Mistrovské soutěže 2013

Vytvořeno 11. únor 2013

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR - hala            
60 m 4. 7.25 Ludvík Tomáš 1994 M Strahov 100213
  4. 8.47 Vatrová Karolína 1999 Strahov 230213
  6. 8.56 Malířová Kristýna 1999 Strahov 230213
  7. 7.49 Lacko Ondřej 1995 M Strahov 100213
  7. 8.51 Vatrová Karolína 1999 Ž Strahov 100213
  8. 8.57 Štyksová Gabriela 1996 Ž Strahov 100213
  8. 8.81 Králová Barbora 1998 Strahov 230213
  11. 8.89 Svobodová Tereza 1998 Strahov 230213
  12. 8.66 Malířová Kristýna 1999 Ž Strahov 100213
  13. 8.72 Wožnická Aneta 1997 Ž Strahov 100213
  14. 8.76 Bartošová Kateřina 1998 Ž Strahov 100213
  16. 8.84 Králová Barbora 1998 Ž Strahov 100213
  24. 8.08 Novotný Slávek 1988 M Strahov 100213
150 m 6. 21.64 Králová Barbora 1998 Strahov 230213
  6. 23.02 Kohlertová Eliška 2000 Strahov 230213
  10. 22.83 Červínová Michaela 1999 Strahov 230213
  11. 23.22 Ceé Barbora 1999 Strahov 230213
200 m 3. 23.53 Ludvík Tomáš 1994 M Strahov 100213
  7. 24.79 Novotný Slávek 1988 M Strahov 100213
  8. 29.02 Wožnická Aneta 1997 Ž Strahov 100213
  10. 29.61 Králová Barbora 1998 Ž Strahov 100213
  15. 30.02 Štyksová Gabriela 1996 Ž Strahov 100213
300 m 4. 48.03 Králová Barbora 1998 Strahov 230213
  7. 50.88 Ceé Barbora 1999 Strahov 230213
800 m 1. 2:29.17 Červínová Michaela 1999 Strahov 230213
1500 m 1. 4:56.01 Červínová Michaela 1999 Ž Strahov 100213
  2. 5:19.21 Kohlertová Eliška 2000 Strahov 230213
dálka 12. 439 Bartošová Kateřina 1998 Ž Strahov 100213
výška 1. 165 Posel Petr 1998 Strahov 230213
  1. 145 Malířová Kristýna 1999 Strahov 230213
  2. 153 Hellerová Tereza 1997 Ž Strahov 100213
  3. 140 Svobodová Tereza 1998 Strahov 230213
  5. 150 Malířová Kristýna 1999 Ž Strahov 100213
  6. 165 Mlenský Max 1997 M Strahov 100213
  7. 165 Lacko Ondřej 1995 M Strahov 100213
  9. 160 Posel Petr 1998 M Strahov 100213
vrh koulí     4 kg 1. 11.88 Koblischke David 1999 Strahov 230213
vrh koulí     7,26 kg 2. 12.23 Smělý Jaroslav 1971 M Strahov 100213
vrh koulí     3 kg 5. 8.30 Rybářová Lucie 1998 Strahov 230213
               
               
MISTROVSTVÍ ČR - hala              
1500 m 2. 4:51.94 Červínová Michaela 1999 Jablonec n/N 020313
vrh koulí     7,26 kg 12. 12.87  přep.14.56 Smělý Jaroslav 1971 VET Stromovka 020313
                   6 kg  16. 10.78  přep.13.27 Pšenák Štefan 1959 VET Stromovka 020313
                   4 kg 14. 11.60 Koblischke David 1999 Jablonec n/N 020313
               
               
KRAJSKÝ PŘEBOR - kros              
1298 m 1.  4:54.0 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 230313
2290 m 2. 8:51.0 Červínová Michaela 1999 Bílina 230313
  3. 9:27.0 Nekvindová Nikola 1996 DOR Bílina 230313
  4. 8:45.0 Hock Jan 1998 Bílina 230313
               
               
MISTROVSTVÍ ČR - kros              
3075 m 2. 11:27.0 Červínová Michaela 1999 Střelské Hoštice 300313
1850 m 3.   7:00.0 Kohlertová Eliška 2000 Střelské Hoštice 300313
3075 m 27. 11:41.0 Hock Jan 1998 Střelské Hoštice 300313

