Rekordy-muži

Vytvořeno 4. duben 2012

 

ODDÍLOVÉ REKORDY ,,MUŽŮ"          k 31.12.2016      
Mistrovské disciplíny:            
100 m   10,8   Jiří Hedánek     1997
200 m   21,9   Jindřich Kohout   1972
400 m   48,6   Jindřich Kohout   1972
800 m   1:48,2   Pavel Pěnkava   1965
1 500 m   3:44,32   Jakub Živec     2014
5 000 m   14:01,4   Václav Mládek   1970
10 000 m   28:56,6   Václav Mládek   1970
maraton   2:16:29,6   Václav Mládek   1974
110 m př.   16,0   Josef Dupal     1961
400 m př.   58,69   Martin Hrdina     2006
3 000 m př.   9:29,0   Karol Cviček     1962
výška   220   h Jan Sommerschuh   2010
dálka   750   Jiří Kuntoš     1996
tyč   388   Eduard Štolba     1969
trojskok   15,67   h Jiří Kuntoš     1996
koule  7,26   17,07   Jaroslav Brabec   1969
disk  2   50,46   Jiří Beránek  ml.   1993
oštěp  800 st.typ 62,54   Jaroslav Koucký   1969
  n.typ 56,56   Jaroslav Švojgr   1997
kladivo  7,26   53,25   Ladislav Hromádka   2007
břemeno 15,88   10,58   Smělý Jaroslav   2012
desetiboj   5 959   Jaroslav Michalec   1967
                                                               (11,7 - 624 - 12,42 - 160 - 54,5 - 18,2 - 39,06 - 360 - 56,08 - 4:47,8)  
4 x 100 m   43,8   Turek - M. Rous - Klička - Pivoňka st. 1969
4 x 400 m   3:27,5   Bělohlávek T. - Fencl - Werner - Posel 1981
chůze 20 km   1:49:58,5   Milan Romanec   1963
chůze 50 km   5:06:50,0   Zdeněk Hamral   1956
             
Nemistrovské disciplíny:            
60 m   7,07   h Jiří Kuntoš     1996
150 m   16,4   Jiří Kuntoš     1995
300 m   35,0   Jindřich Kohout   1972
1 000 m   2:27,20   Jakub Živec     2010
1 míle   4:04,0   Petr Lochman     1995
2 000 m   5:13,8   Pavel Pěnkava   1965
3 000 m   8:04,61   Jakub Živec   2013
15 000 m   50:14,0   Jiří Legierski     1954
20 000 m   1:06:20,5   Jiří Legierski     1955
25 000 m   1:14:53,0   Václav Mládek     1969
30 000 m   1:45:10,0   Jiří Legierski     1956
35 000 m   2:06:50,8   Jiří Legierski     1956
100 km silnice   6:46:55,0   Václav Kameník   1980
hodinovka   18 252   Jiří Legierski     1955
200 m př.   27,1   Josef Dupal     1961
pětiboj   2 934   Eduard Štolba     1970
                                                 (642 - 52,66 - 25,1 - 37,77 - 5:23,8)      
sprint.trojboj   2 488   Jiří Kuntoš     1995
                                     (7,0 - 10,9 - 22,0)      
4 x 200 m   1:35,3   Fencl - Posel - Bělohlávek T. - Kacafírek 1981
4 x 800 m   8:06,0   Šanda - Kracík - Zeman - Pěnkava 1962
4 x 1 500 m   18:52,6   Duda - Lorenc - Vent - Legierski 1954
4+3+2+100 m   2:10,2   Kacafírek - Posel - Horč - Bezděka 1981
8+4+2+100 m   3:35,4   Venclíček - P. Kaspar - Vl. Kaspar - Ševčík 1981
chůze 3 km   14:45,0   Milan Romanec   1956
chůze 5 km   24:46,9   Radek Přibyl     1988
chůze 10 km   51:03,6   Zdeněk Hamral   1956
               
