Vrhačský a skokanský mítink-výsledky 2013

Vytvořeno 14. květen 2013

 

  Výška:     ženy      
  1. 175   Laláková Barbora 81 USK Praha
  2. 168   Gieszmanová Vendula 94 USK VŠEM Ústí nad Labem
  3. 155   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa
  4. 150   Hellerová Tereza 97 ASK Lovosice
  150   Svobodová Tereza 98 ASK Lovosice
  6. 140   Zimermann Luise 96 SG Weissig 1861 ( SRN )
  7. 140   Wolfram Lina 97 SG Weissig 1861 ( SRN )
  8. 135   Vatrová Karolína 99 ASK Lovosice
           
  Výška:     muži      
  1. 190   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  2. 185   Dzuriak Milan 95 ASK Elna Počerady
  3. 185   Barvík Dominik 95 USK VŠEM Ústí nad Labem
  4. 185   Mlenský Maxmilián 97 ASK Lovosice
  5. 180   Šimon Petr 96 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  6. 180   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice
  7. 175   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  8. 165   Börners Martin 86 SG Weissig 1861 ( SRN )
  9. 155   Posel Petr 98 ASK Lovosice
10. 150   Babilonský Marcel 59 ASK Elna Počerady
           
  Dálka:     ženy      
  1. 523   Lesniková Natálie 87 USK VŠEM Ústí nad Labem
  2. 521   Ajšmanová Kamila 92 AC Česká Lípa
  3. 502   Ihl Jennifer 96 TVL Freiberg  ( SRN )
  4. 485   Šimková Jana 97 AC Ústí nad Labem o.s.
  5. 481   Glässer Maria 96 TSV Olbernhau ( SRN )
  6. 443   Bachmann Sophie 98 TVL Freiberg  ( SRN )
  7. 442   Storch Sarah 95 TVL Freiberg  ( SRN )
           
  Dálka:     muži      
  1. 618   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  2. 617   Strnad Pavel 96 AK Bílina
  3. 616   Šroubek Petr 95 AK Bílina
  4. 608   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  5. 591   Košťál Vojtěch 96 AK Bílina
  6. 565   Matějček Tomáš 95 AC Mladá Boleslav o.s.
  7. 520   Dzuriak Milan 95 ASK Elna Počerady
  8. 515   Posel Petr 98 ASK Lovosice
           
  Trojskok:     muži    
  1. 14,17   Bednařík Michal 94 USK VŠEM Ústí nad Labem
  2. 13,51   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  3. 13,35   Benedikt David 94 AC Ústí nad Labem o.s.
  4. 13,25   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  5. 13,19   Matějček Tomáš 95 AC Mladá Boleslav o.s.
  6. 12,63   Košťál Vojtěch 96 AK Bílina
  7. 12,19   Šroubek Petr 95 AK Bílina
           
  Koule 4 kg:     ženy    
  1. 15,80   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  2. 12,43   Králová Tereza 89 USK Praha
  3. 11,50   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4
  4. 10,59   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  ( SRN )
  5. 10,20   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 10,08   Noasová Jindřiška 78 Spartak Praha 4
  7. 10,01   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  8. 9,76   Förster Jessica 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN )
  9. 9,19   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha
10. 8,42   Lišková Markéta 97 TJ Sokol Královské Vinohrady
11. 8,22   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
12. 8,20   Schaarschmidt Theres 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN )
13. 7,93   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha
14. 7,46   Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa
15. 7,31   Glässer Maria 96 TSV Olbernhau ( SRN )
16. 6,82   Černá Christina 98 AC Česká Lípa
17. 6,69   Rybářová Lucie 98 ASK Lovosice
  0   Schmidt Jennifer 97 TVL Freiberg  ( SRN )
           
  Koule 7,26 kg:     muži    
  1. 14,82   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha
  2. 14,66   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  3. 14,50   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha
  4. 13,94   Helcelet Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha
  5. 13,49   Lukáš Marek 91 TJ Dukla Praha
  6. 13,37   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav
  7. 13,24   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice
  8. 13,09   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha
  9. 12,81   Guskowski Andre 74 LAC Erdgas Chemnitz  ( SRN )
10. 12,55   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
  12,55   Kuděj Pavel 78 SKP Rapid Sport Plzeň
 12. 12,10   Sedlák Václav 93 TJ Dukla Praha
13. 12,04   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
14. 11,67   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
15. 11,35   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
16. 11,30   Čížek Jakub 91 TJ Slavoj Stará Boleslav
17. 10,80   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
18. 10,78   Jirkal Martin 97 AK Bílina
19. 10,38   Börners Martin 86 SG Weissig 1861 ( SRN )
20. 10,33   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha
21. 8,95   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice
22. 5,96   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Disk 1 kg:     ženy    
  1. 51,14   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha
  2. 46,31   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4
  3. 45,95   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  4. 38,08   Noasová Jindřiška 78 Spartak Praha 4
  5. 35,70   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha
  6. 35,31   Králová Tereza 89 USK Praha
  7. 32,73   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  8. 30,02   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha
  9. 29,02   Kotrčová Zuzana 95 PSK Olymp Praha
10. 27,87   Schaarschmidt Theres 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN )
11. 27,21   Glässer Maria 96 TSV Olbernhau ( SRN )
 12. 26,03   Thiel Jessica 96 TVL Freiberg  ( SRN )
13. 25,63   Förster Jessica 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN )
14. 24,42   Zimermann Luise 96 SG Weissig 1861 ( SRN )
15. 23,56   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
16. 23,30   Rybářová Lucie 98 ASK Lovosice
17. 21,95   Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa
18. 21,05   Lišková Markéta 97 TJ Sokol Královské Vinohrady
19. 15,49   Černá Christina 98 AC Česká Lípa
  0   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  ( SRN )
  0   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  0   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
           
