Dráha 2015

Vytvořeno 14. leden 2015

 

- nejlepší výkon atleta v daném roce

  ELÉVOVÉ            
H 60 m   9.36 Hoftych Michael 2004 Meziboří 070615
      10.11 Živný Kryštof 2004 Meziboří 070615
      10.22 Neužil Jakub 2004 Meziboří 070615
  dálka   390 Hoftych Michael 2004 Meziboří 070615
      332 Neužil Jakub 2004 Meziboří 070615
  hod kriket.míčkem   23.70 Živný Kryštof 2004 Meziboří 070615
               
D 60 m   9.60 Pémová Elen 2004 Bílina 080515
                + 9.67 Slámová Anna 2004 Bílina 080515
      9.69 Lečbychová Jaroslava 2004 Meziboří 270515
      9.84 Balounová Adéla 2004 Bílina 050515
      10.10 Vítovcová Rosalie 2004 Bílina 240615
      10.13 Henychová Adriana 2004 Meziboří 270515
      10.45 Kvičerová Linda 2004 Bílina 050515
      10.69 Holcová Anna 2004 Meziboří 270515
  150 m   23.42 Slámová Anna 2004 Bílina 050515
      24.16 Lečbychová Jaroslava 2004 Bílina 050515
      24.38 Pémová Elen 2004 Meziboří 270515
      24.85 Balounová Adéla 2004 Bílina 050515
      26.02 Kvičerová Linda 2004 Bílina 050515
      26.35 Henychová Adriana 2004 Meziboří 270515
      27.91 Holcová Anna 2004 Meziboří 270515
  300 m   56.49 Ungerová Tereza 2004 Bílina 050515
  600 m   1:58.07 Slámová Anna 2004 Meziboří 070615
      1:59.15 Pémová Elen 2004 Meziboří 070615
      2:07.96 Vítovcová Rosalie 2004 Meziboří 070615
      2:13.59 Lečbychová Jaroslava 2004 Bílina 080515
  800 m   2:49.05 Slámová Anna 2004 Bílina 050515
      2:53.27 Pémová Elen 2004 Bílina 150915
      3:01.88 Vítovcová Rosalie 2004 Bílina 240615
      3:22.61 Henychová Adriana 2004 Bílina 150915
  1500 m   5:53.43 Slámová Anna 2004 Meziboří 270515
      5:58.52 Pémová Elen 2004 Bílina 050515
  dálka   375 Slámová Anna 2004 Bílina 080515
      361 Pémová Elen 2004 Bílina 080515
      341 Ungerová Tereza 2004 Bílina 050515
      324 Henychová Adriana 2004 Meziboří 070615
      318 Lečbychová Jaroslava 2004 Bílina 080515
      256 Kvičerová Linda 2004 Meziboří 070615
  hod kriket.míčkem 33.22 Pémová Elen 2004 Bílina 150915
      23.76         Lečbychová Jaroslava 2004 Bílina 080515
      22.98 Slámová Anna 2004 Bílina 080515
  čtyřboj   1380 b. Pémová Elen 2004 Bílina 080515
        (31.50-9.60-361-2:01.86)      
      1335 b. Slámová Anna 2004 Bílina 080515
        (22.98-9.67-375-1:59.05)      
      998 b. Lečbychová Jaroslava 2004 Bílina 080515
        (23.76-9.84-318-2:13.59)      
               
  MLADŠÍ ŽACTVO            
H 60 m   9.49 Prchlík Matěj 2003 Bílina 050515
  150 m   23.88 Prchlík Matěj 2003 Meziboří 070615
  800 m   3:06.43 Prchlík Matěj 2003 Bílina 080515
  60 m př.             + 12.62 Prchlík Matěj 2003 Meziboří 270515
  dálka   394 Šrámek Martin 2003 Bílina 050515
      388 Prchlík Matěj 2003 Bílina 240615
  hod kriket.míčkem   45.01 Šrámek Martin 2003 Meziboří 270515
      34.75 Prchlík Matěj 2003 Bílina 080515
  pětiboj   852 b. Prchlík Matěj 2003 Bílina 080515
        (12.66-34.75-9.54-363-3:06.43)      
               
