Dne 24.11.2017 se konalo v Dlouhoňovicích ve východních Čechách Mistrovství republiky v krosu.Tohoto závodu se zúčastnila tři děvčata našeho oddílu Elen Pémová, Anna Slámová a Klára Vyvialová. Závod se konal na těžkém blátivém terénu za chladného počasí. Konkurence byla obrovská a ještě to umocnil velký počet účastníků.
V kategorii mladších žákyň, kde startovalo 98 běžkyň, doběhla na pěkném 37. místě Elen Pémová, která si oproti loňsku polepšila o čtyřicet míst. Za ní doběhla s menším odstupem Áňa Slámová, která doběhla na 52. místě.
V kategorii žákyň startovalo 96 běžkyň. Klára Vyvialová, která se po celou trať držela v polovině startovního pole, doběhla na 50. místě.
Doufejme, že v dalších letech bude naše účast větší a přijdou i větší úspěchy, které by mohly navázat na naše dosud nejúspěšnější krosařky minulých let Elišku Kohlertovou a Míšu Červínovou.