Dráha 2012

Vytvořeno 15. duben 2012

 

     
 - nejlepší výkon atleta v daném roce
   
  MLADŠÍ ŽACTVO            
H vrh koulí 3 kg   11.90 Koblischke David 1999 Pardubice 150912
  hod diskem 1 kg   35.00 Koblischke David 1999 Lovosice 010912
               
D 60 m   8.56 Vatrová Karolína 1999 Pardubice 150912
      8.70 Malířová Kristýna 1999 Bílina 041012
      9.24 Mašková Petra 1999 Bílina 220512
      9.27 Červínová Michaela 1999 Bílina 220512
      9.77 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 200512
      10.33 Ceé Barbora 1999 Bílina 200512
  150 m   21.62 Malířová Kristýna 1999 Bílina 070812
      22.93 Červínová Michaela 1999 Bílina 260612
      24.61 Ceé Barbora 1999 Houštka 120912
  200 m   33.33 Ceé Barbora 1999 Houštka 050912
  300 m   48.51 Červínová Michaela 1999 Bílina 280412
  600 m   1:44.60 Červínová Michaela 1999 Pardubice 150912
      2:04.04 Ceé Barbora 1999 Děčín 200412
  800 m   2:28.62 Červínová Michaela 1999 Bílina 260612
      2:42.11 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 260612
      2:45.71 Ceé Barbora 1999 Meziboří 100612
      2:49.40 Malířová Kristýna 1999 Bílina 041012
      2:58.09 Vatrová Karolína 1999 Bílina 200512
  1000 m   3:15.32 Červínová Michaela 1999 Bílina 280412
      3:22.59 Kohlertová Eliška 2000 Stromovka 200712
  1500 m   5:07.29 Červínová Michaela 1999 Meziboří 100612
      5:20.05 Kohlertová Eliška 2000 Houštka 050912
  1 míle   (1609,34m)   5:56.75 Kohlertová Eliška 2000 Děčín 160612
  3000 m   11:28.15 Kohlertová Eliška 2000 Houštka 120912
  štafeta  4x60m   33.74 Malířová K.,Mašková P.,Červínová M.,Vatrová K    Meziboří 100612
  60 m př.   10.43 Vatrová Karolína 1999 Bílina 260612
      12.03 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 260612
      12.29 Malířová Kristýna 1999 Bílina 200512
      15.01 Ceé Barbora 1999 Bílina 200512
  dálka   4.41 Mašková Petra 1999 Meziboří 100612
      4.39 Vatrová Karolína 1999 Bílina 200512
      4.07 Malířová Kristýna 1999 Louny 110812
      3.50 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 200512
      3.10 Ceé Barbora 1999 Bílina 200512
  výška   1.49 Malířová Kristýna 1999 Pardubice 150912
      1.35 Mašková Petra 1999 Bílina 070812
  hod kriket.míčkem   45.27 Malířová Kristýna 1999 Bílina 200512
      30.00 Kohlertová Eliška 2000 Bílina 200512
      23.18 Vatrová Karolína 1999 Bílina 200512
      9.52 Ceé Barbora 1999 Bílina 200512
  vrh koulí  3 kg   6.69 Ceé Barbora 1999 Bílina 290512
  čtyřboj   2091 b. Malířová Kristýna 1999 Bílina 041012
                        (8.70, 145, 44.37, 2:49.40)      
  pětiboj   2109 b. Vatrová Karolína 1999 Bílina 200512
                  (8.78, 10.95, 4.39, 23.18, 2:58.09)      
      2079 b. Malířová Kristýna 1999 Bílina 200512
                  (8.94, 12.29, 3.82, 45.27, 2:49.80)      
      1642 b. Kohlertová Eliška 2000 Bílina 200512
                  (9.77, 12.67, 3.50, 30.00, 2:43.96)      
      865 b. Ceé Barbora 1999 Bílina 200512
                  (10.33, 15.01, 3.10, 9.52, 2:57.66)      
               
