Dráha 2017

Vytvořeno 17. leden 2017

 

- nejlepší výkon atleta v daném roce

 

  ELÉVOVÉ            
H 60 m   8.81 Prchlík Ondřej 2006 Děčín 030517
             + 10.33 Dvořák Kryštof 2006 Bílina 120917
  600 m   2:01.45 Prchlík Ondřej 2006 Bílina 070517
  800 m   3:09.38 Dvořák Kryštof 2006 Bílina 120917
  1500 m   5:15.16 Zahálka Štěpán 2006 Chomutov 060617
  3000 m   12:41.22 Prchlík Ondřej 2006 Stará Boleslav 130917
  60 m př.   11.45 Prchlík Ondřej 2006 Chomutov 060617
  dálka   431 Prchlík Ondřej 2006 Bílina 170617
  hod kriket.míčkem   42.90 Prchlík Ondřej 2006 Bílina 070517
  vrh koulí 3kg   6.80 Prchlík Ondřej 2006 Stará Boleslav 060917
  hod diskem 0,75kg   15.82 Prchlík Ondřej 2006 Stará Boleslav 120917
  hod oštěpem 400g   25.51 Prchlík Ondřej 2006 Stará Boleslav 060917
  čtyřboj   1 278 b. Prchlík Ondřej 2006 Bílina 070517
        (413-8.95-42.90-2:01.45)      
               
D 60m   9.00 Gruntová Anna 2006 Bílina 120917
      9.52 Smržová Jolana 2006 Bílina 170617
      9.60 Kožnarová Zuzana 2006 Bílina 170617
      9.61 Klepáčová Natálie 2006 Bílina 170617
      9.69 Vrzáková Natálie 2007 Bílina 070517
      10.17 Rambousková Markéta 2007 Bílina 170617
      10.39 Krulichová Kateřina 2006 Děčín 030517
      10.53 Pichňová Josefína 2006 Bílina 250517
  150 m   23.15 Gruntová Anna 2006 Bílina 250517
            + 24.49 Smržová Jolana 2006 Děčín 030517
      24.74 Kožnarová Zuzana 2006 Bílina 120917
      27.20 Pichňová Josefína 2006 Děčín 030517
      27.27 Krulichová Kateřina 2006 Bílina 250517
  300 m   51.15 Klepáčová Natálie 2006 Bílina 250517
      53.22 Gruntová Anna 2006 Děčín 030517
      56.21 Ceé Michaela 2006 Děčín 030517
  600 m   2:02.27 Klepáčová Natálie 2006 Bílina 170617
      2:05.57 Kožnarová Zuzana 2006 Bílina 170617
      2:09.10 Vrzáková Natálie 2007 Bílina 070517
  800 m   2:47.55 Klepáčová Natálie 2006 Bílina 120917
      3:06.17 Ceé Michaela 2006 Děčín 030517
  1000 m   3:42.66 Klepáčová Natálie 2006 Stará Boleslav 230817
  1500 m   6:08.71 Klepáčová Natálie 2006 Stará Boleslav 060917
      6:16.19 Ceé Michaela 2006 Bílina 250517
  dálka   346 Gruntová Anna 2006 Bílina 170617
      333 Vrzáková Natálie 2007 Bílina 070517
      333 Ceé Michaela 2006 Bílina 250517
      304 Krulichová Kateřina 2006 Děčín 030517
  hod kriket.míčkem   25.66 Hojdarová Štěpánka 2006 Bílina 250517
      21.68 Vrzáková Natálie 2007 Bílina 070517
  vrh koulí 2kg   5.49 Hojdarová Štěpánka 2006 Bílina 250517
  hod diskem 0,75kg   12.63 Klepáčová Natálie 2006 Stará Boleslav 130917
  hod oštěpem 400g   16.92 Klepáčová Natálie 2006 Stará Boleslav 060917
  čtyřboj   1 091 b. Vrzáková Natálie 2007 Bílina 070517
        (21.68-9.69-333-2:09.10)      
               
  MLADŠÍ ŽACTVO            
H 60 m          + 8.16 Hoftych Michael 2004 Bílina 120917
             9.02 Živný Kryštof 2004 Bílina 120917
             + 9.28 Vedej Marek 2004 Bílina 120917
      9.50 Neužil Jakub 2004 Bílina 250517
             + 9.70 Baudler Vratislav 2004 Bílina 120917
  150 m   20.13 Hoftych Michael 2004 Bílina 120917
      24.44 Baudler Vratislav 2004 Bílina 120917
  800 m   2:45.07 Justa Adam 2004 Děčín 030517
  výška   125 Justa Adam 2004 Bílina 120917
  dálka          397 Neužil Jakub 2004 Bílina 250517
  hod kriket.míčkem   59.28 Dojčinovič Lukáš 2005 Bílina 120917
      39.96 Živný Kryštof 2004 Bílina 250517
      34.22 Vedej Marek 2004 Bílina 120917
               
