barbora 2001 Meziboří 120614
      22.50 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 120614
      26.24 Vedejová Valerie 2002 Meziboří 120614
  300 m   50.55 Mižičová Babora 2001 Jablonec n/N 210614
      55.19 Zemanová Adéla 2002 Meziboří 120614
  800 m   3:20.65 Zemanová Adéla 2002 Bílina 260414
  60 m př.   11.54 Škrancová Kristýna 2001 Houštka 100914
      14.46 Vedejová Valerie 2002 Meziboří 240514
      14.64 Zemanová Adéla 2002 Bílina 260414
  100 m př.   19.80 Škrancová Kristýna 2001 Lovosice 130514
  200 m př.           + 37.5 Škrancová Kristýna 2001 Most 270514
  štafeta 4x60m   34.43 Škrancová,Omastová,Pojslová,Mižičová   Meziboří 120614
      35.26 Břečková,Škrancová,Omastová,Pojslová   Bílina 090914
  dálka   436 Omastová Kristýna 2001 Most 200514
      417 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 270414
      388 Mižičová Barbora 2001 Most 200514
      345 Vedejová Valerie 2002 Meziboří 120614
      228 Zemanová Adéla 2002 Bílina 260414
  výška 110 Škrancová Kristýna 2001 Most 200514
  vrh koulí   2 kg 8.98 Škrancová Kristýna 2001 Houštka 100914
    7.55 Pangrácová Markéta 2001 Bílina 090914
  hod kriket.míčkem 47.46 Škrancová Kristýna 2001 Meziboří 240514
    40.14 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 240514
    29.75 Pangrácová Markéta 2001 Chomutov 030614
    18.50 Zemanová Adéla 2002 Bílina 260414
  hod oštěpem   500g   23.11 Škrancová Kristýna 2001 Lovosice 080614
                           600g   23.65 Škrancová Kristýna 2001 Lovosice 030514
  pětiboj   1618 b. Škrancová Kristýna 2001 Meziboří 150614
        (11.83-39.37-9.14-410-DNP)      
      660 b. Zemanová Adéla 2002 Bílina 260414
        (14.64-18.50-10.44-228-3:20.65)      
               
  STARŠÍ ŽACTVO            
H 100 m   12.38 Kučera Karel 1999 Bílina 200914
  150 m   19.63 Kučera Karel 1999 Bílina 020914
      20.29 Preiss Jan 1999 Bílina 070914
  200 m   25.45 Kučera Karel 1999 Bílina 200914
      27.36 Preiss Jan 1999 Lovosice 010614
  300 m   41.86 Preiss Jan 1999 Bílina 070914
  400 m   60.67 Preiss Jan 1999 Lovosice 010614
  800 m   2:22.10 Preiss Jan 1999 Bílina 200914
  1500 m   4:44.57 Kafka Jakub 1999 Bílina 200914
  výška   150 Koblischke David 1999 Most 270514
  vrh koulí     4kg   13.18 Koblischke David 1999 Houštka 200814
      12.07 Běloch David 1999 Lovosice 080614
  hod diskem   1kg   50.52 Koblischke David 1999 Plzeň 200914
      30.77 Běloch David 1999 Lovosice 130514
  hod oštěpem   600g   28.30 Běloch David 1999 Lovosice 130514
      20.90 Koblischke David 1999 Lovosice 130514
  hod kladivem  4kg   24.17 Koblischke David 1999 Most 270514
               