D 60 m   8.44 Jirásková Adéla 2002 Slavia Praha 290615
      8.9 Pojslová Eva 2003 Děčín 240415
      9.02 Pojslová Eva 2003 Meziboří 070615
      9.25 Špitová Nina 2002 Meziboří 070615
      9.32 Břečková Štěpánka 2003 Bílina 080515
      9.54 Vedejová Valerie 2002 Meziboří 270515
      9.78 Šorfová Eliška 2003 Bílina 080515
      10.01 Nevečeřalová Klára 2003 Meziboří 270515
  100 m           + 13.69 Jirásková Adéla 2002 Ústí nad Labem 170915
      14.94 Břečková Štěpánka 2003 Houštka 260815
      16.94 Vedejová Valerie 2002 Houštka 260815
  150 m   20.70 Jirásková Adéla 2002 Bílina 150915
      22.36 Břečková Štěpánka 2003 Bílina 240615
      22.43 Pojslová Eva 2003 Slavia Praha 290615
      22.81 Špitová Nina 2002 Bílina 240615
      23.91 Vedejová Valerie 2002 Bílina 050515
      24.84 Nevečeřalová Klára 2003 Bílina 150915
      25.76 Zemanová Adéla 2002 Bílina 050515
  200 m   28.63 Jirásková Adéla 2002 Houštka 260815
  300 m   44.53 Jirásková Adéla 2002 Meziboří 070615
      54.74 Nevečeřalová Klára 2003 Bílina 050515
      55.69 Zemanová Adéla 2002 Bílina 050515
  400 m   65.07 Jirásková Adéla 2002 Houštka 090915
  800 m   2:35.81 Jirásková Adéla 2002 Bílina 080515
      2:56.84 Pojslová Eva 2003 Bílina 080515
      2:58.24 Šorfová Eliška 2003 Bílina 080515
      3:05.1 Pojslová Eva 2003 Ústí nad Labem 210415
      3:16.06 Břečková Štěpánka 2003 Bílina 080515
      3:18.95 Nevečeřalová Klára 2003 Bílina 080515
      3:50.60 Vedejová Valerie 2002 Bílina 240615
  60 m př.            + 10.06 Jirásková Adéla 2002 Plzeň 170615
      11.5 Pojslová Eva 2003 Ústí nad Labem 210415
      11.30 Pojslová Eva 2003 Meziboří 070615
      11.94 Břečková Štěpánka 2003 Bílina 240615
      12.76 Šorfová Eliška 2003 Meziboří 270515
      13.71 Vedejová Valerie 2002 Praha 230415
      14.04 Nevečeřalová Klára 2003 Meziboří 070615
  4x60m   33.48 Hálková(H),Břečková,Pojslová,Jirásková   Meziboří 270515
      33.62 Hálková(H),Břečková,Pojslová,Jirásková   Bílina 240615
      33.90 Hálková(H),Břečková,Jirásková,Pojslová   Bílina 050515
      33.93 Jirásková,Pojslová,Břečková,Lečbychová   Meziboří 070615
      34.36 Hálková(H),Břečková,Pojslová,Jirásková   Bílina 150915
      36.11 Bláhová(H),Špitová,Kratochvílová(H),Strycho Bílina 240615
      36.57 Strychová(H),Plosová(H),Kratochvílová(H),Šp ittová Bílina 150915
      37.10 Vedejová,Balounová,Lečbychová,Špitová   Meziboří 270515
      37.41 Strychová(H),Bártlová(H),Kratochvílová(H),Le čbychová Bílina 050515
      37.55 Vedejová,Slámová,Pémová,Nevečeřalová   Bílina 240615
      37.96 Bláhová(H),Nevečeřalová,Šorfová,Vedejová   Bílina 150915
      38.12 Slámová,Pémová,Vítovcová,Nevečeřalová   Meziboří 070615
  výška   125 Pojslová Eva 2003 Bílina 240615
  dálka   439 Pojslová Eva 2003 Bílina 240615
      407 Jirásková Adéla 2002 Bílina 080515
      386 Břečková Štěpánka 2003 Bílina 080515
      355 Šorfová Eliška 2003 Bílina 080515
      351 Vedejová Valerie 2002 Bílina 040815
      310 Nevečeřalová Klára 2003 Bílina 080515
  hod kriket.míčkem 41.93 Šorfová Eliška 2003 Bílina 050515
    38.00 Pojslová Eva 2003 Ústí nad Labem 210415
      36.43 Jirásková Adéla 2002 Praha 230415
      24.78 Vedejová Valerie 2002 Praha 230415
      22.17 Břečková Štěpánka 2003 Bílina 080515
      21.35 Nevečeřalová Klára 2003 Bílina 080512
  vrh koulí  2kg   6.69 Šorfová Eliška 2003 Bílina 150915
  pětiboj   2443 b. Jirásková Adéla 2002 Bílina 080515
        (10.85-33.76-8.66-407-2:35.81)      
      2041 b. Pojslová Eva 2003 Ústí nad Labem 210415
        (11.5-38.00-8.9-405-3:05.1)      
      2001 b. Pojslová Eva 2003 Bílina 080515
        (11.61-37.55-9.15-402-2:56.84)      
      1549 b. Šorfová Eliška 2003 Bílina 080515
        (12.95-36.64-9.78-355-2:58.24)      
      1515 b. Břečková Štěpánka 2003 Bílina 080515
        (12.05-22.17-9.32-386-3:16.06)      
      963 b. Vedejová Valerie 2002 Praha 230415
        (13.71-24.78-9.72-343-3:54.30)      
      872 b. Nevečeřalová Klára 2003 Bílina 080515
        (14.05-21.35-10.40-310-3:18.95)      
               
