Dráha 2011

Vytvořeno 28. březen 2012

 

 - nejlepší výkon atleta v daném roce
   
  ELÉVOVÉ            
D 60 m   10.48 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 070511
  600 m   2:00.24 Kohlertová Eliška 2000 Meziboří 290511
      2:45.25 Moravcová Natálie 2002 Meziboří 290511
  800 m   2:48.10 Kohlertová Eliška 2000 Praha 121011
  1500 m   5:53.04 Kohlertová Eliška 2000 Česká Lípa 021011
  dálka   3.58 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 040911
  hod kriket.míčkem 21.88 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 070511
      18.13 Moravcová Natálie 2002 Meziboří 290511
  čtyřboj   996 b. Kohlertová Eliška 2000 Bílina 070511
        (10.48 - 21.88 - 3.45 - 02:06.39)      
               
  MLADŠÍ ŽACTVO            
H 300 m   46.42 Hock Jan 1998 Louny  130811
      52.71 Štěpánek Martin 1998 Meziboří 290511
  1500 m   5:12.95 Hock Jan 1998 Meziboří 290511
               
D 60 m   8.17 Bartošová Kateřina 1998 Olomouc 230611
      8.73 Vatrová Karolína 1999 Bílina 240511
      9.27 Svobodová Tereza 1998 Děčín 220411
  100 m   13.75 Bartošová Kateřina 1998 Louny 130811
  150 m   24.13 Mašková Petra 1999 Bílina 040911
  300 m   51.55 Červínová Michaela 1999 Meziboří 290511
  600 m   1:59.15 Červínová Michaela 1999 Bílina 240511
  800 m   2:36.76 Červínová Michaela 1999 Olomouc 240611
      3:00.57 Ceé Barbora 1999 Meziboří 290511
      3:02.07 Vatrová Karolína 1999 Bílina 080511
      3:26.23 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 080511
  60 m př.   11.52 Vatrová Karolína 1999 Bílina 080511
      12.78 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 080511
  200 m př.   41.80 Mašková Petra 1999 Bílina 040911
  výška   1.33 Svobodová Tereza 1998 Bílina 240511
  dálka   4.77 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 090811
      4.17 Vatrová Karolína 1999 Ústí n/Labem 010511
      3.87 Svobodová Tereza 1998 Děčín 220411
  hod kriket.míčkem 25.58 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 080511
      19.00 Vatrová Karolína 1999 Bílina 080511
  hod oštěpem 600 g 16.43 Bartošová Kateřina 1998 Lovosice 140511
  pětiboj   1 786 b. Vatrová Karolína 1999 Bílina 080511
        (11.52 - 19.00 - 08.86 - 3.85 - 03:02.07)    
      1 735 b. Bartošová Kateřina 1998 Bílina 080511
        (12.78 - 25.58 - 08.56 - 4.49 - 03:26.23)    
               
  STARŠÍ ŽACTVO            
H 60 m   8.96 Lux David 1997 Děčín 220411
  100 m   15.02 Lux David 1997 Děčín 260611
  150 m   22.00 Lux David 1997 Děčín 120611
  200 m   30.75 Lux David 1997 Děčín 050611
  300 m   47.01 Lux David 1997 Děčín 220411
  400 m   66.42 Lux David 1997 Děčín 050611
  800 m   2:27.55 Lux David 1997 Děčín 120611
               
D 60 m   8.50 Wožnická Aneta 1997 Olomouc 220611
  100 m   13.45 Wožnická Aneta 1997 Louny 130811
      14.52 Nekvindová Nikola 1996 Děčín 100911
  150 m   19.96 Wožnická Aneta 1997 Děčín 120611
  200 m   27.44 Wožnická Aneta 1997 Bílina 200811
  300 m   42.73 Wožnická Aneta 1997 Děčín 100911
      46.01 Nekvindová Nikola 1996 Děčín 100911
      48.06 Mrázová Kristýna 1996 Děčín 220411
  400 m   61.63 Wožnická Aneta 1997 Stará Boleslav 140911
  800 m   2:24.97 Nekvindová Nikola 1996 Nové Město n/M 030911
  1500 m   5:33.81 Nekvindová Nikola 1996 Děčín 050611
  výška   1.55 Mrázová Kristýna 1996 Děčín 220411
               
