Rekordy-ženy

Vytvořeno 4. duben 2012

 

ODDÍLOVÉ REKORDY ,,ŽEN"          k 31.12.2016      
Mistrovské disciplíny:            
100 m   12,38   Kateřina Pekárková   2001
200 m   25,57   Kateřina Pekárková   2001
400 m   57,78  h   Michaela Červínová     2016
800 m   2:11,16   Michaela Červínová   2016
1 500 m   4:40,40   Květoslava Pecková   2005
5 000 m   17:50,97   Květoslava Pecková   2006
10 000 m   48:32,0   Lenka Kumpová   1991
100 m př.   17,8   Jitka Knoblochová   1994
400 m př.   1:08,0   Martina Janteková   1989
výška   187   Oldřiška Marešová   2004
dálka   554   Petra Lašková     1999
trojskok   10,91   Petra Lašková     1993
koule  4   11,82   Věra Zárubová   1963
disk  1   44,86   Markéta Slavíková   2005
oštěp  600 st.typ 36,40   Jitka Zímová     1986
  n.typ 30,70   Andrea Pazderová   2001
kladivo  4   53,79   Kateřina Chlupová   2007
sedmiboj   2 284   Jitka Knoblochová   1993
  (19,6 - 7,62 - 130 - 31,8 - 430 - 16,00 - 3:14,6)      
4 x 100 m   53,2   Janteková P. - Janteková M. - Pailová M. - Sarnovská 1990
4 x 400 m   4:24,87   Nekvindová - Štyksová - Králová - Červínová 2013
             
Nemistrovské disciplíny:            
60 m   7,67   h Kateřina Pekárková   2001
300 m   42,73   Aneta Wožnická   2011
1 000 m   2:56,81   Květoslava Pecková   2005
1 míle       5:16,80   Květoslava Pecková   2001
3 000 m   10:01,38   Květoslava Pecková   2005
60 m př.   9,67   Petra Lašková     1999
200 m př.   38,8   Jitka Knoblochová   1995
sprint.trojboj   2 432   Kateřina Pekárková   2001
                      (8,02- 12,71 - 26,33)          
chůze 3 km   18:19,27   Antonie Trejbalová   2002
               
               
ODDÍLOVÉ REKORDY ,,ŽEN do 23 let"          k 31.12.2016    
Mistrovské disciplíny:            
100 m   12,38   Kateřina Pekárková   2001
200 m   25,57   Kateřina Pekárková   2001
400 m   57,78  h   Michaela Červínová     2016
800 m   2:11,16     Michaela Červínová   2016
1 500 m   4:40,40   Květoslava Pecková   2005
5 000 m   17:50,97   Květoslava Pecková   2006
10 000 m   48:32,00   Lenka Kumpová   1991
100 m př.   19,6     Hana Limberková   1996
400 m př.   1:08,0     Martina Janteková   1989
výška   187   h Oldřiška Marešová   2004
dálka   554   Petra Lašková     1999
trojskok   10,91   Petra Lašková     1993
koule  4   10,66   Markéta Slavíková   2005
disk  1   44,86   Markéta Slavíková   2005
oštěp  600 st.typ 30,58   Helena Grünvaldová   1963
  n.typ 30,70   Andrea Pazderová   2001
kladivo  4   53,79   Kateřina Chlupová   2007
4 x 100 m   53,2     Janteková P. - Janteková M. - Pailová M. - Sarnovská 1990
4 x 400 m   4:24,87   Nekvindová - Štyksová - Králová - Červínová 2013
             
Nemistrovské disciplíny:            
60 m   7,67   h Kateřina Pekárková   2001
300 m   42,73   Aneta Wožnická   2011
1 000 m   2:56,81   Květoslava Pecková   2005
1 míle   5:16,80   Květoslava Pecková   2001
3 000 m   10:01,38   Květoslava Pecková   2005
60 m př.   9,67   Petra Lašková     1999
sprint.trojboj   2 432   Kateřina Pekárková   2001
                  (8,02 - 12,71 - 26,33)          
chůze 3 km   18:19,27   Antonie Trejbalová   2002
                
               
ODDÍLOVÉ REKORDY ,,JUNIOREK 18-19 let"          k 31.12.2016    
Mistrovské disciplíny:            
100 m       12,38   Kateřina Pekárková   2001
200 m   25,57   Kateřina Pekárková   2001
400 m        57,78  h   Michaela Červínová     2016
800 m       2:11,16   Michaela Červínová   2016
1 500 m       4:43,59   Květoslava Pecková   2004
3 000 m       10:02,63   Květoslava Pecková   2001
100 m př.      19,6   Lenka Petrželová   1986
400 m př.   1:08,0   Martina Janteková   1989
výška     187   Oldřiška Marešová   2004
dálka   544   Petra Lašková     1995
trojskok   10,95   Tereza Hellerová     2016
koule  4   11,82   Věra Zárubová   1963
disk  1   34,28   Věra Pospíšilová   1993
oštěp  600 st.typ 30,58   Helena Grünvaldová   1963
  n.typ 29,72   Lucie Hampová   2014
kladivo  4   48,33   Kateřina Chlupová   2005
4 x 100 m   53,2   Janteková P. - Janteková M. - Pailová M. - Sarnovská 1990
4 x 400 m   4:24,87   Nekvindová - Štyksová - Králová - Červínová 2013
             
