Lovosické házení-výsledky 2012

Vytvořeno 5. září 2012

 

      ( 7. díl Vrhačské tour 2012 )
           
  Koule 3 kg:     st.žákyně    
1. 12,26   Burešová Dominika 97 TJ VTŽ Chomutov
           
  Koule 3 kg:     dorostenky    
1. 9,10   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
           
  Koule 4 kg:     ženy    
1. 12,98   Králová Tereza 89 Hvězda SKP Pardubice
           
  Koule 4 kg:     W30    
1. 10,09   Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov
2. 8,37   Neubert Jeannine 79 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Koule 3 kg:     ml.žáci    
1. 11,62   Koblischke David 99 ASK Lovosice
           
  Koule 4 kg:     st.žáci    
1. 16,13   Houška Ondřej 97 AK Most
2. 14,64   Majewski Damian 98 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
3. 11,54   Jirkal Martin 97 AK Bílina
           
  Koule 5 kg:     dorostenci    
1. 14,40   Wolkowski Karol 95 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 13,55   Litavský Filip 96 ŠAK Chodov
3. 12,55   Lacko Ondřej 95 TJ Dukla Praha
4. 12,50   Klaue Paul 96 SC Riesa  (Německo)
5. 10,89   Perkner Jiří 96 AK Bílina
           
  Koule 6 kg:     junioři    
1. 16,25   Praczyk Wojciech 93 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 13,07   Bejček Vratislav 94 AC Ústí nad Labem o.s.
3. 12,13   Špaček Miroslav 94 DDM Cvikováček Cvikov
           
  Koule 7,26:     U23      
1. 8,09   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Koule 7,26:     muži    
1. 14,54   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha
2. 11,84   Janda Jakub 89 DDM Cvikováček Cvikov
           
  Koule 7,26:     M30    
1. 10,07   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
           
  Koule 7,26:     M35    
1. 13,74   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
           
  Koule 7,26:     M40    
1. 10,12   Ziller Holger 70 SC Riesa  (Německo)
           
  Koule 7,26:     M45    
1. 10,32   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
           
  Koule 6 kg:     M50    
1. 12,67   Loewe Werner 61 AC Cottbus  (Německo)
2. 11,68   Talhofer Frank 60 SC Riesa  (Německo)
3. 10,51   Pšenák Štefan 59 ASK Lovosice
           
  Disk 0,75 kg:     ml.žákyně    
1. 18,24   Horn Melanie 99 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Disk 1 kg:     st.žákyně    
1. 30,11   Burešová Dominika 97 TJ VTŽ Chomutov
           
  Disk 1 kg:     dorostenky    
1. 34,44   Mickiewicz Aleksandra 95 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 23,73   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
           
  Disk 1 kg:     juniorky    
1. 16,22   Rothová Hana 94 ASK Lovosice
           
  Disk 1 kg:     ženy      
1. 54,07   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha
2. 50,73   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha
           
  Disk 1 kg:     W30      
1. 37,71   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
2. 28,24   Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov
3. 23,34   Neubert Jeannine 79 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Disk 1 kg:     ml.žáci    
1. 35,00   Koblischke David 99 ASK Lovosice
           
  Disk 1 kg:     st.žáci    
1. 50,07   Majewski Damian 98 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 40,82   Houška Ondřej 97 AK Most
3. 37,55   Jirkal Martin 97 AK Bílina
           
  Disk 1,5 kg:     dorostenci    
1. 48,04   Wolkowski Karol 95 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 47,57   Lewkowicz Tomasz 96 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
3. 46,02   Kwaśniewski Mateusz 95 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
4. 40,20   Litavský Filip 96 ŠAK Chodov
5. 37,45   Pachurka Michal 96 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
6. 31,18   Lacko Ondřej 95 TJ Dukla Praha
7. 30,28   Perkner Jiří 96 AK Bílina
           
  Disk 1,75 kg:     junioři    
1. 58,90   Praczyk Wojciech 93 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 37,35   Bejček Vratislav 94 AC Ústí nad Labem o.s.
3. 27,95   Špaček Miroslav 94 DDM Cvikováček Cvikov
           
