Mistrovské soutěže 2011

Vytvořeno 3. duben 2012

 

   

KRAJSKÝ PŘEBOR - hala              
60 m  3. 8.73 Vatrová Karolína 1999 Strahov                      130211           
  4. 8.77 Bartošová Kateřina 1998 Strahov                      130211    
  5. 8.81 Mrázová Kristýna 1996 Strahov                      130211    
150 m 2. 20.83 Wožnická Aneta 1997 Strahov                      130211    
  6. 21.80 Mrázová Kristýna 1996 Strahov                      130211    
  9. 21.81 Lux David 1997 Strahov                      130211    
200 m  1. 27.61 Bartušková Veronika 1995 DOR Strahov                      060211    
  2. 28.84 Wožnická Aneta 1997 Ž Strahov                      060211    
  8. 24.48 Novotný Slávek 1988 M Strahov                      060211    
300 m 2. 45.58 Wožnická Aneta 1997 Strahov                      130211    
400 m 1. 62.29 Bartušková Veronika 1995 Ž Strahov                      060211    
  3. 51.02 Vilhelm Jan 1989 M Strahov                      060211    
  4. 56.42 Kapr Martin 1995 DOR Strahov                      060211    
800 m 1. 2:46.29 Červínová Michaela 1999 Strahov                      130211    
  2. 2:32.86 Lux David 1997 Strahov                      130211    
  3. 2:09.45 Kapr Martin 1995 DOR Strahov                      060211    
1500 m 3. 4:50.99 Pšenička Jakub 1995 DOR Strahov                      060211    
  4. 4:59.16 Pšenička Ondřej 1995 DOR Strahov                      060211    
  6. 6:14.25 Štěpánek Martin 1998 Strahov                      130211    
dálka 2. 4.44 Bartošová Kateřina 1998 Strahov                      130211    
  3. 4.32 Vatrová Karolína 1999 Strahov                      130211    
  5. 3.93 Rothová Hana 1994 DOR Strahov                      060211     
výška  1. 2.10 Sommerschuh Jan 1990 M Strahov                      060211    
  1. 1.57 Pecková Hana 1988 Ž Strahov                      060211    
  1. 1.50 Mrázová Kristýna 1996 Strahov                      130211    
  2. 1.95 Horák Lukáš 1989 M Strahov                      060211    
  2. 1.54 Mrázová Kristýna 1996 Ž Strahov                      060211    
  2. 1.45 Rothová Hana 1994 DOR Strahov                      060211     
  6. 1.30 Sommerschuh Matěj 1998 Strahov                      130211    
vrh koulí 5 kg 5. 10.10 Štícha Jiří 1994 DOR Strahov                      060211    
vrh koulí 7,26 kg 2. 12.98 Smělý Jaroslav 1971 M Strahov                      060211    
  12. 9.91 Pšenák Štefan 1959 M Strahov                      060211    
                 
                 
MISTROVSTVÍ ČR - hala              
400 m 10. 67.87  (př.58.20) Beneš Jan 1957 VET Stromovka                 050311    
  16. 63.34 Bartušková Veronika 1995 DOR Stromovka                 260211    
  18. 51.41 Vilhelm Jan 1989 M Stromovka                 190211    
dálka 20. 4.04     (př.5.16) Beneš Jan 1957 VET Stromovka                 050311    
výška 10. 1.52 Mrázová Kristýna 1996 Jablonec n/Nisou       120311    
  10. 2.00 Sommerschuh Jan 1990 M Stromovka                 190211    
koule 6 kg 28. 7.67     (př.9.44) Beneš Jan 1957 VET Stromovka                 050311    
                 
                 
KRAJSKÝ PŘEBOR - přespolní běh              
  1. 1298 m Červínová Michaela 1999 Bílina                         090411    
  2. 2290 m Nekvindová Nikola 1996 Bílina                         090411    
  3. 526 m Živec Matěj 2002 E Bílina                         090411    
  3. 666 m Kohlertová Eliška 2000 E Bílina                         090411    
  4. 4580 m Pšenička Jakub 1995 DOR Bílina                         090411    
  5. 4580 m Pšenička Ondřej 1995 DOR Bílina                         090411    
  12. 526 m Pojslová Eva 2003 E Bílina                         090411    
                 
                 
KRAJSKÝ PŘEBOR - víceboje dráha            
pětiboj 1. 1 786 b. Vatrová Karolína 1999 Bílina                         080511    
      (11.52 - 19.00 - 08.86 - 3.85 - 03:02.07)          
  2. 1 735 b. Bartošová Kateřina 1998 Bílina                         080511    
      (12.78 - 25.58 - 08.56 - 4.49 - 03:26.23)          
čtyřboj 8. 996 b. Kohlertová Eliška 2000 E Bílina                         070511    
      (10.48 - 21.88 - 3.45 - 02:06.39)          
                 
