Vrhačský a skokanský mítink-medailisté

Vytvořeno 7. duben 2012

 

 

  Muži:   Výška:        
2007 (4) 1.   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice   205
  2.   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice   195
  3.   Souček Petr 75 AC Česká Lípa   185
2008 (6) 1.   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice   210
  2.   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice   205
  3.   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec   200
2009 (6) 1.   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice   210
  2.   Stolín Ondřej 88 VSK Univerzita Brno   205
  3.   Malík Jan 77 AK Bílina   195
2010 (6) 1.   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice   208
  2.   Skrčený Josef 86 TJ Dukla Praha   205
  3.   Šutera David 89 TJ Dukla Praha   205
2011 (9) 1.   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice   205
  2.   Hostonský Jan 90 AC Mladá Boleslav, o.s.   205
  3.   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice   200
2012 (13)  1.    Dalecký Matyáš  94  TJ Sokol Kolín    205 
  2.    Hostonský Jan  90  AC Mladá Boleslav o.s.    195 
  3.    Horák Lukáš  89  ASK Lovosice    190 
2013 (10) 1.   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec   190
  2.   Dzuriak Milan 95 ASL Elna Počerady   185
  3.   Barvík Dominik 95 USK VŠEM Ústí nad Labem   185
               
  Muži:   Trojskok:        
2007 (5) 1.   Sýkora Martin 70 AK Bílina   14,19
  2.   Petr Antonín 83 AC Tepo Kladno   14,17
  3.   Souček Petr 75 AC Česká Lípa   13,98
2008 (4) 1.   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec   14,05
  2.   Souček Petr 75 AC Česká Lípa   13,88
  3.   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice   12,24
2009 (3) 1.   Sýkora Martin 70 AK Bílina   14,24
  2.   Souček Petr 75 AC Česká Lípa   13,25
  3.   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice   11,75
2010 (3) 1.   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec   13,84
  2.   Čmuda Petr 92 TJ VTŽ Chomutov   12,60
  3.   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice   11,90
2011 (3) 1.   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec   13,69
  2.   Čmuda Petr 92 TJ VTŽ Chomutov   13,35
  3.   Benedikt David 94 AC Ústí nad Labem, o.s.   12,79
2012 (7)  1.    Bednařík Michal  94  USK VŠEM Ústí nad Labem   15,17 
  2.    Beneš David  91  Hvězda SKP Pardubice    13,19 
  3.    Souček Petr  75  AC Česká Lípa    13,07 
2013 (7) 1.   Bednařík Michal 94 USK VŠEM Ústí nad Labem   14,17
  2.   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec   13,51
  3.   Benedikt David 94 AC Ústí nad Labem, o.s.   13,35
               
  Muži:   Koule:        
2007 (6) 1.   Stehlík Petr 77 TJ Dukla Praha   19,93
  2.   Gondor Igor 89 AK Kroměříž   14,39
  3.   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   13,39
2008 (14) 1.   Stehlík Petr 77 TJ Dukla Praha   19,80
  2.   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha   17,75
  3.   Tuláček Vladislav 88 TJ Dukla Praha   16,82
2009 (9) 1.   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha   18,17
  2.   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice   14,40
  3.   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice   13,59
2010 (15) 1.   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha   17,52
  2.   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha   14,79
  3.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   14,64
2011 (7) 1.   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha   17,39
  2.   Kvapil Lukáš 81 TJ Jiskra Litomyšl   13,07
  3.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   12,90
2012 (16)  1.    Prášil Ladislav  90  TJ Dukla Praha    19,19 
  2.    Stašek Martin  89  VSK Univerzita Brno    18,20 
  3.    Staněk Tomáš  91  A.C.Sparta Praha    18,05 
2013 (22) 1.   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha   14,82
  2.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   14,66
  3.   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha   14,50
               