  Disk 2 kg:     U23      
1. 22,12   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Disk 2 kg:     muži      
1. 53,54   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice
2. 46,83   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha
3. 38,56   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
4. 38,12   Janda Jakub 89 DDM Cvikováček Cvikov
           
  Disk 2 kg:     M30      
1. 33,30   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
           
  Disk 2 kg:     M35      
1. 38,07   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
           
  Disk 2 kg:     M40      
1. 27,26   Ziller Holger 70 SC Riesa  (Německo)
           
  Disk 2 kg:     M45      
1. 30,10   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
           
  Disk 1,5 kg:     M50    
1. 42,92   Loewe Werner 61 AC Cottbus  (Německo)
2. 33,43   Pšenák Štefan 59 ASK Lovosice
3. 27,54   Talhofer Frank 60 SC Riesa  (Německo)
           
  Disk 1,5 kg:     M55    
1. 25,63   Pötzsch dr. Detlef 54 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Disk 1 kg:     M60      
1. 31,66   Pavlík Miroslav 51 ASK Lovosice
           
  Kladivo 4 kg:     ženy    
1. 63,79   Králová Tereza 89 Hvězda SKP Pardubice
2. 58,18   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha
           
  Kladivo 4 kg:     W30    
1. 49,11   Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov
2. 43,28   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
3. 29,26   Neubert Jeannine 79 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Kladivo 4 Kg:     st.žáci    
1. 42,47   Majewski Damian 98 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 42,28   Jirkal Martin 97 AK Bílina
           
  Kladivo 5 kg:     dorostenci    
1. 60,36   Kolář Adam 95 SK Spartak Praha 4
2. 44,69   Pachurka Michal 96 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
3. 44,03   Klaue Paul 95 SC Riesa  (Německo)
4. 43,26   Lewkowicz Tomasz 96 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
5. 21,36   Perkner Jiří 96 AK Bílina
           
  Kladivo 7,26 Kg:     U23    
1. 37,14   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Kladivo 7,26 Kg:     muži    
1. 68,01   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
2. 50,91   Podzemský Václav 85 SK Spartak Praha 4
3. 44,69   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
           
  Kladivo 7,26 kg:     M30    
1. 51,06   Vachuta Miroslav 78 AC Ústí nad Labem o.s.
2. 41,17   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
           
  Kladivo 7,26 Kg:     M35    
1. 30,61   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
           
  Kladivo 7,26 Kg:     M40    
1. 27,17   Ziller Holger 70 SC Riesa  (Německo)
           
  Kladivo 7,26 kg:     M45    
1. 33,23   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
           
  Kladivo 6 Kg:     M50    
1. 26,70   Talhofer Frank 60 SC Riesa  (Německo)
           
  Oštěp 400 g:     ml.žákyně    
1. 22,95   Horn Melanie 99 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Oštěp 600 g:     st.žákyně    
1. 21,49   Burešová Dominika 97 TJ VTŽ Chomutov
2. 20,21   Bartošová Kateřina 98 ASK Lovosice
           
  Oštěp 600 g:     dorostenky    
1. 49,46   Mickiewicz Aleksandra 95 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 19,94   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
           
  Oštěp 600 g:     st.žáci    
1. 40,34   Houška Ondřej 97 AK Most
2. 29,30   Jirkal Martin 97 AK Bílina
           
  Oštěp 700 g:     dorostenci    
1. 67,37   Kwaśniewski Mateusz 95 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 44,67   Litavský Filip 96 ŠAK Chodov
3. 40,44   Klaue Paul 95 SC Riesa  (Německo)
4. 34,39   Lacko Ondřej 95 TJ Dukla Praha
5. 33,91   Perkner Jiří 96 AK Bílina
           
  Oštěp 800 g:     muži    
1. 52,32   Janda Jakub 89 DDM Cvikováček Cvikov
2. 43,02   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
           
  Oštěp 800 g:     M30    
1. 30,40   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
           
  Oštěp 800 g:     M35    
1. 51,04   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
           
  Oštěp 800 g:     M45    
1. 33,69   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
           
  Oštěp 700 g:     M50    
1. 31,34   Talhofer Frank 60 SC Riesa  (Německo)
           
