Dne 31.12.2013 se uskutečnil tradiční běh v Lovosicích v parku na Osmičce. Závodu se zúčastnilo 40 běžců ve třech kategoriích. Jako tradičně první místa obsadili závodníci našeho oddílu. V dětské kategorii zvítězil Matěj Živec, na čtvrtém místě doběhla Míša Ceé. V kategorii běžely děti od nejmenších po dvanáctileté, kluci a holky dohromady, ostatní běželi v kategoriích dospělých. V mužské kategorii zvítězil jeden z nejlepších českých vytrvalců Kuba Živec před Honzou Hockem, který se tímto během rozloučil se žákovskou kategorií. Na desátém místě doběhl Petr Smolík. V kategorii žen zvítězila Míša Červínová, a zakončila tak velmi úspěšnou sezónu. Na druhém místě se umístila Šárka Horáková, atletka, která začala s atletikou před dvěma měsíci, a je velkým příslibem do nadcházející sezóny. Na třetím místě doběhla stále se zlepšující Markéta Ceé, která nemohla konkurovat našemu dravému mládí. Na pátém místě doběhla Veronika Přibíková-překážkářka doprovázena svou sestrou Adélou Přibíkovou, která doběhla symbolicky po momentální indispozici.

Všichni tak oslavili příchod nového roku běžecky.

Výsledky            Fotogalerie              Komentovaná fotogalerie Ládi Dlouhého