               
ODDÍLOVÉ REKORDY ,,MUŽŮ do 23 let"          k 31.12.2016    
Mistrovské disciplíny:            
100 m   10,9    Jindřich Kohout   1971
    10,9    Ivo Werner     1981
    10,9    Jiří Kuntoš     1995
200 m   21,9   Jindřich Kohout   1972
400 m   48,6   Jindřich Kohout   1972
800 m   1:48,2   Pavel Pěnkava   1965
1 500 m   3:44,65   Jakub Živec     2012
5 000 m   14:17,97   Jakub Živec     2011
10 000 m   31:30,6   Karol Cviček     1962
maraton   3:11:33,2   Ladislav Mrvík   1971
110 m př.   16,2   Eduard Štolba     1970
400 m př.   59,5     Josef Koskuba   1995
3 000 m př.   9:39,0   Karol Cviček     1962
výška   220   h Jan Sommerschuh   2010
dálka   750   Jiří Kuntoš     1996
tyč   388   Eduard Štolba     1969
trojskok   15,67   h Jiří Kuntoš     1996
koule  7,26   17,07   Jaroslav Brabec   1969
disk  2   47,94   Jaroslav Zelenka   1973
oštěp  800 st.typ 59,92   Jaroslav Švojgr   1988
  n.typ 49,04   Jaroslav Smělý   1994
kladivo  7,26   53,25   Ladislav Hromádka   2007
desetiboj   6 199  (5 930)   Eduard Štolba     1969
                                                               (11,4 - 638 - 13,35 - 180 - 57,8 - 17,8 - 40,52 - 370 - 45,55 - 5:14,0)  
4 x 100 m   44,9   Doležal  -  Posel  -  Bělohlávek T.  -  Kučera 1980
4 x 400 m   3:27,5   Bělohlávek T. - Fencl - Werner - Posel 1981
chůze 20 km   2:03:14,6     Aleš Janeček     1967
             
Nemistrovské disciplíny:            
60 m   7,07   h Jiří Kuntoš     1996
150 m   16,4   Jiří Kuntoš     1995
300 m   35,0   Jindřich Kohout   1972
1 000 m   2:27,20   h Jakub Živec     2010
1 míle   4:04,0   Petr Lochman     1995
2 000 m   5:13,6   Pavel Pěnkava   1965
3 000 m   8:10,82   Jakub Živec     2009
200 m př.   27,1     Miloslav Mann   1969
sprint.trojboj   2 488   Jiří Kuntoš     1995
                                (7,0 - 10,9 - 22,0)       
4 x 200 m   1:35,3   Fencl - Posel - Bělohlávek T. - Kacafírek 1981
4+3+2+100 m   2:10,2   Kacafírek - Posel - Horč - Bezděka 1981
8+4+2+100 m   3:37,1     Posel - Kacafírek - Bělohlávek T. - Fencl 1981
chůze 5 km   24:46,9   Radek Přibyl     1988
               
               
ODDÍLOVÉ REKORDY ,,JUNIORŮ 18-19 let"          k 31.12.2016    
Mistrovské disciplíny:            
100 m   10,9   Jindřich Kohout   1971
200 m   22,30   Pavel Krůta     2012
400 m   49,28   Pavel Krůta   2012
800 m   1:52,55   Jakub Živec     2009
1 500 m   3:46,36   Jakub Živec     2009
5 000 m   14:10,58   Jakub Živec     2009
110 m př.   14,9   Miloslav Mann   1967
400 m př.   59,7   Josef Koskuba   1992
výška   215   Jan Sommerschuh   2009
dálka   659   Dušan Nepejchal   1973
tyč   350   Josef Koskuba   1992
trojskok   13,39   Jindřich Živný   2006
koule  6   17,15   Jaroslav Brabec   1967
disk  1,75   42,33   Jaroslav Brabec   1967
oštěp  800 st.typ 57,24   Jaroslav Švojgr   1987
  n.typ 47,04   Jiří Kotal     1997
kladivo  6   60,24   Ladislav Hromádka   2007
desetiboj   4 919   Josef Koskuba   1992
                                                                (12,1 - 571 - 10,07 - 165 - 56,8 - 17,9 - 26,64 - 350 - 34,62 - 5:04,6)  
4 x 100 m   44,9   Doležal - Posel - Bělohlávek T. - Kučera 1980
4 x 400 m   3:27,5   Bělohlávek T. - Fencl - Werner - Posel 1981
             