  Muži:   Disk:        
2007 (6) 1.   Pudivítr Miroslav 78 AC Sparta Praha   54,17
  2.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   53,07
  3.   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   50,72
2008 (15) 1.   Elvy Peter 80 Austrálie   57,68
  2.   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice   57,28
  3.   Pudivítr Miroslav 78 AC Sparta Praha   56,30
2009 (9) 1.   Pudivítr Miroslav 78 AK Škoda Plzeň   59,28
  2.   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice   53,58
  3.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   51,64
2010 (16) 1.   Pudivítr Miroslav 78 AK Kroměříž   57,64
  2.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   55,76
  3.   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha   48,82
2011 (6) 1.   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno   60,29
  2.   Pudivítr Miroslav 78 AK Kroměříž   59,74
  3.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   43,89
2012 (11)  1.    Jokl Tomáš  88  ASK Slavia Praha    46,48 
  2.    Brenn Lukáš  80  TJ Lokomotiva Břeclav    44,95 
  3.    Smělý Jaroslav  71  ASK Lovosice    42,27 
2013 (26) 1.   Gondor Igor 79 VSK Univerzita Brno   57,27
  2.   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov   54,53
  3.   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha   52,98
               
  Muži:   Oštěp:        
2007 (6) 1.   Bařtipán Libor 76 AK Bílina   54,87
  2.   Hanko Dominik 78 TJ Lovochemie Lovosice   54,06
  3.   Gondor Igor 79 AK Kroměříž   53,93
2008 (5) 1.   Bařtipán Libor 76 AK Bílina   54,18
  2.   Hanko Dominik 78 TJ Lovochemie Lovosice   50,65
  3.   Sekerák Michal 69 AK Bílina   48,26
2009 (6) 1.   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice   48,55
  2.   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice   47,28
  3.   Franta Marek 90 TJ VTŽ Chomutov   45,63
2010 (8) 1.   Lovaš Petr 80 AK Most   47,76
  2.   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha   44,91
  3.   Sekerák Michal 69 AK Bílina   44,35
2011 (3) 1.   Tschentscher Daniel 89 TVL Freiberg ( SRN )   45,27
  2.   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice   40,46
  3.   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň   38,60
2012 (11)  1.    Brenn Lukáš  80  TJ Lokomotiva Břeclav    58,86 
  2.    Bařtipán Libor  76  AK Bílina    57,26 
  3.    Košťál Martin  88  ASK Slavia Praha    44,64 
2013 (15) 1.   Lukáš Marek 91 TJ Dukla Praha   66,08
  2.   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha   65,76
  3.   Jílek Jaroslav 89 Hvězda SKP Pardubice   60,96
               
  Muži:   Kladivo:        
2007 (10) 1.   Sokolovs Igors 74 Lotyšsko   72,41
  2.   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   63,29
  3.   Vaičulens Ainars 83 Lotyšsko   62,33
2008 (7) 1.   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice   64,06
  2.   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   58,23
  3.   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice   47,59
2009 (6) 1.   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha   78,14
  2.   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice   62,75
  3.   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   58,10
2010 (15) 1.   Sedláček Pavel 68 AK Kroměříž   67,21
  2.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   62,88
  3.   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov   54,98
2011 (11) 1.   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha   75,40
  2.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   67,50
  3.   Eshbekov Alisher 90 Tádžikistán   65,38
2012 (11)  1.    Melich Lukáš  80  TJ Dukla Praha    79,44 
  2.    Mahmoud Hassan  82  Egypt    69,91 
  3.    Fiala Michal  85  AK Kroměříž    68,57 
2013 (20) 1.   Fiala Michal 85 AK Kroměříž   68,57
  2.   Formáček Jan 93 AC Syner Turnov   56,72
  3.   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.   53,42
               
  Muži:   Dálka:        
2007 (4) 1.   Petr Antonín 83 AC Tepo Kladno   659
  2.   Souček Petr 75 AC Česká Lípa   605
  3.   Chrudimský Jakub 88 TJ Dukla Praha   599
2011 (3) 1.   Benedikt David 94 AC Ústí nad Labem, o.s.   606
  2.   Čmuda Petr 92 TJ VTŽ Chomutov   585
  3.   Dzuriak Milan 95 TJ VTŽ Chomutov   546
2012 (5)  1.    Beneš David  91  Hvězda SKP Pardubice    629 
  2.    Souček Petr  75  AC Česká Lípa    589 
  3.    Hostonský Jan  90  AC Mladá Boleslav    584 
2013 (8) 1.   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec   618
  2.   Strnad Pavel 96 AK Bílina   617
  3.   Šroubek Petr 95 AK Bílina   616
               