  Disk 2 kg:     muži    
  1. 57,27   Gondor Igor 79 VSK Univerzita Brno
  2. 54,53   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov
  3. 52,98   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha
  4. 51,33   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha
  5. 44,91   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  6. 42,90   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav
  7. 42,51   Helcelet Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha
  8. 40,12   Lukáš Marek 91 TJ Dukla Praha
  9. 38,76   Čížek Jakub 91 TJ Slavoj Stará Boleslav
10. 37,10   Sedlák Václav 93 TJ Dukla Praha
11. 36,55   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
12. 36,04   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
13. 36,02   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
14. 31,47   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
15. 31,14   Severín David 85 AC Kovošrot Praha
16. 30,05   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
17. 29,55   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha
18. 28,71   Jirkal Martin 97 AK Bílina
19. 27,72   Petronyuk Oleksander 86 ČZU Praha ( Ukrajina )
20. 26,98   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
21. 23,67   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice
22. 17,99   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.
  0   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha
  0   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
  0   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice
  0   Kuděj Pavel 78 SKP Rapid Sport Plzeň
           
  Kladivo 4 kg:     ženy    
  1. 67,75   Králová Tereza 89 USK Praha
  2. 61,51   Kroužková Kristýna 90 Hvězda SKP Pardubice
  3. 57,45   Chlupová Kateřina 86 PSK Olymp Praha
  4. 51,90   Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4
  5. 47,85   Kotrčová Zuzana 95 PSK Olymp Praha
  6. 47,30   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  7. 43,08   Jirsová Markéta 93 TJ Sokol České Budějovice
  8. 42,28   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  9. 42,12   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
10. 39,59   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
11. 38,61   Pokorná Tereza 91 PSK Olymp Praha
12. 38,42   Hummelová Eva 89 Spartak Praha 4
13. 34,75   Noasová Jindřiška 78 Spartak Praha 4
14. 24,78   Glässer Maria 96 TSV Olbernhau ( SRN )
15. 22,69   Lišková Markéta 97 TJ Sokol Královské Vinohrady
16. 19,88   Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa
17. 18,25   Černá Christina 98 AC Česká Lípa
18. 17,48   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži      
  1. 68,57   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  2. 56,72   Formáček Jan 93 AC Syner Turnov
  3. 53,42   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
  4. 53,04   Straško Roman 92 Hvězda SKP Pardubice
  5. 52,93   Hromádka Ladislav 89 PSK Olymp Praha
  6. 52,20   Vachuta Miroslav 78 AC Ústí nad Labem o.s.
  7. 50,80   Švojgr Jiří 81 SK Jeseniova Praha
  8. 48,65   Čížek Jakub 91 TJ Slavoj Stará Boleslav
  9. 45,89   Táborský Jiří 63 AK Most
10. 43,30   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
11. 42,75   Sekerák Michal 69 AK Bílina
12. 41,65   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha
13. 40,01   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
14. 36,89   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
15. 35,92   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
16. 35,01   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav
17. 34,22   Kuděj Pavel 78 SKP Rapid Sport Plzeň
18. 29,65   Jirkal Martin 97 AK Bílina
19. 24,89   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice
20. 15,64   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Oštěp 600 g:     ženy    
  1. 51,11   Šedivá Irena 92 USK Praha
  2. 33,24   Förster Jessica 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN )
  3. 30,53   Storch Sarah 95 TVL Freiberg  ( SRN )
  4. 30,49   Černá Christina 98 AC Česká Lípa
  5. 28,93   Zimermann Luise 96 SG Weissig 1861 ( SRN )
  6. 24,40   Schaarschmidt Theres 97 TSV Elektronik Gornsdorf ( SRN )
  7. 20,69   Bartošová Kateřina 98 ASK Lovosice
  8. 18,14   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
  9. 15,81   Rybářová Lucie 98 ASK Lovosice
10. 14,60   Wolfram Lina 97 SG Weissig 1861 ( SRN )
           
