Přípravka 2012

Vytvořeno 5. duben 2012

 

- nejlepší výkon atleta v jednotlivých disciplínách v daném roce, přespolní běhy všechny (časy přespolních běhů berte jen orientačně, každý přespolák je jiný - odlišný profil, povrch aj.)

 

DRÁHA            
60 m   9.83 Pojslová Eva 2003 Děčín 090912
    10.39 Nehybová Nela 2003 Bílina 190512
    11.65 Ceé Karolína 2003 Děčín 200412
100 m   16.05 Pojslová Eva 2003 Louny 110812
150 m   25.58 Nehybová Nela 2003 Děčín 200412
    25.92 Pojslová Eva 2003 Děčín 200412
    29.98 Ceé Karolína 2003 Děčín 200412
300 m   57.64 Pojslová Eva 2003 Děčín 090912
600 m   2:14.43 Pojslová Eva 2003 Bílina 190512
    2:33.49 Nehybová Nela 2003 Bílina 190512
dálka   3.46 Pojslová Eva 2003 Děčín 090912
    3.10 Nehybová Nela 2003 Bílina 190512
hod kriket.míčkem   29.98 Pojslová Eva 2003 Bílina 190512
    13.48 Nehybová Nela 2003 Bílina 190512
čtyřboj   1040 b. Pojslová Eva 2003 Bílina 190512
      (10.11, 3.37, 29.98, 2:14.43)      
    566 b. Nehybová Nela 2003 Bílina 190512
      (10.39, 3.10, 13.48, 2:33.49)      
             
PŘESPOLNÍ BĚH            
H 500 m   2:11.0 Němeček Štěpán 2003 Louny 040312
  360 m   1:39.0 Zámečník Petr 2006 Litoměřice 131012
  560 m   2:06.0 Hoftych Michael 2004 Litoměřice 131012
      2:37.0 Vodička Tomáš 2003 Litoměřice 131012
      2:50.0 Neužil Jakub 2004 Litoměřice 131012
               
D 200 m   48.0 Ceé Michaela 2006 Louny 040312
  500 m   2:10.0 Slámová Anna 2004 Louny 040312
      2:21.10 Slámová Anna 2004 Žatec 170312
      2:25.0 Ceé Karolína 2003 Louny 040312
      2:27.0 Slabá Andrea 2004 Louny 040312
      2:28.0 Pavlátová Natálie 2004 Louny 040312
      2:40.0 Zemanová Barbora 2004 Louny 040312
      2:56.0 Zemanová Štěpánka 2004 Louny 040312
  526 m   2:01.0 Nehybová Nela 2003 Bílina 310312 
      2:03.0 Pojslová Eva 2003 Bílina 310312
  600 m   2:16.0 Slámová Anna 2004 Roudnice n/Labem 280412
      2:21.0 Šimonová Viktorka 2004 Roudnice n/Labem 280412
  360 m   1:27.0 Hanzíková Stela 2005 Litoměřice 131012
      1:29.0 Červínová Tereza 2005 Litoměřice 131012
      1:35.0 Ceé Michaela 2006 Litoměřice 131012
      1:41.0 Hojdarová Štěpánka 2006 Litoměřice 131012
      1:42.0 Krulichová Kateřina 2006 Litoměřice 131012
  560 m   2:07.0 Pojslová Eva 2003 Litoměřice 131012
      2:13.0 Nehybová Nela 2003 Litoměřice 131012
      2:17.0 Slámová Anna 2004 Litoměřice 131012
      2:53.0 Beránková Barbora 2004 Litoměřice 131012
      2:55.0 Kalinová Lucie 2003 Litoměřice 131012
  1680 m   9:23.0 Ceé Karolína 2003 Litoměřice 131012
  460 m   1:41.72 Slámová Anna 2004 Roudnice n/Labem 031112
  880 m   3:27.10 Pojslová Eva 2003 Roudnice n/Labem 031112
  600 m   3:20.80 Slámová Anna 2004 Teplice 041112
  500 m   2:10.10 Slámová Anna 2004 Žandov 111112
  630 m   2:24.0 Slámová Anna 2004 Děčín 251112
      2:45.0 Ceé Karolína 2003 Děčín 251112
      3:01.0 Ceé Michaela 2006 Děčín 251112

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.