Vrhačský trojboj-medailisté

Vytvořeno 7. duben 2012

 

  Muži:   Vrh. trojboj:        
2007 (5) 1.   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   2 449
  2.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   2 332
  3.   Bařtipán Libor 76 AK Bílina   1 764
2008 (10) 1.   Jirásek Tomáš 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   2 356
  2.   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice   2 351
  3.   Maška Libor 83 Hvězda SKP Pardubice   2 333
2009 (6) 1.   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice   2 337
  2.   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   2 318
  3.   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice   2 209
2010 (14) 1.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   2 388
  2.   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha   1 997
  3.   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov   1 906
2011 (18) 1.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   2 366
  2.   Brenn Lukáš 80 TJ Slavoj Stará Boleslav   2 233
  3.   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha   2 136
2012 (17)  1.    Fiala Michal  85  AK Kroměříž    2 530 
  2.    Gondor Igor  79  AK Kroměříž    2 483 
  3.    Brenn Lukáš  80  TJ Lokomotiva Břeclav    2 246 
2013 (20) 1.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   2 492
  2.   Helcelet Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha   2 171
  3.   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha   2 135
               
               
  Ženy:   Vrh. trojboj:        
2007 (3) 1.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   2 340
  2.   Žofková Kateřina 80 AK Bílina   2 028
  3.   Slavíková Markéta 83 TJ Lovochemie Lovosice   1 086
2008 (6) 1.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   2 383
  2.   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   2 093
  3.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   2 046
2009 (4) 1.   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav   2 214
  2.   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   2 146
  3.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   2 131
2010 (6) 1.   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4   1 853
  2.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   1 838
  3.   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4   1 674
2011 (9) 1.   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4   1 934
  2.   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   1 730
  3.   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice   1 625
2012 (11)  1.    Grómanová Romana  84  AK SSK Vítkovice    2 645 
  2.    Kroužková Kristýna  90  Hvězda SKP Pardubice    2 432 
  3.    Kubicová Zuzana  89  SK Spartak Praha 4    2 336 
2013 (16) 1.   Králová Tereza 89 USK Praha   2 584
  2.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   2 478
  3.   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4   2 344

 

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.