Nemistrovské disciplíny:            
60 m   6,9   Ivo Werner     1981
300 m   35,8   Jindřich Kohout   1971
    35,91   Pavel Krůta   2012
1 000 m   2:30,7   Pavel Pěnkava   1962
2 000 m   5:36,0   Pavel Pěnkava   1962
3 000 m   8:10,82   Jakub Živec     2009
200 m př.   27,2   Miloslav Mann   1966
1 500 m př.   4:29,92   Martin Veselý     1989
2 000 m př.   6:16,39   Martin Veselý     1991
sprint.trojboj   2 379   Pavel Krůta     2012
                      (7,38-11,40-22,30)       
4 x 200 m   1:35,3   Fencl - Posel - Bělohlávek T. - Kacafírek 1981
3 x 1 000 m   7:59,8   Muzika - Veselý - Lochman   1991
4+3+2+100 m   2:10,2   Kacafírek - Posel - Horč - Bezděka 1981
8+4+2+100 m   3:37,1   Posel - Kacafírek - Bělohlávek T. - Fencl 1981
chůze 5 km   28:58,3   Josef Popper     1966
               
               
ODDÍLOVÉ REKORDY ,,DOROSTENCŮ 16-17 let"          k 31.12.2016    
Mistrovské disciplíny:            
100 m   11,1   Jiří Hedánek     1986
200 m   23,36   Lukáš Paul     2000
400 m   50,88   Ondřej Cabalka   2001
800 m   1:56,8   Petr Lochman     1992
1 500 m   3:59,35   Jakub Živec     2007
3 000 m   8:19,35   Jakub Živec     2007
110 m př.   16,8   Tomáš Bělohlávek   1980
2 000 m př.   6:12,10   Petr Lochman     1992
výška   213   Jan Sommerschuh   2007
dálka   635   Josef Rohan     2002
tyč   310   Jiří Čepelák     1966
trojskok   13,34   Eduard Štolba     1966
koule  5   15,00   Jaroslav Zelenka   1968
disk  1,5   44,36   David Koblischke   2015
oštěp  600 st.typ 61,30   Jiří Kotal     1998
  n.typ 28,30   David Běloch      2014
kladivo  5   60,59   Ladislav Hromádka   2006
desetiboj   4 654   Josef Koskuba   1991
                                                               (12,0 - 540 - 10,68 - 150 - 56,1 - 16,9 - 24,16 - 280 - 28,30 - 4:57,9)  
4 x 100 m   45,8   Doležal - Posel - Bělohlávek - Werner 1979
             
Nemistrovské disciplíny:            
60 m   7,23   h Jiří Hrdlička     1996
300 m   37,25   Pavel Krůta     2009
1 000 m   2:30,9   Petr Lochman     1992
5 000 m   15:52,82   Jakub Živec     2006
250 m př.   34,0   Tomáš Bělohlávek   1979
1 500 m př.   4:29,92   Martin Veselý     1989
sprint.trojboj   2 172   Petr Švec     1990
                              (7,1 - 11,8 - 23,9)       
4 x 200 m   1:43,4   Werner - Bělohlávek - Posel - Doležal 1978
               
               
ODDÍLOVÉ REKORDY ,,ŽÁKŮ do 15 let"          k 31.12.2016    
Mistrovské disciplíny:            
60 m   7,27   Jiří Hrdlička     1994
150 m   17,47   Jiří Hrdlička     1994
300 m   37,25   Pavel Krůta     2009
800 m   2:02,76   Šimon Weniger     2016
1 500 m   4:11,2   Petr Lochman     1990
výška   194   Jan Sommerschuh   2005
dálka   591   Petr Doležal     1977
tyč   260   Petr Šumichrast   1980
koule  4   13,25  h   Moritz Mlenský   2016
disk  1   50,52   David Koblischke   2014
oštěp  600 st.typ 45,84   Jiří Kotal     1996
  n.typ 28,30   David Běloch     2014
4 x 60 m   29,5   Bělohlávek - Záveský - Posel - Doležal 1977
3 x 300 m   2:09,17   Kapr - Pšenička J. - Pšenička O.  2010
             
Nemistrovské disciplíny:            
40 m   5,3   Aleš Kacafírek   1979
50 m   6,3   Jiří Hrdlička     1994
100 m   11,1   Jiří Hedánek     1986
200 m   23,7   Jiří Hrdlička     1994
500 m   1:13,0   Miroslav Kapeš   1962
1 000 m   2:52,9   Luděk Vopata     1976
osmiboj   2 670   Petr Šumichrast   1980
                                                         (13,0 - 526 - 8,20 - 155 - 15,8 - 260 - 0 - 3:05,2)    
sprint.trojboj   1 960   Jiří Hrdlička     1994
                                    (6,3 - 7,4 - 12,0)       
3 x 1 000 m   9:31,4   Scherbaum - Bělohlávek - Doležal 1997 

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.