Vrhačský trojboj-výsledky 2011

Vytvořeno 10. duben 2012

 

  Koule 4 kg:     ženy: trojboj      
  1. 12,00   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha 661
  2. 11,02   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4 596
  3. 10,00   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 529
  4. 9,98   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 528
  5. 9,47   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha 495
  6. 9,20   Gross Manja 80 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 477
  7. 8,76   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice 449
  8. 8,38   Tetková Barbora 82 SK ZŠ Jeseniova Praha 424
  9. 7,81   Trache Claudia 77 USV TU Dresden  ( SRN ) 387
             
  Koule 4 kg:     ženy: finále      
  1. 12,04   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha  
  2. 11,02   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4  
  3. 10,20   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  4. 9,51   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha  
  5. 9,25   Gross Manja 80 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  6. 7,81   Trache Claudia 77 USV TU Dresden  ( SRN )  
             
  Koule 7,26 kg:     muži: trojboj      
  1. 14,40   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha 753
  2. 14,27   Fiala Michal 85 AK Kroměříž 745
  3. 13,63   Šmíd František 87 TJ Dukla Praha 706
  4. 13,61   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s. 704
  5. 13,60   Brenn Lukáš 80 TJ Slavoj Stará Boleslav 704
  6. 13,39   Pužman Tomáš 84 AC Tepo Kladno 691
  7. 13,34   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha 688
  8. 13,09   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha 673
  9. 12,30   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice 625
10. 12,03   Mihál Jan 86 AC Tepo Kladno 608
11. 11,80   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s. 594
12. 11,57   Reisz Radek 77 AK Chemopetrol Litvínov 580
13. 11,14   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň 554
14. 11,10   Kritzbach Jan 79 AK Most 552
15. 10,60   Šamberger Michal 81 AK Most 522
16. 10,55   Hellmich Tomáš 75 AK Chemopetrol Litvínov 519
17. 10,40   Vrba Pavel 89 AK Most 510
18. 8,42   Vrba Petr 92 AK Most 391
             
  Koule 7,26 kg:     muži: finále      
  1. 14,40   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha  
  2. 14,27   Fiala Michal 85 AK Kroměříž  
  3. 13,63   Šmíd František 87 TJ Dukla Praha  
  4. 13,61   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.  
  5. 13,60   Brenn Lukáš 80 TJ Slavoj Stará Boleslav  
  6. 13,50   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha  
  7. 13,47   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha  
  8. 13,39   Pužman Tomáš 84 AC Tepo Kladno  
  9. 12,71   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
10. 12,03   Mihál Jan 86 AC Tepo Kladno  
11. 11,80   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.  
12. 11,57   Reisz Radek 77 AK Chemopetrol Litvínov  
13. 11,14   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň  
14. 11,10   Kritzbach Jan 79 AK Most  
15. 11,00   Hellmich Tomáš 75 AK Chemopetrol Litvínov  
16. 10,91   Šamberger Michal 81 AK Most  
17. 10,78   Vrba Pavel 89 AK Most  
18. 8,42   Vrba Petr 92 AK Most  
             
  Disk 1 kg:     ženy: trojboj      
  1. 53,62   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha 924
  2. 41,72   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 688
  3. 41,19   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4 677
  4. 37,25   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha 601
  5. 30,78   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 477
  6. 29,08   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice 445
  7. 26,06   Tetková Barbora 82 SK ZŠ Jeseniova Praha 389
  8. 24,88   Gross Manja 80 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 367
  9. 24,63   Trache Claudia 77 USV TU Dresden  ( SRN ) 362
             
  Disk 1 kg:     ženy: finále      
  1. 53,77   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha  
  2. 44,51   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem  
  3. 41,19   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4  
  4. 37,85   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha  
  5. 32,68   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  6. 30,71   Gross Manja 80 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  7. 29,62   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice  
  8. 26,06   Tetková Barbora 82 SK ZŠ Jeseniova Praha  
  9. 24,63   Trache Claudia 77 USV TU Dresden  ( SRN )  
             
  Disk 2 kg:     muži: trojboj      
  1. 59,53   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno 1 071
  2. 51,23   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha 896
  3. 47,12   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha 811
  4. 45,48   Brenn Lukáš 80 TJ Slavoj Stará Boleslav 777
  5. 43,05   Fiala Michal 85 AK Kroměříž 727
  6. 43,04   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice 727
  7. 42,66   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha 719
  8. 40,09   Pužman Tomáš 84 AC Tepo Kladno 666
  9. 38,46   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s. 633
10. 36,98   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň 603
11. 35,28   Šmíd František 87 TJ Dukla Praha 569
12. 34,83   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s. 560
13. 33,77   Hellmich Tomáš 75 AK Chemopetrol Litvínov 539
14. 33,55   Reisz Radek 77 AK Chemopetrol Litvínov 535
15. 30,64   Kritzbach Jan 79 AK Most 477
16. 30,60   Mihál Jan 86 AC Tepo Kladno 476
17. 29,93   Šamberger Michal 81 AK Most 463
18. 22,59   Vrba Petr 92 AK Most 321
19. 20,89   Vrba Pavel 89 AK Most 289
             
