Mistrovské soutěže 2012

Vytvořeno 3. duben 2012

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR - hala            
60 m  3. 8.36 Wožnická Aneta 1997 Strahov 050212
  3. 8.33 Bartušková Veronika 1995 Ž Strahov 120212
  4. 8.37 Bartošová Kateřina 1998 Strahov 050212
  4. 8.34 Wožnická Aneta 1997 Ž Strahov 120212
150 m 2. 19.88 Wožnická Aneta 1997 Strahov 050212
  12. 21.91 Lux David 1997 Strahov 050212
200 m 3. 27.50 Wožnická Aneta 1997 Ž Strahov 120212
300 m 1. 44.21 Wožnická Aneta 1997 Strahov 050212
400 m 1. 50.75 Krůta Pavel 1994 M Strahov 120212
  1. 62.73 Bartušková Veronika 1995 Ž Strahov 120212
  9. 61.80 Lux David 1997 M Strahov 120212
800 m 3. 2:26.19 Lux David 1997 Strahov 050212
  6. 2:54.88 Ceé Barbora 1999 Strahov 050212
1500 m 1. 5:14.14 Červínová Michaela 1999 Strahov 050212
  2. 5:10.28 Hock Jan 1998 Strahov 050212
  3. 5:39.38 Kohlertová Eliška 2000 Strahov 050212
60 m př. 4. 12.90 Mašková Petra 1999 Strahov 050212
výška 1. 1.67 Kaplanová Tereza 1995 Ž Strahov 120212
  2. 1.36 Mašková Petra 1999 Strahov 050212
  2. 1.40 Bartošová Kateřina 1998 Strahov 050212
vrh koulí 7,26 kg 2. 12.97 Smělý Jaroslav 1971 M Strahov 120212
               
               
MISTROVSTVÍ ČR - hala            
150 m 7. 20.90    (20.57) Wožnická Aneta 1997 Jablonec n/Nisou 040312
300 m 14. 44.79 Wožnická Aneta 1997 Jablonec n/Nisou 030312
400 m 7. 50.63 Krůta Pavel 1994 JUN Stromovka 180212
  12. 62.10 Bartušková Veronika 1995 DOR Stromovka 180212
800 m 4. 2:24.47 Nekvindová Nikola 1996 DOR Stromovka 190212
výška 5. 1.61 Kaplanová Tereza 1995 DOR Stromovka 180212
vrh koulí     7,26 kg 19. 12.39     přep.13.79 Smělý Jaroslav 1971 VET Stromovka 100312
                   6 kg 29. 10.62     přep.12.86 Pšenák Štefan 1959 VET Stromovka 100312
disk             1,5 kg 18. 32.46     přep.34.31 Pšenák Štefan 1959 VET Stromovka 100312
               
               
KRAJSKÝ PŘEBOR - přespolní běh            
  1. 900 m Červínová Michaela 1999 Žatec 170312
  1. 2700 m Nekvindová Nikola 1996 DOR Žatec 170312
  4. 3900 m Pšenička Jakub 1995 DOR Žatec 170312
  6. 3900 m Pšenička Ondřej 1995 DOR Žatec 170312
               
               
MISTROVSTVÍ ČR - přespolní běh          
  7. 1250 m Červínová Michaela 1999 Střelské Hoštice 240312
  10. 1250 m Kohlertová Eliška 2000 Střelské Hoštice 240312
  15. 3050 m Nekvindová Nikola 1996 DOR Střelské Hoštice 240312
               