  STARŠÍ ŽACTVO            
H 60 m   8.08 Mlenský Max 1997 Bílina 041012
      8.83 Minka David 1998 Bílina 041012
      9.83 Štěpánek Martin 1998 Děčín 200412
  150 m   24.23 Štěpánek Martin 1998 Děčín 200412
  300 m   43.93 Lux David 1997 Děčín 090912
      45.45 Hock Jan 1998 Bílina 280412
  400 m   61.02 Lux David 1997 Bílina 090612
  600 m   1:40.40 Lux David 1997 Děčín 090912
  800 m   2:21.84 Lux David 1997 Bílina 090612
      2:28.00 Hock Jan 1998 Bílina 180812
  1000 m   3:11.46 Hock Jan 1998 Bílina 070812
      3:11.86 Mlenský Max 1997 Bílina 041012
      3:40.16 Minka David 1998 Bílina 041012
  1500 m   5:27.73 Lux David 1997 Ústí nad Labem 200912
  80 m př.   20.08 Posel Petr 1998 Thum (GER) 220912
  dálka   4.85 Mlenský Maxmilián 1997 Bílina 070812
      4.71 Posel Petr 1998 Thum (GER) 220912
      4.42 Minka David 1998 Bílina 041012
  výška   1.75 Mlenský Maxmilián 1997 Bílina 041012
      1.55 Sommerschuh Matěj 1998 Bílina 220512
      1.50 Posel Petr 1998 Louny 110812
  vrh koulí   4 kg   10.69 Mlenský Max 1997 Bílina 041012
  hod diskem   22.43 Mlenský Maxmilián 1997 Thum (GER) 220912
  hod kriket.míčkem   61.82 Minka David 1998 Bílina 041012
      41.43 Štěpánek Martin 1998 Děčín 200412
  hod oštěpem 800 g   34.37 Mlenský Maxmilián 1997 Thum (GER) 220912
      22.86 Minka David 1998 Lovosice 120512
  čtyřboj   2202 b. Mlenský Max 1997 Bílina 041012
                       (8.08, 175, 10.69, 3:11.86)      
      1353 b. Minka David 1998 Bílina 041012
                       (8.83, 442, 61.82, 3:40.16)       
               
D 60 m   8.27 Bartošová Kateřina 1998 Meziboří 130512
      8.40 Wožnická Aneta 1997 Děčín 090912
      8.76 Králová Barbora 1998 Bílina 220512
      9.17 Svobodová Tereza 1998 Bílina 280412
  100 m   13.23 Wožnická Aneta 1997 Děčín 260512
      13.52 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 090612
    + 13.69 Králová Barbora 1998 Bílina 090612
      14.06 Svobodová Tereza 1998 Děčín 090912
  150 m   20.63 Wožnická Aneta 1997 Bílina 070812
      20.64 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 200512
      21.77 Svobodová Tereza 1998 Bílina 200512
      21.96 Králová Barbora 1998 Děčín 120512
  200 m   27.05 Wožnická Aneta 1997 Bílina 090612
      28.63 Králová Barbora 1998 Bílina 090612
  sprint.trojboj   2000 b. Wožnická Aneta 1997 Meziboří 130512
                           (8.50,13.61,27.97)      
      1613 b. Králová Barbora 1998 Meziboří 130512
                      (9.02,14.54,29.33)      
  300 m   44.55 Wožnická Aneta 1997 Bílina 280412
      47.61 Králová Barbora 1998 Bílina 280412
  400 m   64.07 Wožnická Aneta 1997 Bílina 030612
  800 m   2:53.33 Králová Barbora 1998 Bílina 220512
      2:55.86 Svobodová Tereza 1998 Bílina 200512
  100 m př.  (76,2cm)   18.76 Svobodová Tereza 1998 Děčín 120512
      20.14 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 200512
  100 m př.  (84cm)   21.09 Svobodová Tereza 1998 Bílina 090612
  dálka   4.79 Bartošová Kateřina 1998 Ústí nad Labem 010512
      4.00 Svobodová Tereza 1998 Bílina 200512
  výška   1.47 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 200512
      1.47 Svobodová Tereza 1998 Bílina 200512
  vrh koulí 3 kg   7.24 Svobodová Tereza 1998 Bílina 200512
      6.39 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 200512
  oštěp 500 g   22.10 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 200512
      13.02 Svobodová Tereza 1998 Bílina 200512
  oštěp 600 g   21.91 Bartošová Kateřina 1998 Bílina 090612
  sedmiboj   2748 b. Svobodová Tereza 1998 Bílina 200512
        (19.39,147,7.24,21.77,400,13.02,2:55.86)      
      2627 b. Bartošová Kateřina 1998 Bílina 200512
        (20.14,147,6.39,20.64,447,22.10, - )      
               