D 60 m          9.01 Ungerová Tereza 2004 Bílina 250517
            + 9.09 Slabá Andrea 2004 Bílina 170617
      9.11 Šimonová Viktorie 2004 Stará Boleslav 230817
      9.30 Dzivjaková Magdalena 2005 Bílina 170617
             9.31 Skálová Nikola 2005 Bílina 170617
            + 9.46 Lečbychová Jaroslava 2004 Děčín 030517
            + 9.49 Barcalová Kristýna 2005 Bílina 120917
            + 9.74 Kvičerová Linda 2004 Bílina 120917
            + 9.74 Pekárková Veronika 2004 Děčín 030517
      9.78 Ustrnulová Jana 2005 Bílina 120917
      9.81 Čížková Adéla 2004 Litvínov 070917
      9.83 Henychová Adriana 2004 Chomutov 060617
            + 10.03 Skálová Kateřina 2005 Děčín 030517
            + 10.36 Gärtnerová Zlata 2005 Děčín 030517
             10.51 Vágnerová Ema 2005 Bílina 120917
      11.15 Hejnová Eliška 2005 Děčín 030517
      11.57 Dušková Sabina 2005 Děčín 030517
  150 m   22.28 Šimonová Viktorie 2004 Stará Boleslav 300817
      22.56 Dzivjaková Magdalena 2005 Bílina 250517
      22.57 Slabá Andrea 2004 Bílina 170617
      22.67 Slámová Anna 2004 Děčín 040517
      22.84 Pémová Elen 2004 Chomutov 080617
      22.94 Somrová Karolína 2005 Bílina 170617
      23.05 Lečbychová Jaroslava 2004 Děčín 030517
      23.14 Smržová Aneta 2004 Děčín 030517
            + 23.56 Henychová Adriana 2004 Děčín 030517
      24.52 Červínová Tereza 2005 Bílina 120917
      24.71 Kvičerová Linda 2004 Bílina 120917
      25.13 Skálová Kateřina 2005 Chomutov 060617
      26.07 Holcová Anna 2004 Bílina 250517
      26.36 Gärtnerová Zlata 2005 Děčín 030517
      27.06 Vágnerová Ema 2005 Bílina 120917
      29.12 Hejnová Eliška 2005 Děčín 030517
      29.53 Dušková Sabina 2005 Bílina 250517
  200 m   30.60 Skálová Kateřina 2005 Stará Boleslav 300817
      31.66 Slabá Andrea 2004 Stará Boleslav 300817
  300 m   49.99 Skálová Nikola 2005 Bílina 250517
      51.18 Ungerová Tereza 2004 Stará Boleslav 230817
      51.29 Slabá Andrea 2004 Bílina 250517
      53.14 Čížková Adéla 2004 Stará Boleslav 230817
      55.21 Ustrnulová Jana 2005 Bílina 250517
      60.64 Skálová Kateřina 2005 Děčín 030517
  500 m   1:34.43 Skálová Nikola 2005 Stará Boleslav 060917
      1:36.68 Slabá Andrea 2004 Stará Boleslav 060917
  600 m   1:54.99 Slámová Anna 2004 Ústí n/L 230517
      2:01.05 Červínová Tereza 2005 Ústí n/L 230517
  800 m   2:42.21 Slámová Anna 2004 Litvínov 070917