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR - dráha            
60 m 2. 8.33 Vatrová Karolína 1999 Děčín 050513
  3. 8.44 Malířová Kristýna 1999 Děčín 050513
  3. 9.18 Kreutzerová Martina 2002 E Meziboří 080613
  5. 8.63 Bartošová Kateřina 1998 Děčín 050513
  5. 8.87 Mižičová Barbora 2001 Meziboří 080613
  6. 8.84 Svobodová Tereza 1998 Děčín 050513
  7. 9.01 Králová Barbora 1998 Děčín 050513
  9. 9.75 Nehybová Nela 2003 E Meziboří 080613
  10. 9.80 Hoftych Michael 2004 E Meziboří 080613
  15. 10.26 Prchlík Matěj 2003 E Meziboří 080613
  17. 9.54 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 080613
  18. 10.68 Živný Kryštof 2004 E Meziboří 080613
  19. 9.76 Dzivjaková Anna Marie 2000 Meziboří 080613
  19. 10.32 Pémová Elen 2004 E Meziboří 080613
  28. 10.60 Ungerová Tereza 2004 E Meziboří 080613
100 m 1. 13.73 Wožnická Aneta 1997 DOR Děčín 050513
  4. 11.45 Krůta Pavel 1994 M Bílina 260513
  5. 11.60 Lacko Ondřej 1995 M Bílina 260513
  6. 13.47 Vatrová Karolína 1999 Ž Bílina 260513
  9. 13.08 Topš Martin 1996 DOR Děčín 050513
  FB/DNF   Štyksová Gabriela 1996 Ž Bílina 260513
150 m 5. 21.69 Králová Barbora 1998 Děčín 050513
  6. 21.70 Bartošová Kateřina 1998 Děčín 050513
  8. 22.46 Mižičová Barbora 2001 Meziboří 080613
  10. 22.52 Škrancová Kristýna 2001 Meziboří 080613
  16. 24.10 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 080613
  17. 24.24 Dzivjaková Anna Marie 2000 Meziboří 080613
200 m 2. 27.31 Bartušková Veronika 1995 Ž Bílina 260513
  4. 28.79 Wožnická Aneta 1997 DOR Děčín 050513
  9. 25.89 Topš Martin 1996 DOR Děčín 050513
  10. 27.12 Lux David 1997 DOR Děčín 050513
300 m 5. 42.60 Preiss Přemysl 1998 Děčín 050513
  5. 46.54 Červínová Michaela 1999 Děčín 050513
  7. 47.66 Králová Barbora 1998 Děčín 050513
400 m 1. 63.58 Nekvindová Nikola 1996 DOR Děčín 050513
  1. 63.87 Bartušková Veronika 1995 Ž Bílina 260513
  4. 58.19 Lux David 1997 DOR Děčín 050513
  4. 69.00 Wožnická Aneta 1997 DOR Děčín 050513
  15. 60.86 Lux David 1997 M Bílina 260513
600 m 3. 2:05.60 Slámová Anna 2004 E Meziboří 080613
  11. 2:20.39 Pémová Elen 2004 E Meziboří 080613
  12. 2:18.07 Hoftych Michael 2004 E Meziboří 080613
  14. 2:33.06 Prchlík Matěj 2003 E Meziboří 080613
  15. 2:26.58 Ungerová Tereza 2004 E Meziboří 080613
  15. 2:33.18 Živný Kryštof 2004 E Meziboří 080613
800 m 1. 2:20.50 Preiss Přemysl 1998 Děčín 050513
  1. 2:24.80 Červínová Michaela 1999 Děčín 050513
  2. 2:24.63 Nekvindová Nikola 1996 DOR Děčín 050513
  3. 2:38.27 Weniger Šimon 2001 Meziboří 080613
  5. 2:58.80 Omastová Kristýna 2001 Meziboří 080613
  7. 3:00.54 Mižičová Barbora 2001 Meziboří 080613
1500 m 1. 5:34.66 Kohlertová Eliška 2000 Meziboří 080613
  3. 4:57.66 Hock Jan 1998 Děčín 050513
štafeta 4x60m 1. 31.91 K.Bartošová,K.Malířová,T.Svobodová,K.Vatrová Děčín 050513
  4. 35.88 E.Kohlertová,T.Stehlíková,K.Škrancová,B.Mižičová Meziboří 080613
60 m př. 6. 12.03 Stehlíková Tereza 2000 Meziboří 080613
  7. 12.57 Škrancová Kristýna 2001 Meziboří 080613
dálka 1. 433 Stehlíková Tereza 2000 Meziboří 080613
  2. 399 Kreutzerová Martina 2002 E Meziboří 080613
  3. 564 Mlenský Max 1997 DOR Děčín 050513
  3. 470 Malířová Kristýna 1999 Děčín 050513
  5. 502 Posel Petr 1998 Děčín 050513
  11. 320 Nehybová Nela 2003 E Meziboří 080613
výška 1. 177 Mlenský Max 1997 DOR Děčín 050513
  1. 153 Malířová Kristýna 1999 Ž Bílina 260513
  1. 146 Malířová Kristýna 1999 Děčín 050513
  2. 178 Lacko Ondřej 1995 M Bílina 260513
  2. 153 Hellerová Tereza 1997 DOR Děčín 050513
  2. 143 Vatrová Karolína 1999 Děčín 050513
  3. 175 Mlenský Max 1997 M Bílina 260513
  4. 158 Posel Petr 1998 Děčín 050513
  4. 140 Hellerová Tereza 1997 Ž Bílina 260513
  5. 140 Vatrová Karolína 1999 Ž Bílina 260513
  6. 160 Posel Petr 1998 M Bílina 260513
hod kriket.míčkem 6. 34.90 Škrancová Kristýna 2001 Meziboří 080613
vrh koulí    3 kg 4. 8.42 Rybářová Lucie 1998 Děčín 050513
                  4 kg 3. 11.43 Koblischke David 1999 Děčín 050513
                  7,26 kg 4. 12.92 Smělý Jaroslav 1971 M Bílina 260513
hod diskem        0,75 kg 2. 24.90 Rybářová Lucie 1998 Děčín 050513
                               1 kg 1. 39.28 Koblischke David 1999 Děčín 050513
                               2 kg 2. 42.12 Smělý Jaroslav 1971 M Bílina 260513
  5. 32.49 Lacko Ondřej 1995 M Bílina 260513
hod oštěpem      600 g 5. 22.36 Malířová Kristýna 1999 Ž Bílina 260513
  6. 22.07 Kaplanová Tereza 1995 Ž Bílina 260513
čtyřboj 3. 1187 b. Pojslová Eva 2003 E Bílina 110513
  26. 414 b. Černá Barbora 2003 E Bílina 110513
pětiboj 8. 1814 b. Kohlertová Eliška 2000 Bílina 120513
  12. 1699 b. Škrancová Kristýna 2001 Bílina 120513
  14. 1589 b. Stehlíková Tereza 2000 Bílina 120513
  25. 1147 b. Dzivjaková Anna Marie 2000 Bílina 120513
  26. 927 b. Přibíková Veronika 2000 Bílina 120513
               