D 60 m   8.2 Malířová Kristýna 1999 Most 270514
      8.36 Malířová Kristýna 1999 Břeclav 130614
      8.4 Vatrová Karolína 1999 Most 270514
      8.5 Hieková Karolína 1999 Most 270514
      8.51 Vatrová Karolína 1999 Plzeň 030614
      8.63 Červínová Michaela 1999 Plzeň 030614
      9.1 Stehlíková Tereza 2000 Most 270514
      9.37 Gruntová Nela 2000 Bílina 270414
      9.43 Puldová Marie 1999 Lovosice 080614
      9.7 Dzivjaková Maja 2000 Most 270514
      9.76 Dzivjaková Maja 2000 Lovosice 130514
      9.8 Kapsová Sára 2000 Most 270514
      9.88 Přibíková Veronika 2000 Bílina 270414
      10.21 Kapsová Sára 2000 Bílina 270414
  100 m   15.96 Dzivjaková Mája 2000 Houštka 030914
  150 m   20.4 Vatrová Karolína 1999 Most 270514
      23.05 Stehlíková Tereza 2000 Bílina 260414
      23.50 Přibíková Veronika 2000 Lovosice 080614
      23.5 Kapsová Sára 2000 Most 270514
      23.51 Gruntová Nela 2000 Bílina 020914
      24.2 Dzivjaková Maja 2000 Most 270514
      24.53 Dzivjaková Mája 2000 Bílina 020914
      24.56 Bukvajová Monika 2000 Bílina 020914
  200 m   28.09 Červínová Michaela 1999 Bílina 250914
      28.61 Vatrová Karolína 1999 Bílina 250914
              +  29.16 Kirbsová Karolína 1999 Meziboří 130614
      30.78 Hieková Karolína 1999 Bílina 060914
      31.55 Ceé Barbora 1999 Bílina 250914
  300 m   43.25 Červínová Michaela 1999 Lovosice 080614
      46.32 Kirbsová Karolína 1999 Lovosice 080614
      48.99 Ceé Barbora 1999 Lovosice 080614
      54.58 Bukvajová Monika 2000 Bílina 020914
      55.13 Dzivjaková Maja 2000 Lovosice 130514
      55.17 Přibíková Veronika 2000 Lovosice 130514
      55.23 Horáková Šárka 2000 Lovosice 130514
  400 m   59.73 Červínová Michaela 1999 Děčín 250514
      65.54 Kirbsová Karolína 1999 Kladno 310514
      68.72 Ceé Barbora 1999 Kladno 310514
  500 m   1:30.63 Kirbsová Karolína 1999 Bílina 050814
  600 m   1:54.78 Kohlertová Eliška 2000 Most 200514
      2:09.94 Puldová Marie 1999 Houštka 100914
  800 m   2:16.95 Červínová Michaela 1999 Mladá Boleslav 210614
      2:37.06 Kirbsová Karolína 1999 Most 180514
      2:39.37 Ceé Barbora 1999 Kladno 310514
      2:43.23 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 020914
      2:46.78 Horáková Šárka 2000 Bílina 020914
      2:48.67 Malířová Kristýna 1999 Břeclav 130614
      2:52.33 Puldová Marie 1999 Lovosice 080614
      3:06.95 Stehlíková Tereza 2000 Bílina 270414
  1000 m   3:02.61 Červínová Michaela 1999 Bílina 270414
      3:35.69 Horáková Šárka 2000 Bílina 270414
  1500 m   4:47.97 Červínová Michaela 1999 Plzeň 200914
      5:53.8 Ceé Barbora 1999 Most 270514
      5:58.1 Horáková Šárka 2000 Most 270514
  2000 m   6:38.88 Červínová Michaela 1999 Vlašim 140614
  štafeta 4x60m   33.25 Hieková,Heřmánková(H),Malířová,Červínová   Lovosice 130514
      34.51 Hieková,Toušová(H),Červínová,Malířová   Bílina 020914
      36.01 Kirbsová,Stehlíková,Puldová,Dzivjaková   Bílina 020914
      37.07 Kohlertová,Přibíková,Kubecová(H),Horáková   Lovosice 130514
      37.40 Přibíková,Kohlertová,Horáková,Bukvajová   Bílina 020914
  štafeta 4x300m   3:04.5 Heřmánková(H),Kirbsová,Ceé,Červínová   Most 270514
      3:33.2 Kapsová,Puldová,Stehlíková,Horáková   Most 270514
  100 m př.   18.96 Stehlíková Tereza 2000 Lovosice 130514
      20.11 Přibíková Veronika 2000 Lovosice 080614
  200 m př.   35.9 Kirbsová Karolína 1999 Most 270514
      36.5 Stehlíková Tereza 2000 Most 270514
  výška   170 Malířová Kristýna 1999 Most 270514
      150 Hieková Karolína 1999 Bílina 060914
      150 Kirbsová Karolína 1999 Děčín  250414
      130 Stehlíková Tereza 2000 Lovosice 080614
  dálka   527 Malířová Kristýna 1999 Bílina  060914
      455 Vatrová Karolína 1999 Plzeň 030614
      452 Hieková Karolína 1999 Lovosice 080614
      431 Kirbsová Karolína 1999 Bílina 020914
      421 Stehlíková Tereza 2000 Lovosice 130514
      387 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 270414
      337 Dzivjaková Mája 2000 Houštka 030914
  hod kriket.míčkem   45.76 Malířová Kristýna 1999 Břeclav 130614
  vrh koulí    3kg   5.91 Stehlíková Tereza 2000 Bílina 260414
      5.24 Kohlertová Eliška 2000 Most 270514
  hod diskem  0,75kg   18.27 Pokorná Tereza 1999 Lovosice 080614
  hod oštěpem  500g 27.03 Malířová Kristýna 1999 Most 270514
    16.86 Stehlíková Tereza 2000 Bílina 270414
    16.71 Kohlertová Eliška 2000 Lovosice 130514
    13.99 Kapsová Sára 2000 Lovosice 130514
                        600g 23.38 Malířová Kristýna 1999 Lovosice 030514
  sedmiboj   2 282 b. Stehlíková Tereza 2000 Bílina 270414
        (19.74-125-5.91-23.05-415-16.86-3:06.95)    
               