  DOROST            
H 100 m   12.47 Stinka Ivan 1996 Louny 110812
  300 m   42.28 Pšenička Jakub 1995 Bílina 280412
  1000 m   2:50.74 Pšenička Jakub 1995 Bílina 280412
      2:52.35 Pšenička Ondřej 1995 Bílina 070812
  1500 m   4:33.69 Pšenička Jakub 1995 Bílina 090612
      4:54.49 Smolík Petr 1995 Houštka 050912
  1 míle    (1609,34m)   5:25.18 Smolík Petr 1995 Děčín 160612
  3000 m   10:12.81 Pšenička Jakub 1995 Děčín 090912
      10:14.44 Pšenička Ondřej 1995 Děčín 090912
      10:34.53 Smolík Petr 1995 Houštka 120912
  dálka   5.18 Stinka Ivan 1996 Děčín 090912
  výška   1.65 Topš Martin 1996 Louny 110812
               
D 60 m + 8.28 Bartušková Veronika 1995 Bílina 280412
      8.71 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 280412
  100 m   13.57 Bartušková Veronika 1995 Meziboří 130512
    + 13.85 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 090612
      14.00 Kaplanová Tereza 1995 Louny 110812
      14.28 Nekvindová Nikola 1996 Děčín 090912
  150 m   21.76 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 070812
  200 m   26.80 Bartušková Veronika 1995 Bílina 090612
      27.96 Nekvindová Nikola 1996 Bílina 090612
      29.06 Štyksová Gabriela 1996 Bílina 090612
  sprint.trojboj   2064 b. Bartušková Veronika 1995 Meziboří 130512
               (8.40,13.57,27.61)      
      1704 b. Štyksová Gabriela 1996 Meziboří 130512
                  (8.87,14.21,29.30)      
  300 m   43.37 Bartušková Veronika 1995 Bílina 280412
      45.21 Nekvindová Nikola 1996 Bílina 280412
      48.25 Štyksová Gabriela 1996 Děčín 090912
  400 m   60.71 Bartušková Veronika 1995 Bílina 090612
      60.88 Nekvindová Nikola 1996 Bílina 030612
  500 m   1:22.07 Nekvindová Nikola 1996 Bílina 070812
  800 m   2:18.70 Nekvindová Nikola 1996 Strahov 240612
  1000 m   3:05.54 Nekvindová Nikola 1996 Bílina 280412
  200 m př.   34.00 Kaplanová Tereza 1995 Bílina 070812
  dálka   4.46 Kaplanová Tereza 1995 Lovosice 120512
  výška   1.66 Kaplanová Tereza 1995 Roudnice nad Labem 170612
  vrh koulí   3 kg   9.43 Hampová Lucie 1995 Louny 110812
  vrh koulí   4 kg   8.20 Hampová Lucie 1995 Bílina 090612
      7.22 Toušková Pavlína 1995 Lovosice 120512
  hod diskem  1 kg   24.29 Hampová Lucie 1995 Bílina 070812
      19.80 Toušková Pavlína 1995 Lovosice 120512
  hod oštěpem 600 g   20.43 Hampová Lucie 1995 Grossolbersdorf (GER) 150912
      17.50 Kaplanová Tereza 1995 Lovosice 120512
  hod kladivem  3 kg   16.42 Hampová Lucie 1995 Grossolbersdorf (GER) 150912
  vrh.trojboj   1 102 b. Hampová Lucie 1995 Lovosice 010912
               