  Oštěp 700 g:     M55    
1. 32,52   Pötzsch dr. Detlef 54 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     st.žákyně    
1. 1 439   Burešová Dominika 97 TJ VTŽ Chomutov
        ( 11,96 (658) – 30,11 (464) – 21,49 (317) )  
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     dorostenky    
1. 1 102   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
        ( 9,06 (468) – 23,73 (346) – 19,94 (288) )  
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     W30    
1. 1 877   Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov
        ( 10,09 (535) – 28,24 (429) – kl. 49,11 (913) )
2. 1 238   Neubert Jeannine 79 SG Weissig 1861  (Německo)
        ( 8,37 (423) – 23,34 (338) – kl. 29,26 (477) )  
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     st.žáci    
1. 1 987   Houška Ondřej 97 AK Most
        ( 16,13 (859) – 40,82 (681) – 40,34 (447) )  
2. 1 743   Jirkal Martin 97 AK Bílina
        ( 11,54 (579) – 37,55 (615) – kl. 42,28 (549) )
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     dorostenci    
1. 1 868   Litavský Filip 96 ŠAK Chodov
        ( 13,36 (689) – 40,20 (669) – 44,67 (510) )  
2. 1 364   Perkner Jiří 96 AK Bílina
        ( 10,88 (539) – 30,28 (470) – 33,91 (355) )  
3. 983   Lacko Ondřej 95 TJ Dukla Praha
        ( 12,25 (622) – 0 – 34,39 (361) )    
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     U23    
1. 1 150   Vrba Petr 92 AK Most
        ( 8,09 (372) – 22,12 (312) – kl. 37,14 (466) )  
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     muži    
1. 1 791   Janda Jakub 89 DDM Cvikováček Cvikov
        ( 11,84 (597) – 37,26 (609) – 49,76 (585) )  
2. 1 224   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
        ( 0 – 38,56 (635) – kl. 44,69 (589) )    
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     M30    
1. 1 018   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
        ( 10,02 (487) – 0 – kl. 41,17 (531) )    
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     M35    
1. 1 808   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
        ( 12,94 (664) – 33,83 (540) – 51,04 (604) )  
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     M40    
1. 1 209   Ziller Holger 70 SC Riesa  (Německo)
        ( 10,12 (493) – 27,26 (411) – kl. 27,17 (305) )
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     M45    
1. 1 337   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
        ( 9,72 (469) – 30,10 (466) – kl. 33,23 (402) )  
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     M50    
1. 1 321   Talhofer Frank 60 SC Riesa  (Německo)
        ( 11,68 (587) – 27,54 (416) – 31,34 (318) )  
           
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     st.žáci    
1. 2 032   Jirkal Martin 97 AK Bílina
        ( 11,54 (579) – 37,55 (615) – 29,30 (289) – 42,28 (549) )
           
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     dorostenci    
1. 1 578   Perkner Jiří 96 AK Bílina
        ( 10,88 (539) – 30,28 (470) – 33,91 (355) – 21,36 (214) )
           
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     muži    
1. 1 710   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
        ( 0 – 38,56 (635) – 43,02 (486) – 44,69 (589) )
           
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     M30    
1. 1 323   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
        ( 10,02 (487) – 0 – 30,40 (305) – 41,17 (531) )
           
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     M35    
1. 2 111   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
        ( 12,94 (664) – 33,83 (540) – 51,04 (604) – 27,01 (303) )
           
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     M45    
1. 1 688   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
        ( 9,72 (469) – 30,10 (466) – 33,69 (351) – 33,23 (402) )
           
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     M50    
1. 1 619   Talhofer Frank 60 SC Riesa  (Německo)
        ( 11,68 (587) – 27,54 (416) – 31,34 (318) – 26,70 (298) )
           
