Vrhačský a skokanský mítink-výsledky 2010

Vytvořeno 11. duben 2012

 

  Výška:     ženy      
  1. 185   Marešová Oldřiška 86 PSK Olymp Praha
  2. 169   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice
  3. 160   Pecková Hana 88 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 145   Ježková Iva 93 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
           
  Výška:     muži      
  1. 208   Sommerschuh Jan 90 TJ Lovochemie Lovosice
  2. 205   Skrčený Josef 86 TJ Dukla Praha
  3. 205   Šutera David 89 TJ Dukla Praha
  4. 200   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice
  5. 190   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  6. 160   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
           
  Dálka:     ženy      
  1. 485   Gunarová Denisa 81 AC Ústí nad Labem o.s.
  2. 428   Rothová Hana 94 TJ Lovochemie Lovosice
  3. 425   Nová Magdalena 92 TJ Lovochemie Lovosice
  4. 393   Pecková Hana 88 TJ Lovochemie Lovosice
  5. 364   Bartošová Kateřina 98 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Dálka:     muži      
MS 605   Čmuda Petr 92 TJ VTŽ Chomutov
           
  Trojskok:     muži    
  1. 13,84   Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec
  2. 12,60   Čmuda Petr 92 TJ VTŽ Chomutov
  3. 11,90   Horák Lukáš 89 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Koule 4 kg:     ženy    
  1. 13,55   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 12,73   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 11,46   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  4. 10,43   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4
  5. 9,91   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 9,50   Hendrychová Jitka 92 AK Most
  7. 9,45   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
           
  Koule 5 kg:     dorostenci    
MS 13,12   Rubeš Michael 94 AK Most
MS 12,71   Pumr Jaromír 93 AC Mladá Boleslav o.s.
           
  Koule 6 kg:     junioři    
MS 13,15   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
           
  Koule 7,26 kg:     muži    
  1. 17,52   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha
  2. 14,79   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha
  3. 14,64   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  4. 12,43   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov
  5. 11,68   Lovaš Petr 80 AK Most
  6. 11,50   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
  7. 11,34   Klíma Mojmír 75 AK Most
  8. 10,99   Svoboda Petr 85 AK Most
  9. 10,72   Sekerák Michal 69 AK Bílina
10. 10,64   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
11. 10,62   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
12. 10,34   Kritzbach Jan 79 AK Most
13. 9,22   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
14. 8,93   Říha Jaromír 51 AK Bílina
15. 8,69   Vacín Petr 78 AK Most
           
  Disk 1 kg:     ženy    
  1. 46,31   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 38,99   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  3. 37,11   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  4. 36,94   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4
  5. 33,71   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  6. 28,91   Hendrychová Jitka 92 AK Most
           
  Disk 1,5 kg:     dorostenci    
MS 36,55   Pumr Jaromír 93 AC Mladá Boleslav o.s.
MS 32,24   Rubeš Michael 94 AK Most
           
  Disk 1,75 kg:     junioři    
MS 40,18   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
           
  Disk 2 kg:     muži    
  1. 57,64   Pudivítr Miroslav 78 AK Kroměříž
  2. 55,76   Gondor Igor 79 AK Kroměříž
  3. 48,82   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha
  4. 43,18   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  5. 35,65   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
  6. 34,38   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
  7. 33,19   Sekerák Michal 69 AK Bílina
  8. 32,92   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
  9. 32,50   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov
10. 30,48   Klíma Mojmír 75 AK Most
11. 29,91   Lovaš Petr 80 AK Most
12. 29,45   Svoboda Petr 85 AK Most
13. 28,16   Kritzbach Jan 79 AK Most
14. 27,78   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
15. 25,33   Říha Jaromír 51 AK Bílina
16. 23,99   Vacín Petr 78 AK Most
           
  Kladivo 4 kg:     ženy    
  1. 51,51   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  2. 44,20   Kolníková Kamila 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  3. 43,20   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  4. 36,97   Hendrychová Jitka 92 AK Most
  5. 34,25   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 32,91   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
MS 34,33   Adlerová Alexandra 56 AK Bílina
  Adlerová veteránský výkon nářadím kladivo 3 kg  
           
  Kladivo 5 kg:     dorostenci    
MS 65,39   Pumr Jaromír 93 AC Mladá Boleslav o.s.
MS 49,59   Formáček Jan 93 AC Syner Turnov
MS 43,89   Rubeš Michael 94 AK Most
MS 35,52   Mikulecký David 94 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Kladivo 6 kg:     junioři    
MS 46,40   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
MS 42,83   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži    
  1. 67,21   Sedláček Pavel 68 AK Kroměříž
  2. 62,88   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  3. 54,98   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov
  4. 49,56   Podzemský Václav 85 SK Spartak Praha 4
  5. 48,84   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
  6. 45,80   Klíma Mojmír 75 AK Most
  7. 45,61   Táborský Jiří 63 AK Most
  8. 43,21   Šamberger Michal 81 AK Most
  9. 42,93   Sekerák Michal 69 AK Bílina
10. 41,21   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
11. 40,36   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
12. 24,16   Lovaš Petr 80 AK Most
13. 21,32   Kritzbach Jan 79 AK Most
14. 11,97   Svoboda Petr 85 AK Most
  0   Říha Jaromír 51 AK Bílina
           
  Oštěp 600 g:     ženy    
  1. 38,02   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 35,60   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4
  3. 28,33   Adlerová Alexandra 56 AK Bílina
           
  Oštěp 800 g:     muži    
  1. 47,76   Lovaš Petr 80 AK Most
  2. 44,91   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha
  3. 44,35   Sekerák Michal 69 AK Bílina
  4. 40,55   Klíma Mojmír 75 AK Most
  5. 38,12   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
  6. 34,62   Vacín Petr 78 AK Most
  7. 30,53   Kritzbach Jan 79 AK Most
  8. 26,40   Svoboda Petr 85 AK Most
           
  Oštěp 700 g:     dorostenci    
MS 56,11   Kubeš Jan 94 SK Kotlářka Praha 

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.