               
MISTROVSTVÍ ČR - dráha              
400 m 8. 50.37 r Krůta Pavel 1994 JUN Jablonec n/Nisou 220613
1500 m 2. 4:52.04 Červínová Michaela 1999 Slavia Praha 210913
výška 5. 159 Malířová Kristýna 1999 Slavia Praha 210913
  8. 185 Mlenský Max 1997 DOR Jablonec n/Nisou 230613
hod diskem          0,75 kg 8. 28.44 Rybářová Lucie 1998 Slavia Praha 220913
                                 1 kg 4. 43.35 Koblischke David 1999 Slavia Praha 220913

 

HRY VI.LETNÍ OLYMPIÁDY DÉTÍ A MLÁDEŽE ČR        
800 m 3. 2:18.45 Červínová Michaela 1999 Uherské Hradiště 270613
výška 12. 156 Malířová Kristýna 1999 Uherské Hradiště 270613
  kval. 138 Svobodová Tereza 1998 Uherské Hradiště 250613

 

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV - dráha          
3 kola 1. 24/ starší žákyně  (B.Ceé,M.Červínová,B.Králová,K.Malířová,P.Mašková,L.Rybářová,T.Svobodová,K.Vatrová
                                    + H = N.Bártlová,B.Heřmánková,K.Kopečná,K.Labuťová,T.Morávková)
3 kola 3. 21/300 b. muži   (J.Hock,M.Hrdina,J.Lacko,D.Lux,O.Míka,M.Mlenský,P.Posel,P.Preiss,Š.Pšenák,J.Smělý,P.Smolík,M.Topš)
               
               
II.liga               
4 kola 6. 16/300 b. ženy  (K.Bartošová,V.Bartušková,B.Ceé,M.Červínová,L.Hampová,T.Hellerová,T.Kaplanová,B.Králová,K.Malířová,
                   L.Rybářová,N.Nekvindová,T.Svobodová,G.Štyksová,K.Vatrová,A.Wožnická)  

 

MISTROVSTVÍ Čech družstev - dráha          
skupina B 5. 72 b. starší žákyně  (K.Bartošová,M.Červínová,K.Malířová,L.Rybářová,K.Vatrová + H = N.Bártlová,B.Heřmánková,
                                    K.Kopečná,K.Labuťová)      

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.