  DOROST            
H 60 m   8.29 Kapr Martin 1995 Bílina 040911
  150 m   19.50 Kapr Martin 1995 Bílina 040911
  200 m   23.86 Krůta Pavel 1994 Bílina 200811
  300 m   40.36 Kapr Martin 1995 Děčín 220411
  400 m   56.90 Kapr Martin 1995 Olymp Praha 040611
  600 m   1:29.59 Kapr Martin 1995 Děčín 220411
  800 m   2:04.34 Kapr Martin 1995 Bílina 200811
  1000 m   2:44.81 Kapr Martin 1995 Bílina 300411
      2:52.73 Pšenička Jakub 1995 Bílina 300411
      2:59.22 Pšenička Ondřej 1995 Bílina 300411
  1500 m   4:26.44 Kapr Martin 1995 Děčín 120611
      4:30.80 Pšenička Jakub 1995 Děčín 120611
      4:40.85 Pšenička Ondřej 1995 Děčín 050611
  3000 m   9:44.97 Pšenička Jakub 1995 Děčín 260611
  5000 m   17:47.97 Pšenička Jakub 1995 Bílina 040911
  výška   1.55 Rousek Daniel 1995 Děčín 220411
  vrh koulí 7,26 kg   7.75 Štícha Jiří 1994 Bílina 040911
  vrh koulí 5 kg   10.01 Štícha Jiří 1994 Lovosice 140511
  hod diskem 2 kg   17.36 Štícha Jiří 1994 Bílina 040911
               
D 60 m   8.42 Bartušková Veronika 1995 Děčín 220411
  100 m   13.46 Bartušková Veronika 1995 Děčín 100911
  200 m   28.16 Bartušková Veronika 1995 Bílina 280511
  300 m   43.36 Bartušková Veronika 1995 Děčín 100911
  400 m   60.95 Bartušková Veronika 1995 Děčín 120611
  1500 m   5:35.35 Živcová Tereza 1995 Děčín 050611
  výška   1.50 Rothová Hana 1994 Ústí n/Labem 120711
      1.50 Kaplanová Tereza 1995 Ústí n/Labem 120711
  dálka   4.51 Kaplanová Tereza 1995 Děčín 120611
  vrh koulí 4 kg   8.09 Toušková Pavlína 1995 Louny 130811
      7.60 Rothová Hana 1994 Děčín 050611
  hod diskem 1 kg   20.66 Toušková Pavlína 1995 Bílina 040911
      14.70 Rothová Hana 1994 Bílina 040911
  hod oštěpem 600 g 18.05 Toušková Pavlína 1995 Bílina 040911
      17.10 Rothová Hana 1994 Bílina 040911
               
  JUNIOŘI            
  vrh koulí 7,26 kg   10.96 Baumruk Tomáš 1992 Lovosice 140511
  hod diskem 1,75 kg 22.70 Baumruk Tomáš 1992 Lovosice 140511
               
  U23            
  100 m   11.84 Vilhelm Jan 1989 Tábor 250611
  200 m   23.56 Vilhelm Jan 1989 Praha 140511
  400 m   50.85 Vilhelm Jan 1989 České Budějovice 040611
  1500 m   3:52.10 Živec Jakub 1990 Durham 210411
  3000 m   8:21.07 Živec Jakub 1990    
  5000 m   14:17.97 Živec Jakub 1990 Palo Alto 250311
  výška   2.10 Sommerschuh Jan 1990 Děčín  220411
      2.03 Horák Lukáš 1989 Bílina 280511
  dálka   4.97 Horák Lukáš 1989 Děčín 050611
               
