V sobotu 14.března se v Ústí nad Labem konal krajský přebor našeho kraje v přespolním běhu. Závod probíhal na pěkné a celkem náročné trati, která je i velice atraktivní pro diváky, protože po celou dobu závodu neztratí běžce z očí. Naši malí i větší atleti se opět neztratili. Nejprve se na svou trať 500m vydali elévové, kde naše barvy hájil Ondra Prchlík. Vedl si výborně a po dodatečném rozdělení kategorií elévů na mladší a starší obsadil krásné 2.místo. I mezi staršími kluky byl celkově 4! Těšili jsme se i na závod elévek, kde jsme měli dvě horké favoritky. Děvčata svou výbornou výkonnost opět potvrdila, a Elen Pémová se stala krajskou přebornicí! Anička Slámová doběhla hned za ní a slavila stříbro. Do závodu nastoupila i o dva roky mladší Štěpánka Hojdarová, která celkově obsadila 29.místo. V závodě mladších žáků, kteří už běželi jeden celý okruh 1300m, se předvedl Matěj Prchlík a bral krásné 5. místo. Další titul pro naše barvy dodala Eliška Kohlertová, která se se dvěma okruhy poprala nejlépe ze starších žákyň. Šimon Weniger rovněž tradičně nezklamal a skončil 2. mezi staršími žáky.  2. místo vybojovala i Michaela Červínová v kategorii dorostenek . Dorostenci už běželi okruhy tři a my jsme drželi pěsti dvěma borcům. Honza Hock potvrdil vynikající formu a zvítězil a Kuba Kafka zůstal těsně za stupni na nepopulárním 4.místě. Zástupkyni jsme měli i v kategorii žen, kde Alena Hájková obsadila 4.místo, ale vzhledem k tomu, že první dvě běžkyně byly z jiného kraje, Alena obsadila v krajském přeboru 2.místo. Všem jmenovaným děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu.