Lovosické házení-medailisté

Vytvořeno 7. duben 2012

 

  Muži:   Koule:        
2008 (9) 1.   Vachuta Miroslav 78 AC Ústí nad Labem, o.s.   14,36
  2.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   13,75
  3.   Studihrad Radovan 70 USK VŠEM Ústí nad Labem   13,04
2009 (4) 1.   Kvapil Lukáš 81 Atletika Polička   13,71
  2.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   12,86
  3.   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, o.s.   12,41
2010 (4) 1.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   12,75
  2.   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec, o.s.   12,27
  3.   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň   11,87
2011 (6) 1.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   14,54
  2.   Guskowski Andre 74 LAC Ergas Chemnitz (SRN)   13,41
  3.   Bařtipán Libor 76 AK Bílina   13,24
2012 (7)  1.    Kocinger Jakub  87  ASK Slavia Praha    14,54 
  2.    Bařtipán Libor  76  AK Bílina    13,74 
  3.    Janda Jakub  89  DDM Cvikováček Cvikov    11,84 
               
  Muži:   Disk:        
2008 (11) 1.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   53,46
  2.   Vachuta Miroslav 78 AC Ústí nad Labem, o.s.   41,66
  3.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   41,63
2009 (9) 1.   Marcell Jan 85 VSK Univerzita Brno   60,52
  2.   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno   58,49
  3.   Kvapil Lukáš 81 Atletika Polička   44,51
2010 (6) 1.   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno   56,36
  2.   Pudivítr Miroslav 78 AK Kroměříž   55,00
  3.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   42,03
2011 (6) 1.   Voňavka Tomáš 90 AC Tepo Kladno   57,16
  2.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   56,03
  3.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   42,95
2012 (9)  1.    Jirásek Tomáš  83  Hvězda SKP Pardubice    53,54 
  2.   Kocinger Jakub  87  ASK Slavia Praha    46,83 
  3.    Weber Hendrik 87  SC Riesa (GER)    38,56 
               
  Muži:   Oštěp:        
2008 (9) 1.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   52,06
  2.   Sekerák Michal 69 AK Bílina   47,52
  3.   Kotal Jiří 81 TJ Lovochemie Lovosice   45,66
2009 (4) 1.   Hanko Dominik 78 TJ Lovochemie Lovosice   48,64
  2.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   40,25
  3.   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, o.s.   37,67
2010 (4) 1.   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec, o.s.   41,78
  2.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   41,76
  3.   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň   36,31
2011 (6) 1.   Nazarov Dilshod 82 Tádžikistán   77,48
  2.   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha   69,39
  3.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   68,01
2012 (5)  1.    Janda Jakub  89  DDM Cvikováček Cvikov    52,32 
  2.   Bařtipán Libor  76  AK Bílina    51,04 
  3.   Weber Hendrik  87  SC Riesa (GER)    43,02 
               
  Muži:   Kladivo:        
2008 (10) 1.   Bartůněk Jan 81 SK Nové Město nad Metují   53,50
  2.   Klíma Mojmír 75 AK Most   49,42
  3.   Podzemský Václav 85 SK Spartak Praha 4   45,86
2009 (6) 1.   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha   77,13
  2.   Bartůněk Jan 81 SK Nové Město nad Metují   60,02
  3.   Táborský Jiří 63 AK Most   44,21
2010 (8) 1.   Švojgr Jiří 81 SK ZŠ Jeseniova Praha   56,87
  2.   Bartůněk Jan 81 Hvězda SKP Pardubice   54,23
  3.   Klíma Mojmír 75 AK Most   49,49
2011 (6) 1.   Vrabec Lukáš 81 AC Česká Lípa   55,80
  2.   Bařtipán Libor 76 AK Bílina   54,70
  3.   Ottl Jindřich 91 TJ Dukla Praha   46,58
2012 (9)  1.    Fiala Michal  85  AK Kroměříž    68,01 
  2.    Vachuta Miroslav  78  AC Ústí n/Labem o.s.    51,06 
  3.    Podzemský Václav  85  SK SPartak Praha 4    50,91 
               
  Muži:   Vrh. trojboj:        
2008 (8) 1.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   2 276
  2.   Bartůněk Jan 81 SK Nové Město nad Metují   1 987
  3.   Vachuta Miroslav 78 AC Ústí nad Labem, o.s.   1 919
2009 (3) 1.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   1 835
  2.   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, o.s.   1 802
  3.   Klíma Mojmír 54 AK Most   1 095
2010 (4) 1.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   1 826
  2.   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň   1 765
  3.   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, o.s.   1 754
2011 (3) 1.   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně   1 913
  2.   Bařtipán Libor 76 AK Bílina   1 844
  3.   Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun, o.s.   935
2012 (7)  1.    Bařtipán Libor  76  AK Bílina    1 808 
  2.    Janda Jakub  89  DDM Cvikováček Cvikov    1 791 
  3.    Klaue Hans-Jörg  65  SC Riesa (GER)    1 337
               