  MUŽI            
  60 m   7.91 Novotný Slávek 1988 Bílina 300411
  100 m   12.10 Willner Jiří 1984 Děčín 260611
    vítr + 12.25 Novotný Slávek 1988 Meziboří 310711
  150 m   18.17 Willner Jiří 1984 Bílina 040911
      18.25 Novotný Slávek 1988 Praha 060511
  200 m   24.24 Novotný Slávek 1988 Kladno 250611
      26.13 Hrdina Martin 1976 Děčín 050611
  300 m   37.72 Novotný Slávek 1988 Bílina 300411
  400 m   53.24 Novotný Slávek 1988 Děčín 220511
      59.43 Hrdina Martin 1976 Děčín 260611
  500 m   1:09.05 Novotný Slávek 1998 Bílina  090811
  sprint.trojboj   1750 b. Novotný Slávek 1998 Kolín 210811
              (8.00 - 12.58 - 24.5)      
  110 m př.   18.13 Willner Jiří 1984 Děčín 260611
      19.71 Hrdina Martin 1976 Děčín 260611
  200 m př.   29.00 Willner Jiří 1984 Bílina 040911
      30.15 Hrdina Martin 1976 Bílina 040911
  400 m př.   63.85 Hrdina Martin 1976 Děčín 050611
  výška   1.85 Palme Vojtěch 1987 Lovosice 140511
      1.50 Willner Jiří 1984 Děčín 260611
  dálka   5.63 Hrdina Martin 1976 Děčín 260611
      5.23 Palme Vojtěch 1987 Děčín 050611
  vrh koulí 7,26 kg   10.60 Rychtr Jiří 1981 Děčín 050611
  hod diskem 2 kg   33.35 Rychtr Jiří 1981 Děčín 260611
      26.41 Hanko Dominik 1978 Bílina 040911
  hod oštěpem 800 g 54.64 Rychtr Jiří 1981 Ústí n/Labem 120711
      47.63 Hanko Dominik 1978 Bílina 040911
               
  ŽENY            
  výška   1.55 Pecková Hana 1988 Lovosice 140511
               
  VETERÁNI            
M 200 m   29.65 Beneš Jan 1957 Praha-Kotlářka 011011
  1500 m   5:29.13 Beneš Jan 1957 Praha-Kotlářka 011011
  200 m př.   36.35 Beneš Jan 1957 Bílina 040911
  dálka   4.35 Beneš Jan 1957 Praha-Kotlářka 011011
  vrh koulí 7,26 kg   13.45 Smělý Jaroslav 1971 Česká Lípa 240711
      9.90 Pšenák Štefan 1959 Děčín 050611
      8.71 Verner Jan 1947 Bílina 040911
  vrh koulí 6 kg   11.12 Pšenák Štefan 1959 Česká Lípa 240711
  vrh koulí 5 kg   10.98 Verner Jan 1947 Lovosice 110911
  hod diskem 2 kg   44.02 Smělý Jaroslav 1971 Bílina 200811
      31.57 Pšenák Štefan 1959 Bílina 280511
      26.12 Verner Jan 1947 Bílina 040911
      23.94 Pavlík Miroslav 1951 Děčín 050611
  hod diskem 1,5 kg   34.22 Pšenák Štefan 1959 Česká Lípa 240711
      22.12 Beneš Jan 1957 Praha-Kotlářka 011011
  hod diskem 1 kg   36.55 Verner Jan 1947 Lovosice 110911
      32.75 Pavlík Miroslav 1951 Lovosice 110911
  hod oštěpem 700 g 26.69 Beneš Jan 1957 Praha-Kotlářka 011011
  hod oštěpem 800 g 43.32 Smělý Jaroslav 1971 Bílina 040911
      28.32 Vondra Miroslav 1972 Lovosice 110911
  hod kladivem 7,26 kg 30.89 Smělý Jaroslav 1971 Děčín 050611
  klas.pětiboj   1 505 b. Beneš Jan 1957 Praha-Kotlářka 011011
               

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.