Vrhačský a skokanský mítink-výsledky 2009

Vytvořeno 11. duben 2012

 

  Výška:     ženy      
  1. 178   Moudrá Jitka 85 ACP Olymp Brno
  2. 175   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice
  3. 160   Pecková Hana 88 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 155   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa
  5. 150   Ježková Iva 93 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  6. 150   Mrázová Kristýna 96 TJ Sokol Roudnice nad Labem
           
  Výška:     muži      
  1. 210   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice
  2. 205   Stolín Ondřej 88 VSK Univerzita Brno
  3. 195   Malík Jan 77 AK Bílina
  4. 185   Studecký Lubomír 93 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  5. 185   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice
  6. 180   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
           
  Dálka:     ženy      
  1. 508   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa
  2. 455   Lindová Kateřina 81 AK Bílina
  3. 404   Rothová Hana 94 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Trojskok:     muži    
  1. 14,24   Sýkora Martin 70 AK Bílina
  2. 13,25   Souček Petr 75 AC Česká Lípa
  3. 11,75   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice
MS 0   Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa
           
  Koule 4 kg:     ženy: finále    
  1. 14,64   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav
  2. 13,55   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 12,50   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  4. 11,55   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  5. 7,32   Bartošová Patricie 92 TJ VTŽ Chomutov
           
  Koule 7,26 kg:     muži: finále    
  1. 18,17   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha
  2. 14,40   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice
  3. 13,59   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice
  4. 13,47   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  5. 12,37   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
  6. 12,14   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s.
  7. 11,48   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
  8. 8,40   Čmuda Lubomír 93 TJ VTŽ Chomutov
  0   Franta Marek 85 TJ VTŽ Chomutov
           
  Koule 5 kg:     dorostenci    
MS 16,55   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov
           
  Disk 1 kg:     ženy: finále    
  1. 62,25   Cechlová Věra 78 PSK Olymp Praha
  2. 50,00   Staňková Eliška 84 PSK Olymp Praha
  3. 49,37   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha
  4. 46,68   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  5. 45,33   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav
  6. 40,01   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  7. 38,93   Žofková Kateřina 80 AK Bílina
  8. 37,68   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  9. 33,31   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
           
  Disk 2 kg:     muži: finále    
  1. 59,28   Pudivítr Miroslav 78 AK Škoda Plzeň
  2. 53,58   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice
  3. 51,64   Gondor Igor 79 AK Kroměříž
  4. 47,82   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  5. 42,50   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
  6. 38,86   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s.
  7. 38,15   Franta Marek 85 TJ VTŽ Chomutov
  8. 37,64   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice
  9. 25,58   Čmuda Lubomír 93 TJ VTŽ Chomutov
           
  Disk 1,75 kg:     junioři    
MS 39,04   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
           
  Disk 1,5 kg:     dorostenci    
MS 54,50   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov
           
  Kladivo 4 kg:     ženy: finále    
  1. 60,76   Hejretová Radka 87 TJ Slavoj Stará Boleslav
  2. 57,59   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  3. 26,84   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži: finále    
  1. 78,14   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha
  2. 62,75   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice
  3. 58,10   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  4. 49,43   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice
  5. 46,97   Podzemský Václav 85 SK Spartak Praha 4
  6. 41,46   Táborský Jiří 63 AK Most
           
  Kladivo 6 kg:     junioři    
MS 47,37   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
           
  Oštěp 600 g:     ženy: finále    
  1. 42,39   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice
  2. 41,30   Žofková Kateřina 80 AK Bílina
  3. 40,65   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav
  4. 37,84   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  5. 36,11   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  6. 24,31   Bartošová Patricie 92 TJ VTŽ Chomutov
           
  Oštěp 800 g:     muži: finále    
  1. 48,55   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice
  2. 47,28   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice
  3. 45,63   Franta Marek 85 TJ VTŽ Chomutov
  4. 44,40   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s.
  5. 41,62   Čmuda Lubomír 93 TJ VTŽ Chomutov
  6. 36,21   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Oštěp 700 g:     dorostenci    
MS 56,45   Mazgal Jaromír 93 AC Syner Turnov
           
           

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.