V sobotu 23.března se v Žatci konal krajský přebor v přespolním běhu. My jsme se tam také vydali,

žádnou medaili jsme se sice nevybojovali, ale myslím, že jsme se rozhodně neztratili.

V kategorii žákyň přípravka B se pěkným výkonem blýskla naše nejmladší závodnice Elena Kutílková, která v početném poli 46 běžkyň doběhla na krásném 5. místě (v redukovaném pořadí KP dokonce 4.místo).

V kategorii mladších žáků nás reprezentovali Dan Kačur a Adam Bradáč. Dan doběhl těsně 4. a Adam 10. V kategorii stejně starých děvčat jsme měli 3 želízka a i zde jsme byli vidět. Ema Kučerová byla 4., Tereza Hrnčířová doběhla 7. a Ema Černá na 34. místě.

Starší žák Ondra Pour se statečně pral s 2700m dlouhou tratí a stačilo to na 12.místo a starší žákyně Anna Slámová doběhla 15. Naše poslední reprezentantka dorostenka Klára Vyvialová svůj závod na 2700m absolvovala na 9.místě.

Všem jmenovaným děkujeme za dobrou reprezentaci oddílu a těšíme se na sobotu 30.března, kdy nás čeká běžecký svátek v podobě MČR v přespolním běhu v Mladé Boleslavi.