                 
KRAJSKÝ PŘEBOR - dráha            
60 m 2. 8.52 Bartošová Kateřina 1998 Meziboří                    290511    
100 m 2. 13.51 Wožnická Aneta 1997 Ž Bílina                         280511    
  3. 13.69 Bartušková Veronika 1995 Ž Bílina                         280511    
150 m 2. 19.96 Wožnická Aneta 1997 Děčín                         120611    
  11. 22.00 Lux David 1997 Děčín                         120611    
200 m 2. 27.68 Wožnická Aneta 1997 Ž Bílina                         280511    
  3. 28.16 Bartušková Veronika 1995 Ž Bílina                         280511    
  9. 24.50 Novotný Slávek 1988 M Bílina                         280511    
300 m 1. 42.81 Wožnická Aneta 1997 Děčín                         120611    
  5. 52.71 Štěpánek Martin 1998 Meziboří                     290511    
  9. 51.55 Červínová Michaela 1999 Meziboří                     290511    
400 m 1. 60.95 Bartušková Veronika 1995 DOR Děčín                         120611    
  9. 54.45 Novotný Slávek 1988 M Bílina                          280511    
600 m 2. 2:00.24 Kohlertová Eliška 2000 E Meziboří                     290511    
  14. 2:45.25 Moravcová Natálie 2002 E Meziboří                     290511    
800 m 1. 2:28.46 Nekvindová Nikola 1996 Děčín                         120611    
  1. 2:27.55 Lux David 1997 Děčín                         120611    
  2. 2:46.34 Červínová Michaela 1999 Meziboří                     290511    
  3. 3:00.57 Ceé Barbora 1999 Meziboří                     290511    
  3. 2:31.07 Nekvindová Nikola 1996 Ž Bílina                          280511    
  5. 2:06.66 Kapr Martin 1995 Bílina                          280511    
1500 m 1. 5:12.95 Hock Jan 1998 Meziboří                     290511    
  1. 4:26.44 Kapr Martin 1995 DOR Děčín                         120611    
  4. 4:30.80 Pšenička Jakub 1995 DOR Děčín                         120611    
  5. 4:46.36 Pšenička Ondřej 1995 DOR Děčín                         120611    
dálka  1. 4.63 Bartošová Kateřina 1998 Meziboří                     290511    
  3. 4.51 Kaplanová Tereza 1995 DOR Děčín                         120611    
  7. 4.47 Kaplanová Tereza 1995 Ž Bíllina                         280511    
  12. 3.43 Svobodová Tereza 1998 Meziboří                     290511    
výška 1. 2.03 Horák Lukáš 1989 M Bílina                          280511    
  2. 1.50 Rothová Hana 1994 DOR Děčín                         120611    
  3. 1.29 Svobodová Tereza 1998 Meziboří                     290511    
  3. 1.40 Kaplanová Tereza 1995 Ž Bílina                          280511    
  3. 1.82 Palme Vojtěch 1987 M Bílina                          280511    
  4. 1.40 Kaplanová Tereza 1995 DOR Děčín                         120611    
hod kriket.míčkem 9. 18.13 Moravcová Natálie 2002 E Meziboří                     290511    
disk 2 kg 1. 43.25 Smělý Jaroslav  1971 M Bílina                          280511    
  4. 31.57 Pšenák Štefan 1959 M Bílina                          280511    
oštěp 800 g 2. 50.58 Rychtr Jiří 1981 M Bílina                          280511    
                 
                 
KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV- dráha             
červen - září  (3 kola) 2. 374,5 b. družstvo mužů   (Beneš J.,Hanko D.,Horák L.,Hrdina M.,Lux D.,Palme V.,Pavlík M.,Pšenák Š.,
                                          Pšenička J. a O.,Rychtr J.,Smělý J.,Štícha J.,Verner J.,Willner J.)  
  3. 208 b. družstvo žen   (Kaplanová T.,Nekvindová N.,Rothová H.,Toušková P.,Wožnická A.,Živcová T.)
                 
MISTROVSTVÍ ČR - dráha              
60 m 25. 8.64 Bartošová Kateřina 1998 Nové Město n/Metují        030911    
300 m 10. 43.76 Wožnická Aneta 1997 Nové Město n/Metují        030911    
800 m 5. 2:28.28 Nekvindová Nikola 1996 Nové Město n/Metují        030911    
5000 m 3. 14:32.61 Živec Jakub 1990 M Brno                           020711    
výška 13. 2.00 Sommerschuh Jan 1990 M Brno                           020711    
                 
                 
Hry V. letní olympiády dětí a mládeže            
60 m 2. 8.17 Bartošová Kateřina 1998 Olomouc                    230611    
  24. 8.50 Wožnická Aneta 1997 Olomouc                    230611    
300 m 19. 44.66 Wožnická Aneta 1997 Olomouc                    230611    
800 m 18. 2:36.76 Červínová Michaela 1999 Olomouc                    240611    
dálka 12. 0 Bartošová Kateřina 1998 Olomouc                    240611    

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.