Přespolní běh a silnice 2013

Vytvořeno 28. leden 2013

 

Časy přespolních běhů berte s rezervou, jsou jen orientační (každý přespolák je jiný, má odlišný profil, jiný povrch apod.)
             
ELÉVOVÉ            
H           1120 m   4:56.0 Prchlík Matěj 2003 Litoměřice 121013
             1260 m   5:30.0 Prchlík Matěj 2003 Chlum 241113
D            500 m   2:02.0 Kruperová Natálie 2002 Louny 030313
             1120 m   4:39.0 Pojslová Eva 2003 Litoměřice 121013
    5:21.0 Ceé Karolína 2003 Litoměřice 121013
             
MLADŠÍ ŽACTVO            
H 1680 m   7:34.0 Weniger Šimon 2001 Litoměřice 121013
      7:40.0 Zadák Patrik 2001 Litoměřice 121013
  1750 m   8:02.0 Weniger Šimon 2001 Klášterec n/O 201013
  1000 m   4:34.1 Weniger Šimon 2001 Teplice 031113
D 5300 m   22:59.0 Kohlertová Eliška 2000 Kladno 130113
  6000 m   26:30.0 Kohlertová Eliška 2000 Opárno 020213
  1200 m   7:06.0 Elmanová Ester 2001 Louny 030313
  2300 m   9:12.0 Kohlertová Eliška 2000 Louny 030313
  1298 m   4:54.0 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 230313
  1850 m   7:00.0 Kohlertová Eliška 2000 Střelské Hoštice 300313
  1200 m   5:21.0 Kohlertová Eliška 2000 Meziboří 130413
  1200 m   5:13.0 Kohlertová Eliška 2000 Beroun 200413
  1680 m   8:04.0 Kohlertová Eliška 2000 Litoměřice 121013
      10:04.0 Pangrácová Markéta 2001 Litoměřice 121013
               
STARŠÍ ŽACTVO            
H            2290 m   8:45.0 Hock Jan 1998 Bílina 230313
              3075 m   11:41.0 Hock Jan 1998 Střelské Hoštice 300313
              1680 m   5:57.0 Hock Jan 1998 Litoměřice 121013
              2800 m   11:20.0 Hock Jan 1998 Litoměřice 121013
              2550 m   9:37.0   Hock Jan 1998 Klášterec n/O 201013
              1500 m   4:31.2 Hock Jan 1998 Teplice 031113
              2000 m   6:48.6 Hock Jan 1998 Žandov 101113
              2630 m   9:10.0 Hock Jan 1998 Ostrov n/Ohří 161113
D           1700 m   6:25.0 Ceé Barbora 1999 Louny 030313
              2290 m   8:51.0 Červínová Michaela 1999 Bílina 230313
              3075 m   11:27.0 Červínová Michaela 1999 Střelské Hoštice 300313
              1200 m     4:56.0 Červínová Michaela 1999 Meziboří 130413
              1680 m    7:18.0 Ceé Barbora 1999 Litoměřice 121013
              1750 m   6:46.0 Červínová Michaela 1999 Klášterec n/O 201013
              1000 m   3:58.4 Červínová Michaela 1999 Teplice 031113
    4:29.5 Ceé Barbora 1999 Teplice 031113
              1800 m   6:58.0 Červínová Michaela 1999 Ostrov n/Ohří 161113
             
DOROST            
D            2290 m   9:27.0 Nekvindová Nikola 1996 Bílina 230313
             
JUNIOŘI            
H 5000 m   19:36.0 Smolík Petr 1995 Braník 050113
  5300 m   21:35.0 Smolík Petr 1995 Kladno 130113
  6000 m   23:11.0 Pšenička Jakub 1995 Opárno 020213
      24:14.0 Smolík Petr 1995 Opárno 020213
               
MUŽI              
  6000 m   22:29.0 Šorma Jaroslav 1979 Opárno 020213
               
VETERÁNI            
M 5000 m   21:44.0 Beneš Jan 1957 Braník 050113
  5300 m   25:52.0 Beneš Jan 1957 Kladno 130113
  4500 m   22:04.0 Beneš Jan 1957 Louny 030313
  půlmaraton   1:49:16.0 Beneš Jan 1957 Praha 060413
  3000 m   15:44.0 Beneš Jan 1957 Beroun 200413
Ž 2800 m   14:43.0  Zemanová Jana 1970 Litoměřice 121013

 

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.