Hala 2017

Vytvořeno 17. leden 2017

 

 - nejlepší výkon atleta v daném roce

ELÉVOVÉ            
D 50 m   8.02 Klepáčová Natálie 2006 Jablonec n/Nisou 021217
      8.23 Vrzáková Natálie 2007 Jablonec n/Nisou 021217
      8.32 Ceé Michaela 2006 Jablonec n/Nisou 021217
  300 m   51.74 Klepáčová Natálie 2006 Jablonec n/Nisou 021217
      52.69 Vrzáková Natálie 2007 Jablonec n/Nisou 021217
      56.74 Ceé Michaela 2006 Jablonec n/Nisou 021217
  hod plným míčem 1kg 7.45 Ceé Michaela 2006 Jablonec n/Nisou 021217
      6.70 Klepáčová Natálie 2006 Jablonec n/Nisou 021217
      5.40 Vrzáková Natálie 2007 Jablonec n/Nisou 021217
  trojboj   1 860 b. Klepáčová Natálie 2006 Jablonec n/Nisou 021217
      1 672 b. Vrzáková Natálie 2007 Jablonec n/Nisou 021217
      1 595 b. Ceé Michaela 2006 Jablonec n/Nisou 021217

 

MLADŠÍ ŽACTVO            
D 60 m   9.22 Lečbychová Jaroslava 2004 Strahov 140117
      9.36 Skálová Nikola 2005 Jablonec n/N 021217
      9.51 Slabá Andrea 2004 Strahov 140117
      9.52 Čížková Adéla 2004 Jablonec n/N 021217
      9.67 Dzivjaková Magda 2005 Strahov 140117
      9.70 Somrová Karolína 2005 Stromovka 010217
      9.91 Skálová Kateřina 2005 Jablonec n/N 021217
  150 m   23.13 Lečbychová Jaroslava 2004 Strahov 140117
      23.48 Dzivjaková Magda 2005 Strahov 140117
      24.29 Slabá Andrea 2004 Strahov 140117
  300 m   50.04 Skálová Nikola 2005 Jablonec n/N 021217
      52.04 Čížková Adéla 2004 Jablonec n/N 021217
      52.8 Skálová Nikola 2005 Stromovka 010217
  800 m   2:46.34 Slámová Anna 2004 Stromovka 010217
  1500 m   5:52.82 Pémová Elen 2004 Strahov 140117
      5:58.53 Slámová Anna 2004 Strahov 140117
  60 m př.   12.17 Pémová Elen 2004 Strahov 140117
  výška   140 Šimonová Viktorie 2004 Jablonec n/N 021217
  vrh koulí 2kg   11.76 Šimonová Viktorie 2004 Jablonec n/N 021217
               
STARŠÍ ŽACTVO            
H vrh koulí  4kg   12.60 Mlenský Moritz 2002 Strahov 140117
               
D 60 m   8.27 Jirásková Adéla 2002 Strahov 140117
      8.65 Pojslová Eva 2003 Strahov 140117
      8.71 Fidlerová Tereza 2003 Jablonec n/N 021217
      8.83 Jílková Jana 2002 Strahov 140117
      8.89 Fibichová Tereza 2003 Strahov 140117
      9.23 Špittová Nina 2002 Strahov 140117
      9.37 Kodešová Zuzana 2003 Strahov 290117
      9.69 Hávová Klára 2002 Stromovka 010217
  150 m   20.46 Jirásková Adéla 2002 Strahov 140117
      21.87 Fibichová Tereza 2003 Strahov 140117
      23.32 Špittová Nina 2002 Strahov 140117
      23.67 Kodešová Zuzana 2003 Strahov 140117
  200 m   27.74 Jirásková Adéla 2002 Stromovka 240117
      29.69 Fidlerová Tereza 2003 Stromovka 240117
      29.83 Fibichová Tereza 2003 Stromovka 240117
      31.94 Kodešová Zuzana 2003 Strahov 290117
  300 m   44.4 Jirásková Adéla 2002 Stromovka 010217
      47.35 Jílková Jana 2002 Strahov 140117
      51.1 Kodešová Zuzana 2003 Stromovka 010217
      53.8 Sluková Tereza 2003 Stromovka 010217
      57.1 Hávová Klára 2002 Stromovka 010217
  800 m   2:42.53 Vyvialová Klára 2002 Jablonec n/N 021217
  60 m př.   9.45 Jirásková Adéla 2002 Jablonec n/N 021217
  4x150m   1:25.66 Fibichová,Fidlerová,Jirásková,Šimonová   Jablonec n/N 021217
      1:34.49 Čížková,Skálová N.,Skálová K.,Vyvialová   Jablonec n/N 021217
  výška   155 Klepetková Viktorie 2003 Strahov 140117
  dálka   491 Pojslová Eva 2003 Strahov 290117
      473 Jirásková Adéla 2002 Jablonec n/N 021217
  vrh koulí 3kg   7.19 Kodešová Zuzana 2003 Strahov 140117
               