  Oštěp 800 g:     muži    
  1. 66,08   Lukáš Marek 91 TJ Dukla Praha
  2. 65,76   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha
 3 60,96   Jílek Jaroslav 89 Hvězda SKP Pardubice
  4. 60,22   Helcelet Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha
  5. 51,00   Hynek Ondřej 89 AC Ústí nad Labem o.s.
  6. 50,61   Matoušek Jiří 87 TJ Dukla Praha
  7. 48,99   Ottl Jindřich 91 TJ Dukla Praha
  8. 48,20   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
  9. 43,57   Sedlák Václav 93 TJ Dukla Praha
10. 42,16   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha
11. 37,65   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
12. 33,54   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice
13. 24,37   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
14. 13,70   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.
  0   Jokl Tomáš 88 AC Sparta Praha
           
- vlože ný závod        
  100 m:     ženy        
    1. rozběh      
  1. 13,69   Schmidt Jennifer 97 TVL Freiberg  ( SRN ) FA
  2. 13,80   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa FA
  3. 13,84   Thiel Jessica 96 TVL Freiberg  ( SRN ) FA
  4. 14,03   Hosingerová Dominika 96 AK Litvínov FA
  5. 14,67   Bartošová Kateřina 98 ASK Lovosice FB
    2. rozběh      
  1. 13,46   Ihl Jennifer 96 TVL Freiberg  ( SRN ) FA
  2. 14,27   Bachmann Sophie 98 TVL Freiberg  ( SRN ) FA
  3. 14,33   Zimermann Luise 96 SG Weissig 1861 ( SRN ) FB
  4. 14,72   Wolfram Lina 97 SG Weissig 1861 ( SRN ) FB
    3. rozběh      
  1. 13,41   Vatrová Karolína   ASK Lovosice FA
  2. 14,32   Svobodová Tereza   ASK Lovosice FA
  3. 14,35   Hellerová Tereza   ASK Lovosice FB
    Finále A      
  1. 13,34   Vatrová Karolína 99 ASK Lovosice  
  2. 13,52   Ihl Jennifer 96 TVL Freiberg  ( SRN )  
  3. 13,54   Thiel Jessica 96 TVL Freiberg  ( SRN )  
  4. 13,85   Schmidt Jennifer 97 TVL Freiberg  ( SRN )  
  5. 14,08   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa  
  6. 14,16   Svobodová Tereza 98 ASK Lovosice  
  7. 14,46   Hosingerová Dominika 96 AK Litvínov  
  8. 14,47   Bachmann Sophie 98 TVL Freiberg  ( SRN )  
    Finále B      
  9. 14,11   Bartošová Kateřina 98 ASK Lovosice  
10. 14,25   Hellerová Tereza 97 ASK Lovosice  
             
  100 m:     muži        
  1. 11,55   Krůta Pavel 94 ASK Lovosice  
  2. 11,75   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice  
  3. 12,36   Cmíral Pavel 85 AK Litvínov  
  4. 12,44   Mlenský Maxmilián 97 ASK Lovosice  
  5. 13,80   Gutschlich Sven 86 SG Weissig 1861 ( SRN )  
  6. 14,59   Krinke Vladislav 52 TJ Slavoj Litoměřice  
             
  Koule 4 kg:     ženy      
MS 8,50   Lišková Markéta 97 TJ Sokol Královské Vinohrady  
MS 8,39   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice  
MS 7,18   Černá Christina 98 AC Česká Lípa  
MS 6,89   Rybářová Lucie 98 ASK Elna Počerady  
             
  Koule 7,26 kg:     muži      
MS 12,96   Guskowski Andre 74 LAC Erdgas Chemnitz  ( SRN )  
MS 12,10   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  
MS 11,06   Eibl Miroslav 80 AK Bílina  
MS 10,89   Jirkal Martin 97 AK Bílina  
MS 10,69   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha  
MS 10,50   Börners Martin 86 SG Weissig 1861 ( SRN )  
MS 6,47   Panocha Václav 33 ASK Lovosice  
             
  Disk 1 kg:     ženy      
MS 24,72   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice  
MS 19,03   Černá Christina 98 AC Česká Lípa  
             
  Disk 2 kg:     muži      
MS 54,52   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov  
MS 37,03   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.  
MS 36,88   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  
MS 36,57   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  
MS 32,53   Kubeš Jan 94 TJ Dukla Praha  
MS 32,10   Severín David 85 AC Kovošrot Praha  
MS 31,29   Eibl Miroslav 80 AK Bílina  
MS 27,99   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha  
MS 27,93   Petronyuk Oleksander 86 ČZU Praha ( Ukrajina )  
MS 26,77   Lacko Ondřej 95 ASK Lovosice  
             
  Kladivo 4 kg:     ženy      
MS 39,07   Tereza Pokorná 91 PSK Olymp Praha  
MS 36,42   Jindřiška Noasová 78 Spartak Praha 4  
MS 25,55   Markéta Lišková 97 TJ Sokol Královské Vinohrady  
MS 19,85   Christina Černá 98 Christina Černá  
             
  Kladivo 7,26 kg:     muži        
MS 43,32   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň  
MS 39,78   Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  
MS 37,48   Matura Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  
MS 31,66   Jirkal Martin 97 AK Bílina  
MS 30,24   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice  
MS 16,76   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.  

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.