Na začátku září jsme si dvakrát vyjeli do Chomutova, kde se odehrála finálová kola soutěží družstev

staršího a mladšího žactva. Letos jsme poprvé do soutěží přihlásili všechna 4 družstva a dlužno říci,

že jsme udělali dobře.

Starší žákyně nakonec vybojovaly celkové 7.místo, s čímž asi můžeme být spokojeni. Škoda zranění Viki Klepetkové v 1.kole a absence Evy Pojslové ve 2 kolech.

Zbylá 3 družstva vybojovala v krajské konkurenci v konečném účtování bronz. Starší žáci to dokázali vybojovat pouze v 8 lidech!

V soutěžích mladšího žactva mnoho nechybělo a mohli jsme být v obou kategoriích dokonce stříbrní.

Děkujeme všem našim atletům, dělají nám opravdu radost a je vidět, že naše práce má smysl. Všechna družstva byla složena výhradně z odchovanců naší litoměřické přípravky nebo lovosických atletů od trenérů Pavlíka a Venclíčka. Už teď se těšíme na novou sezónu.