DOROST            
H 150 m   18.88 Weniger Šimon 2001 Strahov 130117
  300 m   38.99 Weniger Šimon 2001 Stromovka 170117
  400 m   54.83 Weniger Šimon 2001 Stromovka 210117
  800 m   2:05.63 Weniger Šimon 2001 Strahov 040217
               
D 60 m   9.07 Pangrácová Markéta 2001 Strahov 290117
      9.75 Opavová Tereza 2000 Strahov 290117
  200 m   34.51 Opavová Tereza 2000 Stromovka 240117
  vrh koulí 3kg   8.49 Pangrácová Markéta 2001 Strahov 290117
      7.50 Opavová Tereza 2000 Strahov 290117
               
JUNIOŘI            
H 150 m   17.97 Posel Petr 1998 Strahov 130117
  200 m   24.08 Posel Petr 1998 Strahov 040217
  300 m   37.57 Posel Petr 1998 Strahov 130117
  400 m   52.51 Posel Petr 1998 Strahov 040217
               
D 150 m   21.63 Kirbsová Karolína 1999 Strahov 130117
  200 m   28.73 Kirbsová Karolína 1999 Strahov 040217
  300 m   42.91 Červínová Michaela 1999 Stromovka 170117
      46.27 Kirbsová Karolína 1999 Stromovka 170117
  400 m   58.92 Červínová Michaela 1999 Stromovka 210117
      63.92 Kirbsová Karolína 1999 Stromovka 210117
  600 m   1:49.62 Kirbsová Karolína 1999 Strahov 130117
  800 m   2:12.02 Červínová Michaela 1999 Ostrava 190217
  výška   175 Malířová Kristýna 1999 Ostrava 180217
  dálka   509 Malířová Kristýna 1999 Strahov 290117
  trojskok   12.24 Malířová Kristýna 1999 Ostrava 190217
               
U23              
H 60 m   7.60 Lux David 1997 Stromovka 240117
  200 m   23.55 Lux David 1997 Stromovka 240117
  300 m   37.37 Lux David 1997 Stromovka 170117
  400 m   53.05 Lux David 1997 Strahov 290117
               
D výška   168 Hellerová Tereza 1997 Hustopeče 040217
  trojskok   10.51 Hellerová Tereza 1997 Strahov 290117
               
VETERÁNI            
M 60 m   9.31 Beneš Jan 1957 Stromovka 170117
  200 m   31.33 Beneš Jan 1957 Jablonec n/N 250217
  300 m   49.08 Beneš Jan 1957 Stromovka 170117
  výška   146 Pavlík Miroslav 1951 Jablonec n/N 250217
  tyč   205 Beneš Jan 1957 Jablonec n/N 250217
  vrh koulí 7,26kg   12.29 Smělý Jaroslav 1971 Jablonec n/N 250217
                 6kg     9.62 Pšenák Štefan 1959 Jablonec n/N 250217
                 4kg   11.15 Verner Jan 1947 Jablonec n/N 250217
  hod diskem 2kg   41.81 Smělý Jaroslav 1971 Jablonec n/N 250217
                   1,5kg   30.53 Pšenák Štefan 1959 Jablonec n/N 250217
  břemeno 15,88kg   9.49 Smělý Jaroslav 1971 Jablonec n/N 250217

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.