Vrhačský a skokanský mítink-výsledky 2008

Vytvořeno 11. duben 2012

 

  Výška:     ženy      
  1. 165   Nová Magdalena 88 USK VŠEM Ústí nad Labem
  2. 165   Pecková Hana 91 TJ Dukla Praha
  3. 165   Kalousková Lucie 87 TJ Dukla Praha
  4. 160   Ajšmanová Kamila 92 TJ Lovochemie Lovosice
  5. 150   Kroutilová Alena 92 AC Slovan Liberec o.s.
  6. 150   Dráhová Věra 88 AC Slovan Liberec o.s.
  7. 145   Svědíková Martina 90 AC Slovan Liberec o.s.
           
  Výška:     muži      
  1. 210   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice
  2. 205   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice
  3. 200   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  4. 200   Bečvář Michal 90 TJ VTŽ Chomutov
  5. 190   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  6. 175   Honců Zdeněk 92 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Dálka:     ženy      
  1. 538   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa
  2. 495   Svědíková Martina 90 AC Slovan Liberec o.s.
  3. 489   Dráhová Věra 88 AC Slovan Liberec o.s.
  4. 483   Lindová Kateřina 81 AK Bílina
  5. 470   Kroutilová Alena 92 AC Slovan Liberec o.s.
  6. 440   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Trojskok:     muži    
  1. 14,05   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  2. 13,88   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  3. 12,24   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 12,18   Honců Zdeněk 92 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Koule 4 kg:     ženy: finále    
  1. 15,57   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  2. 13,73   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 12,59   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  4. 11,91   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  5. 11,45   Žofková Kateřina 80 AK Bílina
  6. 8,00   Hummelová Eva 89 AC Česká Lípa
MS 9,84   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Koule 7,26 kg:     muži: finále    
  1. 19,80   Stehlík Petr 77 TJ Dukla Praha
  2. 17,75   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha
  3. 16,82   Tuláček Vladislav 88 TJ Dukla Praha
  4. 15,07   Tlapák Michal 82 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
  5. 14,75   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice
  6. 14,54   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice
  7. 14,40   Uchytil Jiří 79 TJ Slavoj Pacov
  8. 13,63   Kvapil Lukáš 81 Atletika Polička
  9. 13,54   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
10. 13,25   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
11. 12,77   Lána Vratislav 75 USK VŠEM Ústí nad Labem
12. 12,55   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
13. 12,40   Studihrad Radovan 70 USK VŠEM Ústí nad Labem
14. 11,48   Sekerák Michal 69 AK Bílina
           
  Disk 1 kg:     ženy: finále    
  1. 50,00   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 47,47   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  3. 40,66   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  4. 40,24   Žofková Kateřina 80 AK Bílina
  5. 38,85   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  6. 32,83   Hummelová Eva 89 AC Česká Lípa
  7. 28,82   Ježková Iva 93 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
MS 29,69   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Disk 2 kg:     muži: finále    
  1. 57,68   Elvy Peter 80 Austrálie
  2. 57,28   Jirásek Tomáš 88 Hvězda SKP Pardubice
  3. 56,30   Pudivítr Miroslav 78 AC Sparta Praha
  4. 52,87   Gondor Igor 79 AK Kroměříž
  5. 49,42   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 48,45   Tuláček Vladislav 88 TJ Dukla Praha
  7. 46,44   Uchytil Jiří 79 TJ Slavoj Pacov
  8. 45,72   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
  9. 44,38   Kvapil Lukáš 81 Atletika Polička
10. 42,18   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice
11. 39,52   Studihrad Radovan 70 USK VŠEM Ústí nad Labem
12. 36,48   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
13. 35,71   Lána Vratislav 75 USK VŠEM Ústí nad Labem
14. 35,64   Sekerák Michal 69 AK Bílina
  35,64   Kotal Jiří 81 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Kladivo 4 kg:     ženy: finále    
  1. 62,23   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  2. 52,62   Kárníková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  3. 30,49   Hummelová Eva 89 AC Česká Lípa
MS 36,50   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži: finále    
  1. 64,06   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice
  2. 58,23   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  3. 47,59   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice
  4. 43,85   Sekerák Michal 69 AK Bílina
  5. 43,72   Lána Vratislav 75 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 43,13   Táborský Jiří 63 AK Most
  7. 37,93   Studihrad Radovan 70 USK VŠEM Ústí nad Labem
           
  Oštěp 600 g:     ženy: finále    
  1. 39,85   Žofková Kateřina 80 AK Bílina
  2. 37,24   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 36,00   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  4. 25,10   Svědíková Martina 90 AC Slovan Liberec o.s.
  5. 22,47   Dráhová Věra 88 AC Slovan Liberec o.s.
MS 25,77   Panocha Václav 33 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Oštěp 800 g:     muži: finále    
  1. 54,18   Bařtipán Libor 76 AK Bílina
  2. 50,65   Hanko Dominik 78 TJ Lovochemie Lovosice
  3. 48,26   Sekerák Michal 69 AK Bílina
  4. 44,34   Kvapil Lukáš 81 Atletika Polička
  5. 42,09   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice 

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.