  STARŠÍ ŽACTVO            
H 60 m   8.12 Linhart Vojtěch 2000 Bílina 250415
  100 m   13.22 Linhart Vojtěch 2000 Lovosice 310515
  150 m             + 19.43 Weniger Šimon 2001 Ústí nad Labem 100515
  200 m   26.11 Weniger Šimon 2001 Děčín 150515
      26.24 Linhart Vojtěch 2000 Lovosice 310515
  300 m   40.94 Linhart Vojtěch 2000 Bílina 250415
      41.45 Weniger Šimon 2001 Plzeň 120915
  400 m   57.69 Weniger Šimon 2001 Děčín 150515
  800 m   2:09.15 Weniger Šimon 2001 Stará Boleslav 031015
  1000 m   2:58.54 Weniger Šimon 2001 Bílina 250415
  1500 m   4:40.98 Weniger Šimon 2001 Bílina 230815
               
D 60 m   9.04 Hieková Barbora 2001 Bílina 250415
      9.4 Stehlíková Tereza 2000 Děčín 240415
      9.55 Opavová Tereza 2000 Houštka 260815
      10.20 Andrlová Daniela 2001 Houštka 260815
  100 m   14.50 Hieková Barbora 2001 Bílina 020615
      15.78 Opavová Tereza 2000 Houštka 260815
      16.79 Andrlová Daniela 2001 Houštka 260815
  150 m   23.58 Kapsová Sára 2000 Bílina 040815
  200 m   29.87 Hieková Barbora 2001 Ústí nad Labem 060515
      33.17 Kapsová Sára 2000 Ústí nad Labem 010515
  300 m   48.41 Kohlertová Eliška 2000 Ústí nad Labem 100515
      48.85 Hieková Barbora 2001 Bílina 250415
      53.3 Kapsová Sára 2000 Děčín 240415
  400 m   65.64 Kohlertová Eliška 2000 Liberec 170515
      70.07 Hieková Barbora 2001 Bílina 020615
  800 m   2:26.81 Kohlertová Eliška 2000 Liberec 170515
  1000 m   3:12.31 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 250415
  1500 m   5:20.75 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 020615
  dálka   376 Kapsová Sára 2000 Bílina 040815
               
  DOROST            
H 60 m   7.40 Kučera Karel 1999 Bílina 150815
  100 m            +  11.53 Kučera Karel 1999 Lovosice 310515
      12.08 Posel Petr 1998 Houštka 260815
  150 m   17.80 Kučera Karel 1999 Děčín 050915
      18.12 Posel Petr 1998 Bílina 040815
  200 m   23.82 Kučera Karel 1999 Děčín 060615
      24.44 Posel Petr 1998 Ústí nad Labem 100515
      24.87 Kučera Karel 1999 Ústí nad Labem 100515
      27.14 Preiss Jan 1999 Ústí nad Labem 100515
  300 m   38.37 Posel Petr 1998 Děčín 050915
      39.39 Hock Jan 1998 Děčín 050915
  400 m   53.05 Kučera Karel 1999 Lovosice 110915
      54.60 Posel Petr 1998 Lovosice 110915
      55.81 Preiss Přemysl 1998 Děčín 150515
      59.38 Preiss Jan 1999 Děčín 150515
  800 m   2:03.97 Hock Jan 1998 Bílina 150815
      2:11.72 Preiss Přemysl 1998 Děčín 150515
  1000 m   2:42.43 Hock Jan 1998 Bílina 250415
      2:49.10 Kafka Jakub 1999 Bílina 250415
      2:49.29 Preiss Přemysl 1998 Bílina 250415
  1500 m   4:17.68 Hock Jan 1998 Bílina 230815
      4:32.12 Preiss Přemysl 1998 Meziboří 200515
      4:33.92 Kafka Jakub 1999 Děčín 060615
      5:01.42 Kučera Karel 1999 Lovosice 120915
      5:14.36 Posel Petr 1998 Lovosice 120915
  3000 m   9:24.11 Hock Jan 1998 Děčín 150515
      10:00.62 Kafka Jakub 1999 Děčín 150515
  4x100m   48.89 Kučera,Preiss J.,Posel,Hock   Děčín 150515
  výška   185 Posel Petr 1998 Děčín 060615
      155 Koblischke David 1999 Lovosice 310515
  dálka   594 Posel Petr 1998 Ústí nad Labem 100515
      573 Kučera Karel 1999 Děčín 150515
  trojskok   12.18 Posel Petr 1998 Ústí nad Labem 010515
  vrh koulí         5kg   13.40 Koblischke David 1999 Grossolbersdorf  
      10.92 Běloch David 1999 Ústí nad Labem 100515
  hod diskem  1,5kg   44.36 Koblischke David 1999 Grossolbersdorf  
      23.28 Běloch David 1999 Bílina 020615
  hod oštěpem  700g   33.64 Běloch David 1999 Lovosice 180715
  vrh.trojboj   1059 b. Běloch David    (9.42-19.19-33.64) 1999 Lovosice 180715
               