  DOROST            
H 60 m   8.02 Lux David 1997 Bílina 270414
  100 m   11.80 Mlenský Max 1997 Lovosice 080614
      12.59 Posel Petr 1998 Lovosice 030514
      13.28 Lux David 1997 Lovosice 030514
  200 m   25.09 Lux David 1997 Lovosice 080614
  300 m   38.88 Posel Petr 1998 Bílina 070914
      39.16 Lux David 1997 Bílina 270414
  400 m   54.39 Lux David 1997 Děčín 250514
      56.26 Preiss Přemysl 1998 Děčín 250514
  800 m   2:08.05 Preiss Přemysl 1998 Děčín 250514
  1000 m   2:47.52 Preiss Přemysl 1998 Bílina 270414
      2:52.55 Hock Jan 1998 Bílina 270414
  1500 m   4:25.94 Hock Jan 1998 Bílina 200914
      4:36.97 Preiss Přemysl 1998 Lovosice 010614
  3000 m   9:46.36 Hock Jan 1998 Bílina 160814
      9:55.37 Preiss Přemysl 1998 Meziboří 080514
  5000 m   17:30.73 Hock Jan 1998 Lovosice 010614
  výška   193 Mlenský Max 1997 Třinec 280614
      188 Posel Petr 1998 Lovosice 010614
  dálka   596 Mlenský Max 1997 Lovosice 080614
      591 Posel Petr 1998 Bílina 270414
  trojskok   12.12 Posel Petr 1998 Meziboří 080514
  skok o tyči   260 Mlenský Max 1997 Lovosice 010614
               
D 60 m   8.31 Svobodová Tereza 1998 Most 200514
      8.88 Wožnická Aneta 1997 Bílina 270414
      9.15 Koskubová Tereza 1998 Břeclav 130614
  100 m   13.48 Svobodová Tereza 1998 Meziboří 130614
      13.59 Wožnická Aneta 1997 Lovosice 080614
  150 m   21.11 Svobodová Tereza 1998 Bílina 050814
  200 m   27.21 Svobodová Tereza 1998 Děčín 250514
      28.22 Wožnická Aneta 1997 Kladno 310514
  300 m   45.34 Svobodová Tereza 1998 Bílina 270414
      46.88 Wožnická Aneta 1997 Bílina 270414
  400 m   66.18 Wožnická Aneta 1997 Kladno 310514
      68.68 Králová Barbora 1998 Kladno 310514
  800 m   2:39.37 Králová Barbora 1998 Kladno 310514
      3:31.56 Koskubová Tereza 1998 Břeclav 130614
  výška   161 Hellerová Tereza 1997 Cvikov 130814
      159 Svobodová Tereza 1998 Most 200514
  dálka   470 Hellerová Tereza 1997 Lovosice 080614
      401 Koskubová Tereza 1998 Břeclav 130614
  trojskok   10.38 Hellerová Tereza 1997 Meziboří 130614
  vrh koulí           3kg   8.83 Koskubová Tereza 1998 Lovosice 080614
  hod oštěpem   600g   21.43 Hellerová Tereza 1997 Lovosice 030514
               
  JUNIOŘI            
H 60 m   7.27 Lacko Ondřej 1995 Bílina 270414
  100 m   11.31 Lacko Ondřej 1995 Děčín 250514
      11.62 Topš Martin 1996 Lovosice 010614
  150 m   16.95 Lacko Ondřej 1995 Bílina 050814
  200 m   22.56 Lacko Ondřej 1995 Meziboří 130614
      23.11 Topš Martin 1996 Děčín 250514
  300 m   36.15 Lacko Ondřej 1995 Bílina 270414
      36.63 Topš Martin 1996 Bílina 270414
  400 m   51.71 Topš Martin 1996 Děčín 250514
  sprint.trojboj   2 203 b. Lacko Ondřej 1995 Bílina 160814
  dálka   590 Lacko Ondřej 1995 Lovosice 030514
      563 Topš Martin 1996 Lovosice 030514
  tyč   230 Lacko Ondřej 1995 Bílina 200914
  vrh koulí       7,26kg   9.05 Lacko Ondřej 1995 Lovosice 030514
  hod diskem       2kg   31.25 Lacko Ondřej 1995 Lovosice 030514
  hod oštěpem   800g   41.07 Lacko Ondřej 1995 Lovosice 030514
  vrh.trojboj   1 362 b. Lacko Ondřej 1995 Lovosice 030514
             (9.05-30.56-41.07)      
               
