Vrhačský a skokanský mítink-výsledky 2012

Vytvořeno 12. květen 2012

 

           
  Výška:     ženy      
  1. 165   Kaplanová Tereza 95 ASK Lovosice
  2. 155   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa
  3. 150   Daníčková Gabriela 95 AC Česká Lípa
  4. 145   Rothová Hana 94 ASK Lovosice
  5. 135   Malířová Kristýna 99 ASK Lovosice
           
  Výška:     muži      
  1. 205   Dalecký Matyáš 94 TJ Sokol Kolín-atletika
  2. 195   Hostonský Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.
  3. 190   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 185   Šimon Petr 96 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  5. 185   Barvík Dominik 95 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 185   Palme Vojtěch 87 ASK Lovosice
  7. 180   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  8. 175   Dzuriak Milan 95 TJ VTŽ Chomutov
  9. 175   Beneš David 91 Hvězda SKP Pardubice
10. 160   Hetto Ondřej 92 AC Česká Lípa
  160   Dalecký Martin 61 Spartak Slatiňany
 12.  150   Mlenský Maxmilián 97 ASK Lovosice
  0   Posel Petr 98 ASK Lovosice
           
  Dálka:     ženy      
  1. 507   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa
  2. 491   Lesniková Natálie 92 USK VŠEM Ústí nad Labem
  3. 486   Daníčková Gabriela 95 AC Česká Lípa
  4. 446   Kaplanová Tereza 95 ASK Lovosice
  5. 415   Vatrová Karolína 99 ASK Lovosice
           
  Dálka:     muži      
  1. 629   Beneš David 91 Hvězda SKP Pardubice
  2. 589   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  3. 584   Hostonský Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.
  4. 574   Šimon Petr 96 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  5. 561   Matějček Tomáš 95 AC Mladá Boleslav o.s.
           
  Trojskok:     muži    
  1. 15,17   Bednařík Michal 94 USK VŠEM Ústí nad Labem
  2. 13,19   Beneš David 91 Hvězda SKP Pardubice
  3. 13,07   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  4. 12,67   Šroubek Petr 95 AK Bílina
  5. 12,54   Matějček Tomáš 95 AC Mladá Boleslav o.s.
  6. 12,12   Barvík Dominik 95 USK VŠEM Ústí nad Labem
  7. 11,82   Hetto Ondřej 92 AC Česká Lípa
           
  Koule 4 kg:     ženy    
  1. 12,42   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 11,58   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 11,30   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  4. 10,78   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  5. 10,54   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  ( SRN )
  6. 10,29   Jelínková Pavla 94 AC Ústí nad Labem o.s.
  7. 9,95   Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa
  8. 7,60   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
  9. 7,22   Toušková Pavlína 95 ASK Lovosice
           
  Koule 7,26 kg:     muži    
  1. 19,19   Prášil Ladislav 90 TJ Dukla Praha
  2. 18,20   Stašek Martin 89 VSK Univerzita Brno
  3. 18,05   Staněk Tomáš 91 AC Sparta Praha
  4. 17,82   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha
  5. 14,05   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav
  6. 13,70   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha
  7. 13,57   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha
  8. 13,41   Guskowski Andre 74 LAC Erdgas Chemnitz  ( SRN )
  9. 13,06   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice
10. 12,93   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
11. 12,75   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s.
 12.  12,48   Kuděj Pavel 78 BAS Babylon Plzeň
13. 12,38   Tschentscher Daniel 89 TVL Freiberg  ( SRN )
14. 12,25   Změlík Robert 69 AC Prostějov
15. 11,62   Müller Jürgen 69 TVL Freiberg  ( SRN )
16. 11,33   Košťál Martin 88 ASK Slavia Praha
           
  Disk 1 kg:     ženy    
  1. 56,12   Cechlová Věra 78 TJ Dukla Praha
  2. 53,50   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha
  3. 44,73   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  4. 44,02   Slavíková Markéta 86 USK VŠEM Ústí nad Labem
  5. 40,18   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  6. 37,69   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  7. 37,24   Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa
  8. 34,21   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  ( SRN )
  9. 30,76   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
10. 29,37   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
11. 21,60   Hampová Lucie 95 ASK Lovosice
 12.  19,80   Toušková Pavlína 95 ASK Lovosice
           