      2:43.35 Červínová Tereza 2005 Bílina 120917
      2:44.86 Ungerová Tereza 2004 Bílina 170617
      2:44.88 Pémová Elen 2004 Děčín 040517
      2:49.05 Vítovcová Rosálie 2004 Děčín 030517
      3:02.28 Slabá Andrea 2004 Bílina 120917
      3:10.85 Ustrnulová Jana 2005 Bílina 250517
      3:33.35 Holcová Anna 2004 Děčín 030517
  1500 m   5:25.48 Pémová Elen 2004 Bílina 170617
      5:25.67 Slámová Anna 2004 Bílina 170617
  60 m př.         11.56 Somrová Karolína 2005 Bílina 170617
  100 m př.   20.45 Pémová Elen  2004 Děčín 040517
  4x60m   34.56 Gruntová,Dzivjaková,Ungerová,Slabá   Chomutov 060617
      35.35 Skálová N.,Lečbychová,Slabá,Ungerová   Bílina 250517
      35.51 Skálová N.,Lečbychová,Slabá,Ungerová   Děčín 030517
      35.70 Ungerová,Slabá,Gruntová,Skálová N.   Bílina 120917
      35.73 Somrová,Dzivjaková,Červínová,Šimonová   Děčín 030517
      36.04 Somrová,Dzivjaková,Červínová,Šimonová   Bílina 250517
      36.13 Somrová,Šimonová,Dzivjaková,Lečbychová   Bílina 120917
      36.82 Somrová,Barcalová,Skálová K.,Klepáčová   Chomutov 060617
      37.88 Barcalová,Červínová,Klepáčová,Ceé   Bílina 120917
  výška   140 Šimonová Viktorie 2004 Stará Boleslav 300817
      129 Pémová Elen 2004 Ústí n/L 230517
      125 Slabá Andrea 2004 Stará Boleslav 300817
  dálka   409 Dzivjaková Magdalena 2005 Bílina 170617
      404 Ungerová Tereza 2004 Bílina 120917
      347 Barcalová Kristýna 2005 Chomutov 060617
      334 Somrová Karolína 2005 Ústí n/L 230517
      324 Holcová Anna 2004 Bílina 250517
      315 Vágnerová Ema 2005 Děčín 030517
      308 Ustrnulová Jana 2005 Bílina 120917
  vrh koulí 2kg   11.71 Šimonová Viktorie 2004 Stará Boleslav 060917
  hod kriket.míčkem   48.86 Pémová Elen 2004 Ústí n/L 230517
      41.43 Ungerová Tereza 2004 Bílina 170617
      35.17 Somrová Karolína 2005 Ústí n/L 230517
      32.33 Pekárková Veronika 2004 Děčín 030517
      30.97 Červínová Tereza 2005 Ústí n/L 230517
      30.10 Smržová Aneta 2004 Děčín 030517
      28.26 Holcová Anna 2004 Bílina 120917
  hod diskem 0,75kg   18.54 Šimonová Viktorie 2004 Stará Boleslav 300817
      13.35 Slabá Andrea 2004 Stará Boleslav 130917
      11.93 Skálová Nikola 2005 Stará Boleslav 130917
  hod oštěpem 400g   23.73 Šimonová Viktorie 2004 Stará Boleslav 230817
      21.17 Slabá Andrea 2004 Stará Boleslav 060917
      18.95 Skálová Nikola 2005 Stará Boleslav 060917