               
KRAJSKÝ PŘEBOR - dráha            
60 m 1. 8.34     (8.32) Bartošová Kateřina 1998 Děčín 120512
  2. 8.87 Vatrová Karolína 1999 Meziboří 100612
100 m 4. 13.32 Wožnická Aneta 1997 Ž Bílina 090612
  5. 13.52 Bartošová Kateřina 1998 Ž Bílina 090612
  8. 11.92 Willner Jiří 1984 M Bílina 090612
  8. 13.69 Králová Barbora 1998 Ž Bílina 090612
  9. 13.85 Štyksová Gabriela 1996 Ž Bílina 090612
150 m 1. 20.80 Wožnická Aneta 1997 Děčín 120512
  6. 21.96 Králová Barbora 1998 Děčín 120512
200 m 1. 26.80 Bartušková Veronika 1995 Ž Bílina 090612
  2. 27.05 Wožnická Aneta 1997 Ž Bílina 090612
  4. 27.96 Nekvindová Nikola 1996 Ž Bílina 090612
  4. 22.82 Krůta Pavel 1994 M Bílina 090612
  9. 28.63 Králová Barbora 1998 Ž Bílina 090612
  10. 29.06 Štyksová Gabriela 1996 Ž Bílina 090612
300 m 1. 44.88 Wožnická Aneta 1997 Děčín 120512
  4. 48.04 Králová Barbora 1998 Děčín 120512
  6. 44.50 Lux David 1997 Děčín 120512
400 m 1. 51.09 Krůta Pavel 1994 M Bílina 090612
  1. 60.71 Bartušková Veronika 1995 Ž Bílina 090612
  2. 61.25 Nekvindová Nikola 1996 Ž Bílina 090612
  7. 54.56 Novotný Slávek 1988 M Bílina 090612
  11. 61.02 Lux David 1997 M Bílina 090612
800 m 2. 2:22.72 Lux David 1997 Děčín 120512
  4. 2:45.71 Ceé Barbora 1999 Meziboří 100612
  7. 2:21.84 Lux David 1997 M Bílina 090612
1500 m 1. 5:07.29 Červínová Michaela 1999 Meziboří 100612
  3. 5:28.53 Kohlertová Eliška 2000 Meziboří 100612
  4. 4:33.69 Pšenička Jakub 1995 M Bílina 090612
  8. 5:01.50 Smolík Petr 1995 M Bílina 090612
štafeta 4x60m 1. 33.74 Malířová K.,Mašková P.,Červínová M.,Vatrová K. Meziboří 100612
60 m př. 2. 10.73 Vatrová Karolína 1999 Meziboří 100612
  5. 12.25 Kohlertová Eliška 2000 Meziboří 100612
100 m př. 3. 18.76 Svobodová Tereza 1998 Děčín 120512
  4. 21.09 Svobodová Tereza 1998 Ž Bílina 090612
dálka 1. 4.41 Mašková Petra 1999 Meziboří 100612
  2. 4.76 Bartošová Kateřina 1998 Děčín 120512
  10. 4.23 Štolba Milan 1956 M Bílina 090612
výška 1. 1.63 Kaplanová Tereza 1995 Ž Bílina 090612
  2. 1.90 Palme Vojtěch 1987 M Bílina 090612
  3. 1.45 Rothová Hana 1994 Ž Bílina 090612
  3. 1.35 Malířová Kristýna 1999 Meziboří 100612
  4. 1.35 Svobodová Tereza 1998 Děčín 120512
  5. 1.35 Svobodová Tereza 1998 Ž Bílina 090612
  5. 1.25 Mašková Petra 1999 Meziboří 100612
  6. 1.65 Topš Martin 1996 M Bílina 090612
  7. 1.65 Mlenský Maxmilián 1997 M Bílina 090612
vrh koulí 3 kg 2. 10.73 Koblischke David 1999 Meziboří 100612
  7. 6.28 Ceé Barbora 1999 Meziboří 100612
                4 kg 6. 8.20 Hampová Lucie 1995 Ž Bílina 090612
  8. 5.36 Rothová Hana 1994 Ž Bílina 090612
                7,26 kg 3. 12.24 Smělý Jaroslav 1971 M Bílina 090612
  6. 10.02 Pšenák Štefan 1959 M Bílina 090612
  7. 9.77 Hanko Dominik 1978 M Bílina 090612
hod kriket.míčkem 3. 45.08 Malířová Kristýna 1999 Meziboří 100612
hod diskem 1 kg 4. 22.35 Hampová Lucie 1995 Ž Bílina 090612
  6. 15.62 Rothová Hana 1994 Ž Bílina 090612
                    2 kg 1. 43.85 Smělý Jaroslav 1971 M Bílina 090612
  5. 29.69 Pšenák Štefan 1959 M Bílina 090612
  7. 23.35 Štolba Milan 1956 M Bílina 090612
hod kladivem 7. 31.75 Smělý Jaroslav 1971 M Bílina 090612
hod oštěpem 600 g 3. 21.91 Bartošová Kateřina 1998 Ž Bílina 090612
  5. 21.50 Bartošová Kateřina 1998 Děčín 120512
hod oštěpem 800 g 3. 48.30 Hanko Dominik 1978 M Bílina 090612
               
               
KRAJSKÝ PŘEBOR - víceboje          
čtyřboj 10. 1040 b. Pojslová Eva 2003 E Bílina 190512
                     (10.11 - 29.98 - 3.37 - 02:14.43)      
  20. 566 b. Nehybová Nela 2003 E Bílina 190512
                     (10.39 - 13.48 - 3.10 - 02:33.49)      
pětiboj 3. 2109 b. Vatrová Karolína 1999 Bílina 200512
                  (8.78 - 23.18 - 4.39 - 10.95 - 2:58.09)      
  4. 2079 b. Malířová Kristýna 1999 Bílina 200512
                  (8.94 - 45.27 - 3.82 - 12.29 - 2:49.80)      
  9. 1642 b. Kohlertová Eliška 2000 Bílina 200512
                  (9.77 - 30.00 - 3.50 - 12.67 - 2:43.96)      
  19. 865 b. Ceé Barbora 1999 Bílina 200512
                  (10.33 - 9.52 - 3.10 - 15.01 - 2:57.66)      
sedmiboj 7. 2748 b. Svobodová Tereza 1998 Bílina 200512
                  (21.77 - 4.00 - 7.24 - 1.47 - 19.39 - 13.02 - 2:55.86)    
  9. 2627 b. Bartošová Kateřina 1998 Bílina 200512
                  (20.64 - 4.47 - 6.39 - 1.47 - 20.14 - 22.10 - DNF)    
           
           
KRAJSKÝ PŘEBOR  DR UŽSTEV - dráha      
květen - září (5 kol)  1. muži      32/319 b. (Beneš J.,Hanko D.,Hock J.,Ludvík T.,Lux D.,Mlenský M.,Pavlík M.,Palme  V.,Posel P.,Pšenák Š.,  
      Pšenička K. a O., Smělý J., Smolík P., Stinka I., Štolba M., Topš M.,Willne r J.)  
  1. ženy      25/246 b. (Bartošová K., Hampová L., Králová B., Rothová H., Svobodová T.,Štykso vá G.)  
           

 

MISTROVSTVÍ ČR - dráha            
400 m 9. 50.54 Krůta Pavel 1994 M (22 let) Slavia Praha 010912
  11. 61.15 Bartušková Veronika 1995 DOR Strahov 230612
800 m 4. 2:18.70 Nekvindová Nikola 1996 DOR Strahov 240612
  14. 2:25.38 Nekvindová Nikola 1996 Ž (22 let) Slavia Praha 010912
výška 6. 1.60 Kaplanová Tereza 1995 DOR Strahov 230612 
  12. 1.70 Mlenský Maxmilián 1998 Olomouc 010712

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.