  Muži:   Vrh. čtyřboj:        
2008 (5) 1.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   2 751
  2.   Klíma Mojmír 75 AK Most   2 206
  3.   Sekerák Michal 69 AK Bílina   2 164
2009 (3) 1.   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, o.s.   2 210
  2.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   2 125
  3.   Klíma Mojmír 54 AK Most   1 423
2010 (3) 1.   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň   2 154
  2.   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec, o.s.   2 144
  3.   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, o.s.   2 046
2011 (1) 1.   Toman Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně   2 374
2012 (4)  1.    Bařtipán Libor  76  AK Bílina    2 111 
  2.    Weber Hendrik  87  SC Riesa (GER)    1 710 
  3.   Klaue Hans-Jörg  65  SC Riesa (GER)    1 688 
               
               
  Ženy:   Koule:        
2008 (1) 1.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   8,87
2009 (2) 1.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   11,50
  2.   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   10,10
2010 (2) 1.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   10,19
  2.   Záklasníková Jana 89 TJ Lovochemie Lovosice   6,65
2011 (3) 1.   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf (SRN)   10,44
  2.   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg (SRN)   10,23
  3.   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun, o.s.   7,58
2012 (3)  1.   Králová Tereza  89  Hvězda SKP Pardubice    12,98 
  2.    Hyjánková Jana  81  TJ VTŽ Chomutov    10,09 
  3.   Neubert Jeannine  79  SG Weissig 1861 (GER)    8,37 
               
  Ženy:   Disk:        
2008 (2) 1.   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   40,99
  2.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   29,88
2009 (3) 1.   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   40,19
  2.   Hendrychová Jitka 95 AK Most   30,10
  3.   Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa   27,64
2010 (5) 1.   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   40,81
  2.   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav, o.s.   36,79
  3.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   29,27
2011 (6) 1.   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha   57,10
  2.   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav, o.s.   37,97
  3.   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg (SRN)   34,36
2012 (9)  1.    Staňková Eliška  84  PSK Olymp Praha    54,07
  2.    Klausová Kateřina  89  PSK Olymp Praha    50,73 
  3.   Špačková Klára  81  AC Mladá Boleslav o.s.   37,71 
               
  Ženy:   Oštěp:        
2008 (1) 1.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   19,58
2009 (3) 1.   Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa   35,90
  2.   Holubová Magdalena 95 TJ Lokomotiva Beroun, o.s.   27,91
  3.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   22,55
2010 (1) 1.   Záklasníková Jana 89 TJ Lovochemie Lovosice   16,57
2011 (4) 1.   Doležalová Nikola 94 AC Mladá Boleslav, o.s.   36,35
  2.   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg (SRN)   27,33
  3.   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun, o.s.   15,31
2012 (4)  1.    Mickiewicz Aleksandra 95  ULKS Uczniak Szprotawa (POL)    49,46 
  2.    Burešová Dominika  97  TJ VTŽ Chomutov    21,49 
  3.   Bartošová Kateřina  98  ASK Lovosice    20,21 
               
  Ženy:   Kladivo:        
2008 (2) 1.   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   57,05
  2.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   30,55
2009 (0) 1.    ---        
2010 (4) 1.   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav, o.s.   43,67
  2.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   40,58
  3.   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   38,09
2011 (4) 1.   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice   55,60
  2.   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf (SRN)   42,31
  3.   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav, o.s.   40,90
2012 (5)  1.    Králová Tereza  89  Hvězda SKP Pardubice    63,79 
  2.    Chlupová Kateřina  86  PSK OLymp Praha    58,18 
  3.   Hyjánková Jana  81  TJ VTŽ Chomutov    49,11 
               
  Ženy:   Vrh. trojboj:        
2008 (1) 1.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   1 196
2009 (1) 1.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   1 428
2010 (2) 1.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   1 513
  2.   Záklasníková Jana 89 TJ Lovochemie Lovosice   749
2011 (3) 1.   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf (SRN)   1 828
  2.   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg (SRN)   1 475
  3.   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun, o.s.   1 146
2012 (2)  1.    Hyjánková Jana  81  TJ VTŽ Chomutov    1 877 
  2.    Neubert Jeannine 79  SG Weissig 1861 (GER)    1 238
               
  Ženy:   Vrh. čtyřboj:        
2008 (1) 1.   Hendrychová Jitka 92 AK Most   1 453
2009 (0)      ---        
2010 (0)      ---        
2011 (0)      ---        
2012 (0)        ---         

 

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.