D 60 m   8.44 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 270414
  100 m   13.36 Štyksová Gabriela 1996 Kladno 310514
  200 m            27.86 Štyksová Gabriela 1996 Kladno 310514
  300 m   44.75 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 270414
  400 m   63.69 Štyksová Gabriela 1996 Praha-Juliska 140614
  výška   168 Kaplanová Tereza 1995 Bílina 050814
  vrh koulí           4kg   8.72 Hampová Lucie 1995 Lovosice 030514
  hod diskem      1kg    24.76 Hampová Lucie 1995 Lovosice 030514
  hod kladivem   4kg   19.38 Hampová Lucie 1995 Most 180514
  hod oštěpem  600g   29.72 Hampová Lucie 1995 Weißig 100514
      22.79 Kaplanová Tereza 1995 Most 180514
  vrh.trojboj   1 078 b. Hampová Lucie 1995 Lovosice 030514
              (8.72-24.76-18.84)      
  vrh.čtyřboj   1 341 b. Hampová Lucie 1995 Lovosice 030514
             (8.72-24.76-18.84-19.22)      
               
  MUŽI            
  60 m   7.38 Ludvík Tomáš 1994 Bílina 070914
  100 m   11.45 Ludvík Tomáš 1994 Bílina 200914
      11.68 Willner Jiří 1984 Lovosice 010614
  150 m   17.34 Ludvík Tomáš 1994 Bílina 070914
  1500 m   3:44.32 Živec Jakub 1990 Charlottesville 090514
  110 m př.   17.53 Willner Jiří 1984 Meziboří 080514
      22.16 Ludvík Tomáš 1994 Bílina 070914
  400 m př.   65.46 Willner Jiří 1984 Lovosice 010614
  štafeta 4x100m   45.80 Willner,Mlenský,Topš,Lacko    Meziboří 080514
      46.58 Willner,Posel,Mlenský,Topš   Lovosice 010614
      46.80 Posel,Hock,Ludvík,Lacko   Bílina 070914
      48.07 Posel,Hock,Lux,Lacko   Bílina 200914
      49.77 Lux,Hock,Posel,Preiss    Meziboří 080514
  výška   180 Palme Vojtěch 1987 Bílina 200914
  dálka   536 Palme Vojtěch 1987 Bílina 200914
  vrh koulí      7,26kg   10.62 Rychtr Jiří 1981 Lovosice 010614
  hod oštěpem  800g   49.25 Rychtr Jiří 1981 Děčín 250514
               
  ŽENY            
  1500 m   5:24.29 Hájková Alena 1985 Bílina 060914
  3000 m   11:31.76 Hájková Alena 1985 Mladá Boleslav 210614
  5000 m   19:36.87 Hájková Alena 1985 Bílina 060914
  štafeta 4x100m   54.42 Wožnická,Svobodová,Králová,Štyksová   Most 180514
      54.66 Wožnická,Hieková,Králová,Štyksová   Mladá Boleslav 210614
  štafeta 4x400m   4:15.23 Heřmánková(H),Kirbsová,Štyksová,Červín ová Kladno 310514
      4:19.26 Heřmánková(H),Wožnická,Štyksová,Červí nová Bílina 060914
               
  VETERÁNI            
  300 m   49.78 Beneš Jan 1957 Houštka 200814
  400 m   71.42 Beneš Jan 1957 Houštka 030914
  1500 m   6:03.26 Zemanová Jana 1970 Bílina 060914
  3000 m   12:11.43 Zemanová Jana 1970 Mladá Boleslav 210614
  5000 m   22:04.39 Zemanová Jana 1970 Bílina 060914
  výška   165 Smělý Jaroslav 1971 Meziboří 080514
  vrh koulí       7,26kg   12.25 Smělý Jaroslav 1971 Bílina 200914
      9.69 Pšenák Štefan 1959 Lovosice 010614
      8.83 Hanko Dominik 1978 Lovosice 010614
                           6kg   9.89 Pšenák Štefan 1959 Weißig 100514
  hod diskem       2kg   42.50 Smělý Jaroslav 1971 Bílina 200914
      28.90 Pšenák Štefan 1959 Bílina 070914
      23.10 Hanko Dominik 1978 Bílina 070914
                        1,5kg   33.21 Pšenák Štefan 1959 Weißig 100514
  hod kladivem 7,26kg   28.37 Smělý Jaroslav 1970 Bílina 200914
  hod oštěpem   800g   47.17 Hanko Dominik 1978 Lovosice 010614
      34.80 Smělý Jaroslav 1971 Bílina 070914
                           700g   23.26 Beneš Jan 1957 Houštka 030914

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.