Atletická sezona 2015 byla zahájena přebory mužů a žen Ústeckého kraje, které se konaly v neděli 8. února v hale v Praze na Strahově. Atleti lovosického ASK, většinou patřící ještě do věkové kategorie dorostu či žáků, zde dosáhli řady výborných umístění : získali 4 tituly přeborníků kraje, 2 druhá, 3 třetí, 3 čtvrtá, dvě pátá a 4 šestá místa. Nejvíce se dařilo Míše Červínové, která vyhrála běhy na 400 a 800 metrů, ten delší v osobním rekordu 2:14.98 min. Ve skoku vysokém žen obsadily lovosické závodnice první 3 místa a vítězka Tereza Hellerová si výkonem 168 cm výrazně vylepšila osobní maximum, a dorostenec David Koblischke vyhrál soutěž ve vrhu koulí. Další medailová umístění vybojovali půlkař Šimon Weniger a výškařka Tereza Kaplanová, bronzové medaile pak čtvrtkařka Gabriela Štyksová,  mílař Jan Hock a výškařka Kristýna Malířová. Čtvrtá místa obsadili : čtvrtkaři Aneta Wožnická a David Lux a trojskokan Petr Posel. Na pátých místech skončily výškařka Karolina Kirbsová a trojskokanka Tereza Hellerová, a konečně na šestých místech se umístily Kristýna Malířová v běhu na 60 m, Eliška Kohlertová v bězích na 400 a 800 metrů a výškařka Karolina Hieková. Ve skoku vysokém mužů se představil i dlouholetý úspěšný trenér Mirek Pavlík a výkonem 160 cm vytvořil nový český halový rekord v kategorii nad 60 let ! Na úspěších lovosických atletů mají podíl obětaví trenéři Drahoš Venclíček, Jan Beneš a Mirek Pavlík.