  Koule 7,26 kg:     muži celkově    
1. 14,54   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha
2. 13,74   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
3. 11,84   Janda Jakub 89 DDM Cvikováček Cvikov
4. 10,32   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
5. 10,12   Ziller Holger 70 SC Riesa  (Německo)
6. 10,07   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
7. 8,09   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Disk 2 kg:     muži celkově    
1. 53,54   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice
2. 46,83   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha
3. 38,56   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
4. 38,12   Janda Jakub 89 DDM Cvikováček Cvikov
5. 38,07   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
6. 33,30   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
7. 30,10   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
8. 27,26   Ziller Holger 70 SC Riesa  (Německo)
9. 22,12   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži celkově    
1. 68,01   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
2. 51,06   Vachuta Miroslav 78 AC Ústí nad Labem o.s.
3. 50,91   Podzemský Václav 85 SK Spartak Praha 4
4. 44,69   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
5. 41,17   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
6. 37,14   Vrba Petr 92 AK Most
7. 33,23   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
8. 30,61   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
9. 27,17   Ziller Holger 70 SC Riesa  (Německo)
           
  Oštěp 800 g:     muži celkově    
1. 52,32   Janda Jakub 89 DDM Cvikováček Cvikov
2. 51,04   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
3. 43,02   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
4. 33,69   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
5. 30,40   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
           
  Koule 4 kg:     ženy celkově    
1. 12,98   Králová Tereza 89 Hvězda SKP Pardubice
2. 10,09   Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov
3. 8,37   Neubert Jeannine 79 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Disk 1 kg:     ženy celkově    
1. 54,07   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha
2. 50,73   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha
3. 37,71   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
4. 34,44   Mickiewicz Aleksandra 95 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
5. 30,11   Burešová Dominika 97 TJ VTŽ Chomutov
6. 28,24   Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov
7. 23,73   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
8. 23,34   Neubert Jeannine 79 SG Weissig 1861  (Německo)
9. 16,22   Rothová Hana 94 ASK Lovosice
           
  Kladivo 4 kg:     ženy celkově    
1. 63,79   Králová Tereza 89 Hvězda SKP Pardubice
2. 58,18   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha
3. 49,11   Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov
4. 43,28   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
5. 29,26   Neubert Jeannine 79 SG Weissig 1861  (Německo)
           
  Oštěp 600 g:     ženy celkově    
1. 49,46   Mickiewicz Aleksandra 95 ULKS Uczniak Szprotawa  (Polsko)
2. 21,49   Burešová Dominika 97 TJ VTŽ Chomutov
3. 20,21   Bartošová Kateřina 98 ASK Lovosice
4. 19,94   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     ženy celkově    
1. 1 877   Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov
        ( 10,09 (535) – 28,24 (429) – kl. 49,11 (913) )
2. 1 238   Neubert Jeannine 79 SG Weissig 1861  (Německo)
        ( 8,37 (423) – 23,34 (338) – kl. 29,26 (477) )  
           
  Trojboj (ko.+di.+oš.-kl.):     muži celkově    
1. 1 808   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
        ( 12,94 (664) – 33,83 (540) – 51,04 (604) )  
2. 1 791   Janda Jakub 89 DDM Cvikováček Cvikov
        ( 11,84 (597) – 37,26 (609) – 49,76 (585) )  
3. 1 337   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
        ( 9,72 (469) – 30,10 (466) – kl. 33,23 (402) )  
4. 1 224   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
        ( 0 – 38,56 (635) – kl. 44,69 (589) )    
5. 1 209   Ziller Holger 70 SC Riesa  (Německo)
        ( 10,12 (493) – 27,26 (411) – kl. 27,17 (305) )
6. 1 150   Vrba Petr 92 AK Most
        ( 8,09 (372) – 22,12 (312) – kl. 37,14 (466) )  
7. 1 018   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
        ( 10,02 (487) – 0 – kl. 41,17 (531) )    
           
  Čtyřboj (ko.+di.+oš.+kl.):     muži celkově    
1. 2 111   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
        ( 12,94 (664) – 33,83 (540) – 51,04 (604) – 27,01 (303) )
2. 1 710   Weber Hendrik 87 SC Riesa  (Německo)
        ( 0 – 38,56 (635) – 43,02 (486) – 44,69 (589) )
3. 1 688   Klaue Hans-Jörg 65 SC Riesa  (Německo)
        ( 9,72 (469) – 30,10 (466) – 33,69 (351) – 33,23 (402) )
4. 1 323   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
        ( 10,02 (487) – 0 – 30,40 (305) – 41,17 (531) ) 

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.