  JUNIOŘI            
H 60 m + 7.30 Krůta Pavel 1994 Bílina 280412
      7.38 Krůta Pavel 1994 Meziboří 130512
  100 m   11.40 Krůta Pavel 1994 Meziboří 130512
      11.42 Ludvík Tomáš 1994 Bílina 240912
  150 m   17.48 Ludvík Tomáš 1994 Bílina 070812
  200 m   22.30 Krůta Pavel 1994 Meziboří 130512
      23.49 Ludvík Tomáš 1994 Bílina 180812
  sprint.trojboj   2379 b. Krůta Pavel 1994 Meziboří 130512
                  (7.38,11.40,22.30)      
  300 m   35.91 Krůta Pavel 1994 Bílina 280412
  400 m   49.81 Krůta Pavel 1994 Praha 050612
  500 m   1:05.40 Krůta Pavel 1994 Bílina 070812
  dálka   5.57 Ludvík Tomáš 1994 Děčín 090912
               
D výška   1.50 Rothová Hana 1994 Meziboří 130512
  vrh koulí  4 kg   6.12 Rothová Hana 1994 Bílina 280412
  hod diskem  1 kg   18.20 Rothová Hana 1994 Bílina 280412
  hod oštěpem 600 g   12.70 Rothová Hana 1994 Lovosice 120512
               
  U23            
  1500 m   3:44.65 Živec Jakub 1990 Charlothesville 120512
               
  MUŽI            
  100 m + 11.92 Willner Jiří 1984 Bílina 090612
      12.40 Novotný Slávek 1988 Louny 110812
  150 m   17.98 Willner Jiří 1984 Bílina 070812
  200 m +  24.00 Novotný Slávek 1988 Děčín 260512
  300 m   38.29 Novotný Slávek 1988 Bílina 280412
  400 m   53.43 Novotný Slávek 1988 Bílina 030612
  500 m   1:09.92 Novotný Slávek 1988 Bílina 070812
  200 m př.   28.54 Willner Jiří 1984 Bílina 070812
  výška   1.90 Horák Lukáš 1989 Lovosice 120512
      1.90 Palme Vojtěch 1987 Bílina 090612
      1.60 Willner Jiří 1984 Děčín 090912
  vrh koulí   7,26 kg   9.77 Hanko Dominik 1978 Bílina 090612
  hod oštěpem 800 g   48.30 Hanko Dominik 1978 Bílina 090612
               
  VETERÁNI            
M 150 m   22.18 Beneš Jan 1957 Houštka 120912
  1000 m   3:19.22 Beneš Jan 1957 Bílina 280412
  1500 m   5:27.10 Beneš Jan 1957 Houštka 050912
  3000 m   11:45.44 Beneš Jan 1957 Meziboří 130512
  5000 m   20:29.12 Beneš Jan 1957 Děčín 200412
  10000 m   43:07.95 Beneš Jan 1957 Stromovka 200712
  dálka   4.23 Štolba Milan 1956 Bílina 090612
  vrh koulí   7,26 kg   13.11 Smělý Jaroslav 1971 Meziboří 130512
      10.02 Pšenák Štefan 1959 Bílina 090612
  vrh koulí   6 kg   10.51 Pšenák Štefan 1959 Lovosice 010912
  hod diskem    2 kg   43.85 Smělý Jaroslav 1971 Bílina 090612
      29.69 Pšenák Štefan 1959 Bílina 090612
      28.17 Štolba Milan 1956 Bílina 280412
      18.91 Pavlík Miroslav 1951 Bílina 070812
  hod diskem  1,5 kg   34.39 Pšenák Štefan 1959 Weissig 050512
      30.66 Štolba Milan 1956 Weissig 050512
  hod diskem    1 kg   31.66 Pavlík Miroslav 1951 Lovosice 010912
  oštěp   40.40 Smělý Jaroslav  1971 Grossolbersdorf (GER) 140412
  kladivo   31.75 Smělý Jaroslav 1971 Bílina 090612
  břemeno 15,88 kg   10.58 Smělý Jaroslav 1971 Grossolbersdorf (GER) 140412
  vrh. pětiboj   2961 b. Smělý Jaroslav 1971 Grossolbersdorf (GER) 140412
      (koule 12.96,disk 41.11,oštěp 40.40,kladivo 29.18,břemeno 10.58)  

 

Copyright © 2017 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.