Vrhačský a skokanský mítink-výsledky 2011

Vytvořeno 10. duben 2012

 

  Výška:     ženy      
  1. 187   Marešová Oldřiška 86 PSK Olymp Praha
  2. 158   Rejzková Tereza 97 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 155   Pecková Hana 88 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 150   Mrázová Kristýna 96 TJ Lovochemie Lovosice
  150   Rothová Hana 94 TJ Lovochemie Lovosice
  6. 145   Valentová Kateřina 96 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  7. 130   Kaplanová Tereza 95 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Výška:     muži      
  1. 205   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice
  2. 205   Hostonský Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.
  3. 200   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 195   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  5. 185   Palme Vojtěch 87 TJ Lovochemie Lovosice
  6. 175   Šimon Petr 96 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  7. 170   Machač Mojmír 93 AC Ústí nad Labem o.s.
  8. 170   Dzuriak Milan 95 TJ VTŽ Chomutov
  9. 150   Babilonský Marcel 59 AK Bílina
           
  Dálka:     ženy      
  1. 467   Gunarová Denisa 81 AC Ústí nad Labem o.s.
  2. 465   Badalcová Iva 95 AC Ústí nad Labem o.s.
  3. 438   Kopečná Kristýna 98 AC Ústí nad Labem o.s.
  4. 435   Bartošová Kateřina 98 TJ Lovochemie Lovosice
  5. 382   Svobodová Tereza 98 TJ Lovochemie Lovosice
  6. 381   Vatrová Karolína 99 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Dálka:     muži      
  1. 606   Benedikt David 94 AC Ústí nad Labem o.s.
  2. 585   Čmuda Petr 92 TJ VTŽ Chomutov
  3. 546   Dzuriak Milan 95 TJ VTŽ Chomutov
           
  Trojskok:     muži    
  1. 13,69   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  2. 13,35   Čmuda Petr 92 TJ VTŽ Chomutov
  3. 12,79   Benedikt David 94 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Koule 4 kg:     ženy    
  1. 13,32   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 12,91   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 11,22   Kosáková Klára 93 AC TJ Jičín
  4. 10,73   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  5. 10,28   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  ( SRN )
           
  Koule 5 kg:     dorostenci    
MS 12,15   Rubeš Michael 94 AK Most
MS 10,01   Štícha Jiří 94 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Koule 6 kg:     junioři    
MS 18,39   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov
           
  Koule 7,26 kg:     muži    
  1. 17,39   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha
  2. 13,07   Kvapil Lukáš 81 TJ Jiskra Litomyšl
  3. 12,90   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 12,58   Tschentscher Daniel 89 TVL Freiberg  ( SRN )
  5. 11,65   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
  6. 10,96   Baumruk Tomáš 92 TJ Lovochemie Lovosice
  7. 8,69   Babilonský Marcel 59 AK Bílina
           
  Disk 1 kg:     ženy    
  1. 43,30   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 43,08   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  3. 37,08   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  4. 36,38   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  5. 35,28   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  ( SRN )
  6. 33,48   Kosáková Klára 93 AC TJ Jičín
  7. 31,58   Kolníková Kamila 81 AC Mladá Boleslav o.s.
           
  Disk 1,75 kg:     junioři    
MS 56,12   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov
MS 22,70   Baumruk Tomáš 92 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Disk 2 kg:     muži    
  1. 60,29   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno
  2. 59,74   Pudivítr Miroslav 78 AK Kroměříž
  3. 43,89   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 41,32   Kvapil Lukáš 81 TJ Jiskra Litomyšl
  5. 36,47   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
  6. 34,80   Tschentscher Daniel 89 TVL Freiberg  ( SRN )
           
  Kladivo 4 kg:     ženy    
  1. 65,58   Šafránková Kateřina 89 TJ Sokol Kolín-atletika
  2. 54,35   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice
  3. 45,12   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  4. 42,63   Kolníková Kamila 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  5. 40,75   Tetková Barbora 82 SK ZŠ Jeseniova Praha
  6. 40,01   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
           
  Kladivo 5 kg:     dorostenci    
MS 51,03   Mikulecký David 94 AC Ústí nad Labem o.s.
MS 47,76   Rubeš Michael 94 AK Most
           
  Kladivo 6 kg:     junioři    
MS 40,59   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži      
  1. 75,40   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha
  2. 67,50   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  3. 65,38   Eshbekov Alisher 90 Tádžikistán
  4. 57,89   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.
  5. 57,12   Bartůněk Jan 81 Hvězda SKP Pardubice
  6. 49,74   Klíma Mojmír 75 AK Most
  7. 46,54   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
  8. 45,70   Táborský Jiří 63 AK Most
  9. 43,45   Vrba Pavel 89 AK Most
10. 40,50   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
11. 39,28   Sekerák Michal 69 AK Bílina
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži 2    
MS 73,61   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha
MS 58,28   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.
MS 58,10   Bartůněk Jan 81 Hvězda SKP Pardubice
MS 47,92   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
           
  Oštěp 600 g:     ženy    
  1. 31,00   Zeller Sophie 93 TVL Freiberg  ( SRN )
  2. 16,43   Bartošová Kateřina 98 TJ Lovochemie Lovosice
  3. 14,63   Rothová Hana 94 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Oštěp 800 g:     muži    
  1. 45,27   Tschentscher Daniel 89 TVL Freiberg  ( SRN )
  2. 40,46   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
  3. 38,60   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň 

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.