D 60 m   7.9 Malířová Kristýna 1999 Děčín 240415
                 8.24 Malířová Kristýna 1999 Bílina 150815
      9.2 Puldová Marie 1999 Děčín 240415
  100 m            13.09 Malířová Kristýna 1999 Liberec 170515
      14.07 Kirbsová Karolína 1999 Houštka 260815
                + 14.15 Hieková Karolína 1999 Bílina 020615
  200 m   27.40 Malířová Kristýna 1999 Bílina 150815
      27.50 Červínová Michaela 1999 Bílina 230815
      29.01 Kirbsová Karolína 1999 Houštka 260815
      29.19 Hieková Karolína 1999 Ústí nad Labem 100515
      30.13 Šálková Tereza 1998 Ústí nad Labem 060515
      30.51 Králová Barbora 1998 Ústí nad Labem 060515
      30.94 Ceé Barbora 1999 Ústí nad Labem 060515
  300 m   46.00 Kirbsová Karolína 1999 Houštka 020915
      46.2 Kirbsová Karolína 1999 Děčín 240415
  400 m   59.00 Červínová Michaela 1999 Bílina 230815
      67.75 Šálková Tereza 1998 Bílina 020615
      68.47 Králová Barbora 1998 Liberec 170515
      69.07 Ceé Barbora 1999 Liberec 170515
  800 m   2:11.77 Červínová Michaela 1999 Mladá Boleslav 130615
      2:34.71 Králová Barbora 1998 Bílina 230815
      2:39.87 Ceé Barbora 1999 Mladá Boleslav 130615
  1500 m   5:02.64 Červínová Michaela 1999 Kladno 300515
  4x400m   4:41.36 Kohlertová,Králová,Hieková B.,Heřmánková (H) Bílina 230815
  výška   169 Malířová Kristýna 1999 Česká Lípa 120815
      156 Hieková Karolína 1999 Děčín 240415
      150 Kirbsová Karolína 1999 Česká Lípa 120815
      140 Šálková Tereza 1998 Bílina 020615
  dálka   477 Kirbsová Karolína 1999 Ústí nad Labem 100515
      441 Hieková Karolína 1999 Ústí nad Labem 060515
      433 Šálková Tereza 1998 Ústí nad Labem 100515
  trojskok   10.16 Hieková Karolína 1999 Ústí nad Labem 100515
  vrh koulí          3kg   8.62 Malířová Kristýna 1999 Ústí nad Labem 060515
      8.37 Kirbsová Karolína 1999 Děčín 030915
      6.96 Hieková Karolína 1999 Děčín 030915
  hod oštěpem  500g   27.65 Malířová Kristýna 1999 Ústí nad Labem 100515
      20.86 Bartošová Kateřina 1998 Houštka 020915
               
