2.kolo staršího žactva se konalo ve středu 5.června v Děčíně. Oproti 1.kolu atletům přálo počasí.

Děvčata opět obsadila 5.místo, tentokrát s nižším bodovým ziskem 44bodů, chlapci si ale polepšili a obsadili pěkné 3.místo se ziskem 84bodů.

Bodování:

Starší žákyně: Tereza Červínová 10,25, Aneta Smržová 8, Magdaléna Dzivjaková 7,25, Tereza Ungerová 6,25, Adéla Markvartová 5,25, Nikola Skálová 1,75, Jana Ustrnulová 1,75, Andrea Slabá 1,75, Anna Slámová 1,75

Starší žáci: Michael Hoftych 21, Ondřej Pour 14,75, Jiří Paul 12, Adam Justa 9,75, Vratislav Baudler 9,75, Timmy Wangle 6,75, Martin Luksch 4, Jakub Neužil 3, Kryštof Živný 2, Filip Jelínek 1

Mladší žactvo se podruhé utkalo ve čtvrtek 13.června a to v Ústí nad Labem.

Dívky nám po 3.místě v 1.kole udělaly velkou radost a v Ústí zvítězily! Během soutěže posbíraly nádherných 199 bodů!

Chlapci si také polepšili, nechali za sebou oba děčínské kluby a brali bronz. V září na 3.kole to bude ještě napínavé. Půjde o postup do finále.

Bodování:

Mladší žákyně: Zuzana Kožnarová 24,25, Anna Gruntová 21,25, Natálie Klepáčová 20,25, Tereza Hrnčířová 19, Lea Krákorová 18, Natálie Vrzáková 18, Jolana Smržová 13, Eliška Balíková 11,25, Michaela Ceé 11, Emma Černá 11, Angelina Kernová 10, Barbora Fibichová 9, Kateřina Krulichová 7, Veronika Kormundová 6

Mladší žáci: Štěpán Zahálka 19, Šimon Kalaš 17,5, Dan Kačur 14,5, Adam Bradáč 10,5, Adam Kočí 10, Ondřej Prchlík 9, Jan Soukup 8, Vojtěch Pachir 5, Vít Jersák 1

Všem atletům děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu, přejeme jim pěkné prázdniny a budeme se těšit na závěrečná kola v září.