               
  STARŠÍ ŽACTVO            
H dálka   404 Prchlík Matěj 2003 Litvínov 070917
  vrh koulí 4kg   14.16 Mlenský Moritz 2002 Stará Boleslav 230817
      7.25 Prchlík Matěj 2003 Ústí n/L 270517
  hod diskem 1kg   32.50 Mlenský Moritz 2002 Bílina 200517
  hod oštěpem 600g   25.38 Prchlík Matěj 2003 Bílina 200517
               
D 60 m   8.38 Jirásková Adéla 2002 Bílina 290417
          + 8.40 Pojslová Eva 2003 Litvínov 070917
          8.70 Fidlerová Tereza 2003 Ústí n/L 230517
      8.72 Fibichová Tereza 2003 Děčín 040517
      8.72 Nehybová Nela 2003 Ústí n/L 230517
      8.73 Klepetková Viktorie 2003 Litvínov 070917
      8.75 Pojslová Eva 2003 Děčín 040517
      9.08 Pletichová Nikol 2003 Bílina 290417
      9.08 Jílková Jana 2002 Chomutov 080617
      9.22 Špittová Nina 2002 Chomutov 080617
      9.55 Adamová Alžběta 2003 Bílina 290417
      9.66 Kodešová Zuzana 2003 Bílina 290417
      9.70 Sluková Tereza 2003 Litvínov 070917
          + 9.81 Kopecká Aneta 2003 Litvínov 070917
      9.95 Mildorfová Kristýna 2003 Litvínov 070917
  100 m   13.08 Jirásková Adéla 2002 Děčín 180617
      14.03 Fidlerová Tereza 2003 Bílina 130517
      14.06 Fibichová Tereza 2003 Mladá Boleslav 010717
      15.24 Kodešová Zuzana 2003 Bílina 130517
  150 m   20.68 Jirásková Adéla 2002 Stará Boleslav  300817
      21.02 Klepetková Viktorie 2003 Litvínov 070917
      21.22 Fidlerová Tereza 2003 Bílina 200517
      21.40 Fibichová Tereza 2003 Litvínov 070917
      21.88 Krobová Eliška 2003 Děčín 040517
      21.93 Jílková Jana 2002 Chomutov 080617
      22.84 Špittová Nina 2002 Chomutov 080617
      22.92 Nevečeřalová Klára 2003 Chomutov 080617
      23.44 Adamová Alžběta 2003 Chomutov 080617
      23.76 Vedejová Valérie 2002 Chomutov 080617
      24.11 Sluková Tereza 2003 Litvínov 070917
      24.36 Kodešová Zuzana 2003 Litvínov 070917
      38.91 Pletichová Nikol 2003 Děčín 040517
  200 m   27.42 Jirásková Adéla 2002 Mladá Boleslav 010717
      28.89 Fidlerová Tereza 2003 Mladá Boleslav 010717
      31.49 Kodešová Zuzana 2003 Liberec 040617
  300 m   43.42 Jirásková Adéla 2002 Bílina 290417
      46.88 Jílková Jana 2002 Bílina 290417
      47.82 Krobová Eliška 2003 Chomutov 080617
      49.78 Nevečeřalová Klára 2003 Litvínov 070917
      50.25 Kodešová Zuzana 2003 Děčín 040517
      52.42 Vyvialová Klára 2002 Chomutov 080617
      56.99 Kopecká Aneta 2003 Litvínov 070917
      58.80 Mildorfová Kristýna 2003 Litvínov 070917
  800 m   2:38.19 Vyvialová Klára 2002 Litvínov 070917
      2:47.11 Krobová Eliška 2003 Litvínov 070917
      2:47.87 Jílková Jana 2002 Ústí n/L 230517
      3:02.16 Mačajová Eliška 2003 Stará Boleslav 300817
      3:47.80 Dvořáková Lilly 2003 Děčín 040517
  1000 m   3:47.33 Mačajová Eliška 2003 Stará Boleslav 230817
  1500 m   5:28.09 Vyvialová Klára 2002 Mladá Boleslav 010717
  3000 m   12:29.40 Vyvialová Klára 2002 Děčín 180617
  100 m př.   15.84 Jirásková Adéla 2002 Děčín 040517
  200 m př.   30.90 Jirásková Adéla 2002 Břeclav 24091717
  4x60m   32.48 Fidlerová,Klepetková,Fibichová,Pojslová   Bílina 200517
      32.98 Jirásková,Fibichová,Pojslová,Jílková   Děčín 040517
      33.82 Fidlerová,Fibichová,Jílková,Klepetková   Chomutov 080617
      34.92 Nehybová,Pémová,Skálová,Ungerová   Ústí n/L 230517
  4x300m   3:15.21 Jirásková,Vyvialová,Slámová,Krobová   Litvínov 070917
  výška   164 Klepetková Viktorie 2003 Břeclav 230917
      134 Fidlerová Tereza 2003 Ústí n/L 230517
      133 Nehybová Nela 2003 Ústí n/L 230517
      130 Pletichová Nikol 2003 Děčín 040517
  dálka      + 507 Pojslová Eva 2003 Děčín 180617
      504 Jirásková Adéla 2002 Děčín 180617
      418 Fibichová Tereza 2003 Ústí n/L 230517
      416 Jílková Jana 2002 Ústí n/L 230517
      407 Nehybová Nela 2003 Děčín 040517
  vrh koulí 3kg   7.61 Kodešová Zuzana 2003 Bílina 290417
      7.28 Adamová Alžběta 2003 Chomutov 080617
      6.41 Vedejová Valérie 2002 Chomutov 080617
      5.28 Šorfová Eliška 2003 Děčín 040517
      4.72 Dvořáková Lilly 2003 Děčín 040517
  hod diskem 0,75kg   20.93 Jirásková Adéla 2002 Stará Boleslav 300817
      12.65 Vyvialová Klára 2002 Stará Boleslav 130917
  hod oštěpem 500g   23.75 Šorfová Eliška 2003 Litvínov 070917
      18.13 Fidlerová Tereza 2003 Stará Boleslav 230817
      17.54 Kodešová Zuzana 2003 Litvínov 070917
      15.18 Adamová Alžběta 2003 Litvínov 070917
               
               
  DOROST            
H 150 m   18.95 Weniger Šimon 2001 Chomutov 270817
  300 m   38.04 Weniger Šimon 2001 Bílina 290417
  400 m   53.04 Weniger Šimon 2001 Děčín 030617
  500 m   1:08.54 Weniger Šimon 2001 Praha-Juliska 060517
  800 m   2:04.00 Weniger Šimon 2001 Děčín 180617
               
