Hala 2013

Vytvořeno 15. leden 2013

 

- nejlepší výkon atleta v daném roce

  MLADŠÍ ŽACTVO            
D 60 m   9.08 Stehlíková Tereza 2000 Strahov 151213
      9.67 Dzivjaková Anna Marie 2000 Strahov 151213
      9.67 Horáková Šárka 2000 Strahov 151213
      9.99 Pangrácová Markéta 2001 Strahov  151213
  150 m   23.02 Kohlertová Eliška 2000 Strahov 230213
  800 m   2:50.15 Horáková Šárka 2000 Strahov 151213
  1500 m   5:19.21 Kohlertová Eliška 2000 Strahov 230213
               
               
  STARŠÍ ŽACTVO            
H 300 m   40.92 Posel Petr 1998 Jablonec n/Nisou 071213
  dálka   334 Posel Petr 1998 Strahov 141213
  výška   179 Posel Petr 1998 Praha-Strahov 141213
      145 Preiss Přemysl 1998 Louny 221213
  koule 4 kg   11.88 Koblischke David 1999 Strahov 230213
               
D 60 m   8.45 Vatrová Karolína 1999 Jablonec n/Nisou 071213
      8.56 Malířová Kristýna 1999 Strahov 230213
      8.76 Bartošová Kateřina 1998 Strahov 100213
      8.78 Králová Barbora 1998 Strahov 230213
      8.83 Svobodová Tereza 1998 Strahov 230213
      9.17 Hieková Karolína 1999 Strahov 141213
  150 m   21.64 Králová Barbora 1998 Strahov 230213
      22.83 Červínová Michaela 1999 Strahov 230213
      23.22 Ceé Barbora 1999 Strahov 230213
  200 m   29.61 Králová Barbora 1998 Strahov 100213
  300 m   48.03 Králová Barbora 1998 Strahov 230213
      50.88 Ceé Barbora 1999 Strahov 230213
  800 m   2:23.09 Červínová Michaela 1999 Strahov 211213
  1500 m   4:51.94 Červínová Michaela 1999 Jablonec nad Nisou 020313
  dálka   439 Bartošová Kateřina 1998 Strahov 100213
      411 Hieková Karolína 1999 Strahov 141213
  výška   164 Malířová Kristýna 1999 Strahov 211213
      140 Svobodová Tereza 1998 Strahov 230213
      135 Kirbsová Karolína 1999 Louny 221213
  vrh koulí         3 kg   8.30 Rybářová Lucie 1998 Strahov 230213
               
               
  DOROST            
H 200 m   29.52 Lux David 1997 Strahov 190113
  300 m   43.79 Lux David 1997 Praha-Stromovka 120113
  výška   185 Mlenský Max 1997 Louny 221213
               
D 60 m   8.57 Štyksová Gabriela 1996 Strahov 100213
      8.72 Wožnická Aneta 1997 Strahov 100213
  200 m   29.02 Wožnická Aneta 1997 Strahov 100213
      29.47 Štyksová Gabriela 1996 Strahov 190113
  300 m   48.46 Wožnická Aneta 1997 Stromovka 120113
  400 m   64.31 Nekvindová Nikola 1996 Strahov 260113
      67.89 Štyksová Gabriela 1996 Strahov 260113
  600 m   1:44.89 Nekvindová Nikola 1996 Stromovka 120113
  800 m   2:32.26 Nekvindová Nikola 1996 Strahov 190113
  výška   153 Hellerová Tereza 1997 Strahov 100213
               
               
  JUNIOŘI            
H 60 m   7.25 Ludvík Tomáš 1994 Strahov 100213
      7.47 Lacko Ondřej 1995 Strahov 100213
  200 m   23.53 Ludvík Tomáš 1994 Strahov 100213
  výška   170 Lacko Ondřej 1995 Louny 221213
  vrh koulí           6 kg   9.84 Lacko Ondřej 1995 Strahov 100213
               
               
  MUŽI            
  60 m   8.08 Novotný Slávek 1988 Strahov 100213
  200 m   24.79 Novotný Slávek 1988 Strahov 100213
  3000 m   8:04.61 Živec Jakub 1990 Blacksburg 230213
               
               
  VETERÁNI            
M výška   160 Smělý Jaroslav 1971 Chemnitz 260113
  vrh koulí      7,26 kg   12.87 Smělý Jaroslav 1971 Stromovka 020313
                       6 kg   10.78 Pšenák Štefan 1959 Stromovka 020313

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.