Nemistrovské disciplíny:            
60 m   7,98   Kateřina Pekárková   2002
300 m   42,73   Aneta Wožnická   2011
1 000 m   3:04,33   Květoslava Pecková   2001
1 míle   5:16,80   Květoslava Pecková   2001
sprint.trojboj   2 432   Kateřina Pekárková   2001
                      (8,02 - 12,71 - 26,33)          
chůze 3 km   18:19,27   Antonie Trejbalová   2002
               
               
ODDÍLOVÉ REKORDY ,,DOROSTENEK 16-17 let"          k 31.12.2016    
Mistrovské disciplíny:            
100 m   12,38   Kateřina Pekárková   2001
200 m   25,57   Kateřina Pekárková   2001
400 m   57,78  h   Michaela Červínová     2016
800 m   2:11,16   Michaela Červínová   2016
1 500 m   4:44,84   Petra Weitoschová   1986
3 000 m   10:02,63   Květoslava Pecková   2001
100 m př.   19,6   Lenka Petrželová   1986
výška   183   Madgalena Nová   2007
dálka       537   Petra Lašková     1993
trojskok   10,91   Petra Lašková     1993
koule  3   13,26   Věra Pospíšilová   1993
disk  1   34,28   Věra Pospíšilová   1993
oštěp  600 st.typ 30,58   Helena Grünvaldová   1963
  n.typ 24,59   Oldřiška Marešová   2001
kladivo  3   21,43   Hana Hniličková   2005
4 x 100 m   53,2   Janteková P. - Janteková M. - Pailová M. - Sarnovská 1990
4 x 400 m   4:24,87   Nekvindová - Štyksová - Králová - Červínová 2013
             
Nemistrovské disciplíny:            
60 m   7,9   Kristýna Malířová   2015
300 m   42,73   Aneta Wožnická   2011
1 000 m   3:04,33   Květoslava Pecková   2001
1 míle   5:16,80   Květoslava Pecková   2001
400 m př.   1:08,0   Martina Janteková   1989
sprint.trojboj   1 740   Miroslava Lízlová   1993
                      (8,7 - 13,7 - 28,9)          
4 x 60 m   32,0   Štrausová - Poncarová - Nytlová - Zárubová 1962
chůze 3 km   18:19,27   Antonie Trejbalová   2002
               
               
ODDÍLOVÉ REKORDY ,,ŽÁKYŇ do 15 let"          k 31.12.2016    
Mistrovské disciplíny:            
60 m   8,17   Kateřina Bartošová   2011
150 m   19,5   Kateřina Sarnovská   1989
300 m   42,73   Aneta Wožnická   2011
800 m   2:16,73  h   Michaela Červínová   2014
1 500 m   4:47,8   Petra Weitoschová   1984
100 m př.   16,22   Adéla Jirásková     2016
200 m př.   31,61   Adéla Jirásková   2016
výška   183   Madgalena Nová   2007
dálka   527   Kristýna Malířová   2014
tyč   200   Adéla Jirásková    2016
koule  3   13,26   Věra Pospíšilová   1993
disk  1   34,28   Věra Pospíšilová   1993
disk  0,75    od r.2013 30,31   Lucie Rybářová   2013
oštěp  600 st.typ 26,98   Věra Pospíšilová   1993
  n.typ 24,59   Oldřiška Marešová   2001
oštěp  500    od r.2013 28,56   Kristýna Malířová   2013
kladivo  3   21,43   Hana Hniličková   2005
sedmiboj   2 748   Tereza Svobodová   2012
  (19,39 - 147 - 7,24 - 21,77 - 400 - 13,02 - 2:55,86)      
4 x 60 m   31,91   Bartošová - Malířová - Svobodová - Vatrová 2013
3 x 300 m   2:18,47   Došková - Sukupová - Šafrová 2002
chůze 3 km   18:19,27   Antonie Trejbalová   2002
             
Nemistrovské disciplíny:            
50 m   7,2   Jiřina Sanseliová   1984
100 m   13,11   Anna Šetková     2007
200 m   26,92   Anna Šetková     2007
400 m   59,73   Michaela Červínová   2014
1 000 m   3:02,61   Michaela Červínová   2014
80 m př.   14,3   Lenka Petrželová   1984
trojskok   9,39   Oldřiška Marešová   2000
sprint.trojboj   1 867   Jitka Kubešová   1981
                       (7,5 - 8,2 - 13,9)          
3 x 600 m   5:30,2   Cvičková - Honzová - Kubešová 1981 

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.