  JUNIOŘI            
H 100 m   12.22 Topš Martin 1996 Lovosice 110915
      12.23 Lux David 1997 Lovosice 310515
  150 m   18.50 Topš Martin 1996 Děčín 050915
  200 m   24.60 Lux David 1997 Ústí nad Labem 010515
  300 m   38.0 Lux David 1997 Děčín 240415
      38.14 Lux David 1997 Bílina 250415
  400 m   53.91 Lux David 1997 Děčín 060615
      54.27 Topš Martin 1996 Lovosice 110915
  500 m   1:10.17 Lux David 1997 Bílina 040815
  1500 m   5:08.33 Topš Martin 1996 Lovosice 120915
  110 m př.   21.10 Topš Martin 1996 Lovosice 120915
  4x100m   48.31 Lux,Kafka,Hock,Kučera   Lovosice 310515
                              smíš.   50.44 Posel,Kučera,Kirbsová,Hellerová   Děčín 060615
  400-300-200-100m   2:09.75 Topš,Hock,Posel P.,Kučera   Děčín 050915
  výška   200 Mlenský Maxmilián 1997 Děčín 060615
  dálka   593 Mlenský Maxmilián 1997 Meziboří 200515
               
D 60 m   8.39 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 150815
  100 m   13.50 Štyksová Gabriela 1996 Mladá Boleslav 130615
  150 m   20.94 Štyksová Gabriela 1996 Slavia Praha 010515
  200 m   28.26 Wožnická Aneta 1997 Liberec 170515
      28.42 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 150815
  300 m   45.19 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 250415
  400 m   62.88 Štyksová Gabriela 1996 Děčín 060615
      64.14 Wožnická Aneta 1997 Mladá Boleslav 130615
  4x100m   54.20 Štyksová,Kirbsová,Malířová,Wožnická   Liberec 170515
  4x400m   4:19.64 Heřmánková(H),Wožnická,Štyksová,Červíno Kladno 300515
      4:27.86 Kirbsová,Wožnická,Štyksová,Červínová   Bílina 230815
  výška   171 Hellerová Tereza 1997 Děčín 060615
  dálka   411 Hellerová Tereza 1997 Meziboří 200515
  trojskok   10.48 Hellerová Tereza 1997 Ústí nad Labem 010515
               
  U23            
Ž výška   165 Kaplanová Tereza 1995 Mladá Boleslav 130615
  vrh koulí         4kg   8.19 Hampová Lucie 1995 Lovosice 180715
  hod diskem     1kg   27.09 Hampová Lucie 1995 Lovosice 180715
  hod kladivem  4kg   16.16 Hampová Lucie 1995 Lovosice 180715
  vrh.trojboj   844 b. Hampová Lucie    (7.99-21.91-16.16) 1995 Lovosice 180715
               
  MUŽI            
  800 m   1:50.65 Živec Jakub 1990 Baltimore 170415
  1500 m   3:44.33 Živec Jakub 1990 Maryland 010515
  výška   185 Palme Vojtěch 1987 Lovosice 310515
               
  ŽENY            
  1500 m   5:30.55 Hájková Alena 1985 Kladno 300515
  5000 m   20:09.04 Hájková Alena 1985 Mladá Boleslav 130615
  4x400m   4:33.62 Kohlertová,Ceé,Hieková B.,Hájková   Kladno 300515
               
  VETERÁNI            
M 100 m   15.82 Beneš Jan 1957 Lovosice 110915
  200 m   33.03 Beneš Jan 1957 Houštka 260815
  300 m   51.61 Beneš Jan 1957 Houštka 020915
  400 m   72.91 Beneš Jan 1957 Lovosice 110915
  1500 m   6:33.89 Beneš Jan 1957 Lovosice 120915
  100 m př.   25.47 Beneš Jan 1957 Lovosice 120915
  200 m př.   39.91 Beneš Jan 1957 Bílina 040815
  výška   155 Pavlík Miroslav 1951 Děčín 060615
      140 Smělý Jaroslav 1970 Děčín 050915
  tyč   210 Beneš Jan 1957 Houštka 020915
  vrh koulí     7,26kg   9.33 Pšenák Štefan 1959 Lovosice 310515
  hod diskem     2kg   43.85 Smělý Jaroslav 1970 Grossolbersdorf 250415
      29.60 Pšenák Štefan 1959 Lovosice 310515
                       1,5kg   31.66 Pšenák Štefan 1959 Lovosice 180715
  hod oštěpem  800g   23.62 Beneš Jan 1957 Houštka 260815
  kladivo        7,26kg   30.36 Smělý Jaroslav 1970 Grossolbersdorf 290815
               
Ž 1500 m   5:40.60 Zemanová Jana 1970 Bílina 230815
  3000 m   12:03.21 Zemanová Jana 1970 Bílina 230815
  5000 m   20:58.91 Zemanová Jana 1970 Liberec 170515

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.