               
  Ženy:   Výška:        
2007 (5) 1.   Pecková Hana 88 USK VŠEM Ústí nad Labem   165
  2.   Krobová Romana 91 TJ Dukla Praha   165
  3.   Zedníková Věra 87 TJ Dukla Praha   160
2008 (7) 1.   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice   165
  2.   Pecková Hana 88 TJ Lovochemie Lovosice   165
  3.   Kalousková Lucie 92 AC Česká Lípa   165
2009 (6) 1.   Moudrá Jitka 85 ACP Olymp Brno   178
  2.   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice   175
  3.   Pecková Hana 88 TJ Lovochemie Lovosice   160
2010 (4) 1.   Marešová Oldřiška 86 PSK Olymp Praha   185
  2.   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice   169
  3.   Pecková Hana 88 TJ Lovochemie Lovosice   160
2011 (7) 1.   Marešová Oldřiška 86 PSK Olymp Praha   187
  2.   Rejzková Tereza 97 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   158
  3.   Pecková Hana 88 TJ Lovochemie Lovosice   155
2012 (5)  1.    Kaplanová Tereza  95  ASK Lovosice    165 
  2.    Ajšmanová Kamila 87 87  AC Česká Lípa    155 
  3.    Daníčková Gabriela  95  AC Česká Lípa    150 
2013 (8) 1.   Laláková Barbora 81 USK Praha   175
  2.   Gieszmanová Vendula 94 USK VŠEM Ústí nad Labem   168
  3.   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa   155
               
  Ženy:   Dálka:        
2007 (3) 1.   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa   502
  2.   Pecková Hana 88 USK VŠEM Ústí nad Labem   441
  3.   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice   415
2008 (6) 1.   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa   538
  2.   Svědíková Martina 90 AC Slovan Liberec, o.s.   495
  3.   Dráhová Věra 88 AC Slovan Liberec, o.s.   489
2009 (3) 1.   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa   508
  2.   Lindová Kateřina 81 AK Bílina   455
  3.   Rothová Hana 94 TJ Lovochemie Lovosice   404
2010 (5) 1.   Gunarová Denisa 81 AC Ústí nad Labem, o.s.   485
  2.   Rothová Hana 94 TJ Lovochemie Lovosice   428
  3.   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice   425
2011 (6) 1.   Gunarová Denisa 81 AC Ústí nad Labem, o.s.   467
  2.   Badalcová Iva 95 AC Ústí nad Labem, o.s.   465
  3.   Kopečná Kristýna 98 AC Ústí nad Labem, o.s.   438
2012 (5)  1.    Ajšmanová Kamila 87 87  AC Česká Lípa    507 
  2.    Lesniková Natálie  87 USK VŠEM Ústí nad Labem    491 
  3.    Daníčková Gabriela  95  AC Česká Lípa    486 
2013 (7) 1.   Lesniková Natálie 87 USK VŠEM Ústí nad Labem   523
  2.   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa   521
  3.   Ihl Jennifer 96 TVL Freiberg (SRN)   502
               
  Ženy:   Koule:        
2007 (4) 1.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   15,98
  2.   Žofková Kateřina 80 AK Bílina   11,57
  3.   Klauzová Kateřina 81 AC Syner Turnov   11,41
2008 (6) 1.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   15,57
  2.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   13,73
  3.   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   12,59
2009 (5) 1.   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav   14,64
  2.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   13,55
  3.   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   12,50
2010 (7) 1.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   13,55
  2.   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   12,73
  3.   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4   11,46
2011 (5) 1.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   13,32
  2.   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   12,91
  3.   Kosáková Klára 93 AC TJ Jičín   11,22
2012 (9)  1.    Vaníčková Lucie  86  SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   12,42 
  2.    Závůrková Barbora  87  SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.    11,58 
  3.    Kubicová Zuzana  89  Spartak Praha 4    11,30 
2013 (18) 1.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   15,80
  2.   Králová Tereza 89 USK Praha   12,43
  3.   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4   11,50
               