  Disk 2 kg:     muži    
  1. 46,48   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha
  2. 44,95   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav
  3. 42,27   Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice
  4. 42,24   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha
  5. 41,48   Změlík Robert 69 AC Prostějov
  6. 39,29   Kuděj Pavel 78 BAS Babylon Plzeň
  7. 37,59   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s.
  8. 37,05   Müller Jürgen 69 TVL Freiberg  ( SRN )
  9. 37,00   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
10. 34,83   Košťál Martin 88 ASK Slavia Praha
11. 34,56   Tschentscher Daniel 89 TVL Freiberg  ( SRN )
           
  Kladivo 4 kg:     ženy    
  1. 67,49   Králová Tereza 89 Hvězda SKP Pardubice
  2. 56,58   Chlupová Kateřina 83 PSK Olymp Praha
  3. 50,77   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  4. 45,34   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  5. 44,47   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  6. 33,73   Jelínková Pavla 94 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži      
  1. 79,44   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha
  2. 69,91   Mahmoud Hassan 82 Egypt
  3. 68,57   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  4. 58,78   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.
  5. 56,42   Švojgr Jiří 81 SK Jeseniova Praha
  6. 54,65   Podzemský Václav 85 SK Spartak Praha 4
  7. 53,77   Hromádka Ladislav 89 PSK Olymp Praha
  8. 47,97   Vachuta Miroslav 78 AC Ústí nad Labem o.s.
  9. 45,99   Táborský Jiří 63 AK Most
10. 43,80   Šamberger Michal 81 AK Most
11. 42,07   Vrba Pavel 89 AK Most
 12.  36,08   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Oštěp 600 g:     ženy    
  1. 28,06   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  ( SRN )
  2. 17,50   Kaplanová Tereza 95 ASK Lovosice
  3. 12,70   Rothová Hana 94 ASK Lovosice
           
  Oštěp 800 g:     muži    
  1. 58,86   Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav
  2. 57,26   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
  3. 44,64   Košťál Martin 88 ASK Slavia Praha
  4. 41,25   Tschentscher Daniel 89 TVL Freiberg  ( SRN )
  5. 41,12   Kuděj Pavel 78 BAS Babylon Plzeň
  6. 40,61   Minát Jan 94 ASK Slavia Praha
  7. 39,87   Gottlieb Vojtěch 93 ASK Slavia Praha
  8. 37,79   Christ Sylvio 70 TVL Freiberg  ( SRN )
  9. 33,75   Malý Michal 94 ASK Slavia Praha
10. 26,09   Grabmüller Adam 94 ASK Slavia Praha
11. 22,86   Minka David 98 ASK Lovosice
           
  Trojskok:     ženy      
MS 0   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa
           
  Koule 5 kg:     dorostenci    
MS 14,72   Korál Josef 95 TJ Sušice
           
  Koule 6 kg:     junioři    
MS 18,35   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov
MS 13,23   Bejček Vratislav 94 AC Ústí nad Labem o.s.
MS 11,40   Němeček Jan 93 ASK Slavia Praha
MS 10,32   Grabmüller Adam 94 ASK Slavia Praha
MS 10,25   Minát Jan 94 ASK Slavia Praha
MS 9,65   Malý Michal 94 ASK Slavia Praha
           
  Disk 1,5 kg:     dorostenci    
MS 48,55   Korál Josef 95 TJ Sušice
           
  Disk 1,75 kg:     junioři    
MS 54,44   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov
MS 34,46   Gottlieb Vojtěch 93 ASK Slavia Praha
MS 32,96   Němeček Jan 93 ASK Slavia Praha
MS 28,68   Malý Michal 94 ASK Slavia Praha
MS 25,83   Minát Jan 94 ASK Slavia Praha
MS 24,36   Grabmüller Adam 94 ASK Slavia Praha
           
  Kladivo 5 kg:     dorostenci    
MS 57,54   Korál Josef 95 TJ Sušice
MS 52,68   Kolář Adam 96 SK Spartak Praha 4
MS 47,28   Porš Jiří 95 AC Syner Turnov
MS 44,70   Hejný Václav 96 SK Spartak Praha 4
           
  Kladivo 6 kg:     junioři    
MS 45,14   Sýkora Tomáš 93 ASK Slavia Praha
MS 41,65   Mikulecký David 94 AC Ústí nad Labem o.s.
           

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.