Přespolní běh a silnice 2011

Vytvořeno 3. duben 2012

 

 
Časy přespolních běhů berte s rezervou, jsou jen orientační (každý přespolák je jiný, má odlišný profil, jiný povrch aj.)
   
ELÉVOVÉ          
H 526 m 1:50.0 Živec Matěj 2002 Bílina 090411
             
D 526 m 2:16.0 Pojslová Eva 2003 Bílina 090411
  666 m 2:09.0 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 090411
  150 m 35.70 Zemanová Štěpánka 2004 Úštěk 011011
  600 m 2:03.0 Kohlertová Eliška 2000 Úštěk 011011
    2:50.0 Zemanová Adéla 2002 Úštěk 011011
  180 m 41.80 Zemanová Barbora 2004 Litoměřice 151011
    52.50 Zemanová Štěpánka 2004 Litoměřice 151011
  360 m 1:16.7 Pojslová Eva 2003 Litoměřice 151011
  1120 m 4:36.7 Kohlertová Eliška 2000 Litoměřice 151011
  200 m 42.90 Zemanová Barbora 2004 Teplice 061111
    1:05.7 Červínová Tereza 2005 Teplice 061111
  600 m 2:46.5 Kohlertová Eliška 2000 Teplice 061111
  1260 m 4:46.0 Kohlertová Eliška 2000 Děčín 201111
             
MLADŠÍ ŽACTVO        
H 1280 m 4:29.0 Hock Jan 1998 Duchcov 021011
  1680 m 6:15.4 Hock Jan 1998 Litoměřice 151011
  1750 m 6:44.6 Hock Jan 1998 Klášterec n/O 221011
  1000 m 3:44.0 Hock Jan 1998 Teplice 061111
  1300 m 5:10.0 Hock Jan 1998 Stromovka 191111
             
D 1250 m 4:17.2 Červínová Michaela 1999 Krásný Dvůr 200311
  1000 m   Červínová Michaela 1999 Most 270311
  1298 m 4:53.0 Červínová Michaela 1999 Bílina 090411
  2000 m 8:30.0 Červínová Michaela 1999 Stromovka 130411
  1200 m 4:33.0 Ceé Barbora 1999 Úštěk 011011
  1280 m 4:37.0 Červínová Michaela 1999 Duchcov 021011
  1680 m 7:41.0 Ceé Barbora 1999 Litoměřice 151011
  720 m 3:54.2 Mašková Petra 1999 Roudnice n/L 221011
  1000 m 4:10.3 Červínová Michaela 1999 Teplice 061111
    4:49.6 Mašková Petra 1999 Teplice 061111
  1300 m 5:03.0 Červínová Michaela 1999 Stromovka 191111
  2700 m 19:09.0 Ceé Barbora 1999 Děčín 201111
             
STARŠÍ ŽACTVO          
H 1540 m 5:41.0 Lux David 1997 Duchcov 021011
             
D 2290 m 9:56.0 Nekvindová Nikola 1996 Bílina 090411
  1540 m 5:20.0 Nekvindová Nikola 1996 Duchcov 021011
  1680 m 6:42.0 Nekvindová Nikola 1996 Litoměřice 151011
  1750 m 7:08.2 Nekvindová Nikola 1996 Klášterec n/O 221011
  1000 m 3:54.2 Nekvindová Nikola 1996 Teplice 061111
  1730 m 6:54.0 Nekvindová Nikola 1996 Stromovka 191111
  2700 m  17:27.0 Štyksová Gabriela 1996 Děčín 201111
             
DOROST          
H 3800 m 13:48.0 Kapr Martin 1995 Krásný Dvůr 200311
    13:50.0 Pšenička Jakub 1995 Krásný Dvůr 200311
    13:51.0 Pšenička Ondřej 1995 Krásný Dvůr 200311
  4400 m 15:10.0 Kapr Martin 1995 Most 270311
    15:46.1 Pšenička Jakub 1995 Most 270311
    16:26.5 Pšenička Ondřej 1995 Most 270311
  4580 m 17:09.0 Pšenička Jakub 1995 Bílina 090411
    17:40.0 Pšenička Ondřej 1995 Bílina 090411
  3950 m 14:45.0 Pšenička Jakub 1995 Stromovka 130411
    14:55.0 Pšenička Ondřej 1995 Stromovka 130411
  3200 m 11:37.0 Pšenička Jakub 1995 Duchcov 021011
  2280 m 10:18.7 Pšenička Jakub 1995 Litoměřice 151011
  4650 m 18:50.3 Pšenička Jakub 1995 Klášterec n/O 221011
  2600 m 10:32.2 Pšenička Jakub 1995 Teplice 061111
             
MUŽI            
  půlmaraton 1:22:43.0 Šorma Jaroslav 1979 Praha 020411
             
VETERÁNI          
M 2500 m 13:40.9 Beneš Jan 1957 Roudnice n/L 221011
  4200 m 19:15.9 Beneš Jan 1957 Teplice 061111
  6300 m 37:26.0 Beneš Jan 1957 Děčín 201111
  půlmaraton 1:51:33.0 Beneš Jan 1957 Miřejovice 310711
             
Ž 2800 m 15:16.1 Zemanová Jana 1970 Litoměřice 151011 

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.