  Ženy:   Disk:        
2007 (7) 1.   Cechlová Věra 78 PSK Olymp Praha   60,95
  2.   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha   49,23
  3.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   47,33
2008 (7) 1.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   50,00
  2.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   47,47
  3.   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   40,66
2009 (9) 1.   Cechlová Věra 78 PSK Olymp Praha   62,25
  2.   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha   50,00
  3.   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha   49,37
2010 (6) 1.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   46,31
  2.   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   38,99
  3.   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav, o.s.   37,11
2011 (7) 1.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   43,30
  2.   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem   43,08
  3.   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   37,08
2012 (12)  1.    Cechlová Věra  78  PSK Olymp Praha    56,12 
  2.    Staňková Eliška  84  PSK Olymp Praha    53,50 
  3.    Vaníčková Lucie  86  SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   44,73 
2013 (22) 1.   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha   51,14
  2.   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4   46,31
  3.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   45,95
               
  Ženy:   Oštěp:        
2007 (3) 1.   Jačková Michaela 78 AC Sparta Praha   49,93
  2.   Žofková Kateřina 80 AK Bílina   43,97
  3.   Machurová Jitka 88 AC Sparta Praha   42,02
2008 (5) 1.   Žofková Kateřina 80 AK Bílina   39,85
  2.   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   37,24
  3.   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   36,00
2009 (6) 1.   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   42,39
  2.   Žofková Kateřina 80 AK Bílina   41,30
  3.   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav   40,65
2010 (3) 1.   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.   38,02
  2.   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4   35,60
  3.   Adlerová Alexandra 56 AK Bílina   28,33
2011 (3) 1.   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg ( SRN )   31,00
  2.   Bartošová Kateřina 98 TJ Lovochemie Lovosice   16,43
  3.   Rothová Hana 94 TJ Lovochemie Lovosice   14,63
2012 (3)  1.    Zeller Sophie  93  TVL Freiberg    28,06 
  2.    Kaplanová Tereza  95  ASK Lovosice    17,50 
  3.    Rothová Hana  94  ASK Lovosice    12,70 
2013 (10) 1.   Šedivá Irena 92 USK Praha   51,11
  2.   Förster Jessica 97 TSV Elektronik Gornsdorf (SRN)   33,24
  3.   Storch Sarah 95 TVL Freiberg (SRN)   30,53
               
  Ženy:   Kladivo:        
2007 (3) 1.   Hyjánková Jana 87 Hvězda SKP Pardubice   57,85
  2.   Hejretová Radka 87 TJ Slavoj Stará Boleslav   57,81
  3.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   50,36
2008 (3) 1.   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   62,23
  2.   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   52,62
  3.   Hummelová Eva 89 AC Česká Lípa   30,49
2009 (3) 1.   Hejretová Radka 87 TJ Slavoj Stará Boleslav   60,76
  2.   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice   57,59
  3.   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav   26,84
2010 (6) 1.   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4   51,51
  2.   Kolníková Kamila 81 AC Mladá Boleslav, o.s.   44,20
  3.   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav, o.s.   43,20
2011 (6) 1.   Šafránková Kateřina 89 TJ Sokol Kolín-atletika   65,58
  2.   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice   54,35
  3.   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav, o.s.   45,12
2012 (6)  1.    Králová Tereza 89  Hvězda SKP Pardubice    67,49 
  2.    Chlupová Kateřina  83  PSK Olymp Praha    56,58 
  3.    Kubicová Zuzana  89  Spartak Praha 4    49,19 
2013 (18) 1.   Králová Tereza 89 USK Praha   67,75
  2.   Kroužková Kristýna 90 Hvězda SKP Pardubice   61,51
  3.   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha   57,45

 

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.