D 60 m   9.03 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 031017
      9.07 Pangrácová Markéta 2001 Bílina 031017
      9.23 Opavová Tereza 2000 Bílina 290417
  100 m   14.37 Pangrácová Markéta 2001 Bílina 130517
  4x100m   53.99 Jirásková,Pangrácová,Fidlerová,Fibichová   Mladá Boleslav 010717
  vrh koulí 3kg   9.73 Pangrácová Markéta 2001 Bílina 200517
      8.37 Škrancová Kristýna 2001 Bílina 031017
      7.37 Opavová Tereza 2000 Bílina 290417
                4kg    8.24 Pangrácová Markéta 2001 Bílina 130517
  hod diskem 1kg   26.37 Pangrácová Markéta 2001 Kladno 260817
  hod oštěpem 500g   28.96 Pangrácová Markéta 2001 Stará Boleslav 230817
      25.74 Škrancová Kristýna 2001 Stará Boleslav 060917
                         600g   28.87 Pangrácová Markéta 2001 Liberec 040617
               
               
  JUNIOŘI            
H 800 m   2:12.58 Preiss Přemysl 1998 Bílina 190817
  1000 m   2:51.68 Preiss Přemysl 1998 Chomutov 270817
               
D 100 m   13.12 Malířová Kristýna 1999 Děčín 180617
  200 m   27.49 Červínová Michaela 1999 Bílina 130517
  300 m   46.58 Kirbsová Karolína 1999 Bílina 290417
  400 m   58.28 Červínová Michaela 1999 Bílina 130517
      65.46 Kirbsová Karolína 1999 Bílina 130517
  800 m   2:12.16 Červínová Michaela 1999 Třinec 100617
  1500 m   4:56.24 Červínová Michaela 1999 Mladá Boleslav 010717
  3000 m   11:15.70 Červínová Michaela 1999 Ostrava 280917
  4x100m   55.01 Heřmánková(H),Pojslová,Fibichová,Kirbsová   Bílina 130517
  výška   173 Malířová Kristýna 1999 Praha-Juliska 130517
      150 Kirbsová Karolína 1999 Děčín 180617
  dálka   512 Malířová Kristýna 1999 Ústí n/L 270517
      462 Kirbsová Karolína 1999 Ústí n/L 270517
  trojskok       + 11.75 Malířová Kristýna 1999 Jablonec n/N 250617
               
               
  U23            
D výška   168 Hellerová Tereza 1997 Bílina 130517
  trojskok   10.65 Hellerová Tereza 1997 Děčín 180617
               
               
  DOSPĚLÍ            
M 100 m   12.29 Willner Jiří 1984 Meziboří 140517
  1500 m   6:34.26 Horák Lukáš 1989 Děčín 030617
  110 m př.   18.13 Willner Jiří 1984 Děčín 180617
      21.41 Horák Lukáš 1989 Děčín 030617
  výška   200 Horák Lukáš 1989 Meziboří 140517
  dálka   515 Horák Lukáš 1989 Meziboří 140517
  trojskok   10.88 Horák Lukáš 1989 Děčín 030617
               
Ž 3000 m   11:32.71 Hájková Alena 1985 Liberec 040617
  5000 m   20:11.39 Hájková Alena 1985 Bílina 130517
               
               
  VETERÁNI            
Ž 5000 m   20:11.24 Hájková Alena 1985 Kladno 260817
               
M 60 m   12.33 Pivoňka Milan 1942 Chomutov 270817
  výška   150 Smělý Jaroslav 1971 Chomutov 270817
  vrh koulí 7,26kg   12.46 Smělý Jaroslav 1971 Chomutov 270817
      8.59 Pšenák Štefan 1959 Chomutov 270817
      4.10 Pivoňka Milan 1942 Chomutov 270817
                 6kg   9.24 Pšenák Štefan 1959 Weissig 130517
  hod diskem 2kg   44.36 Smělý Jaroslav 1971 Děčín 030617
      27.05 Hanko Dominik 1978 Děčín 030617
      25.08 Pšenák Štefan 1959 Děčín 030617
                    1,5kg   30.31 Pšenák Štefan 1959 Weissig 130517
      20.07 Beneš Jan 1957 Stará Boleslav 130917
  hod oštěpem 800g   48.00 Hanko Dominik 1978 Děčín 030617
      36.08 Smělý Jaroslav 1971 Děčín 030617
                         700g   26.25 Beneš Jan 1957 Stará Boleslav 230817
                         400g   24.40 Beneš Jan 1957 Stará Boleslav 060917
  hod kladivem 7,26kg   31.68 Smělý Jaroslav 1971 Weissig 130517
      17.69 Pšenák Štefan 1959 Děčín 030617
      6.72 Pivoňka Milan 1942 Chomutov 270817

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.