  Disk 2 kg:     muži: finále      
  1. 59,53   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno  
  2. 51,23   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha  
  3. 50,17   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha  
  4. 46,67   Brenn Lukáš 80 TJ Slavoj Stará Boleslav  
  5. 43,31   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
  6. 43,05   Fiala Michal 85 AK Kroměříž  
  7. 42,66   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha  
  8. 40,09   Pužman Tomáš 84 AC Tepo Kladno  
  9. 38,46   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.  
10. 36,98   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň  
11. 35,28   Šmíd František 87 TJ Dukla Praha  
12. 34,83   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.  
13. 33,77   Hellmich Tomáš 75 AK Chemopetrol Litvínov  
14. 33,55   Reisz Radek 77 AK Chemopetrol Litvínov  
15. 30,64   Kritzbach Jan 79 AK Most  
16. 30,60   Mihál Jan 86 AC Tepo Kladno  
17. 29,93   Šamberger Michal 81 AK Most  
18. 23,93   Vrba Petr 92 AK Most  
19. 20,89   Vrba Pavel 89 AK Most  
             
  Kladivo 4 kg:     ženy: trojboj      
  1. 53,31   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice 731
  2. 49,04   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4 661
  3. 44,32   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 583
  4. 43,72   Gross Manja 80 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN ) 573
  5. 40,40   Tetková Barbora 82 SK ZŠ Jeseniova Praha 519
  6. 40,09   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 514
             
  Kladivo 4 kg:     ženy: finále      
  1. 54,46   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice  
  2. 49,04   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4  
  3. 45,40   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  4. 44,30   Gross Manja 80 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  5. 40,40   Tetková Barbora 82 SK ZŠ Jeseniova Praha  
  6. 40,09   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem  
             
  Kladivo 7,26 kg:     muži: trojboj      
  1. 63,07   Fiala Michal 85 AK Kroměříž 894
  2. 57,02   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s. 793
  3. 48,48   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s. 651
  4. 43,25   Vrba Pavel 89 AK Most 565
  5. 42,84   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň 559
  6. 42,64   Reisz Radek 77 AK Chemopetrol Litvínov 555
  7. 42,38   Šamberger Michal 81 AK Most 551
  8. 41,12   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha 531
  9. 33,75   Hellmich Tomáš 75 AK Chemopetrol Litvínov 411
10. 31,98   Vrba Petr 92 AK Most 382
11. 21,45   Kritzbach Jan 79 AK Most 215
             
  Kladivo 7,26 kg:     muži: finále      
  1. 64,79   Fiala Michal 85 AK Kroměříž  
  2. 58,46   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.  
  3. 55,49   Švojgr Jiří 81 SK ZŠ Jeseniova Praha  
  4. 50,00   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.  
  5. 43,54   Táborský Jiří 63 AK Most  
  6. 43,25   Vrba Pavel 89 AK Most  
  7. 42,84   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň  
  8. 42,64   Reisz Radek 77 AK Chemopetrol Litvínov  
  9. 42,38   Šamberger Michal 81 AK Most  
10. 41,12   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha  
11. 41,05   Sekerák Michal 69 AK Bílina  
12. 33,75   Hellmich Tomáš 75 AK Chemopetrol Litvínov  
13. 31,98   Vrba Petr 92 AK Most  
14. 21,45   Kritzbach Jan 79 AK Most  
             
  Oštěp 600 g:     ženy: trojboj      
  1. 28,35   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha 445
  2. 27,37   Trache Claudia 77 USV TU Dresden  ( SRN ) 427
             
  Oštěp 600 g:     ženy: finále      
  1. 29,84   Trache Claudia 77 USV TU Dresden  ( SRN )  
  2. 28,35   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha  
  3. 19,63   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4  
             
  Oštěp 800 g:     muži: trojboj      
  1. 60,93   Brenn Lukáš 80 TJ Slavoj Stará Boleslav 752
  2. 60,21   Mihál Jan 86 AC Tepo Kladno 741
  3. 53,90   Pužman Tomáš 84 AC Tepo Kladno 647
  4. 46,43   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha 536
  5. 43,12   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha 487
  6. 42,73   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice 482
  7. 41,47   Šmíd František 87 TJ Dukla Praha 463
             
  Oštěp 800 g:     muži: finále      
  1. 61,98   Mihál Jan 86 AC Tepo Kladno  
  2. 61,22   Brenn Lukáš 80 TJ Slavoj Stará Boleslav  
  3. 57,18   Pužman Tomáš 84 AC Tepo Kladno  
  4. 46,43   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha  
  5. 43,12   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha  
  6. 42,73   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
  7. 41,47   Šmíd František 87 TJ Dukla Praha  
             
  Trojboj:     ženy      
  1. 1 934   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4  
  2. 1 730   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem  
  3. 1 625   Chlupová Kateřina 86 Hvězda SKP Pardubice  
  4. 1 589   Beck Nadine 77 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  5. 1 585   Klausová Kateřina 89 PSK Olymp Praha  
  6. 1 541   Hummelová Eva 89 AC Sparta Praha  
  7. 1 417   Gross Manja 80 SV 1870 Grossolbersdorf  ( SRN )
  8. 1 332   Tetková Barbora 82 SK ZŠ Jeseniova Praha  
  9. 1 176   Trache Claudia 77 USV TU Dresden  ( SRN )  
             
  Trojboj:     muži      
  1. 2 366   Fiala Michal 85 AK Kroměříž  
  2. 2 233   Brenn Lukáš 80 TJ Slavoj Stará Boleslav  
  3. 2 136   Hruška Vladislav 89 AC Sparta Praha  
  4. 2 130   Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav o.s.  
  5. 2 035   Jokl Tomáš 88 ASK Slavia Praha  
  6. 2 004   Pužman Tomáš 84 AC Tepo Kladno  
  7. 1 923   Kocinger Jakub 87 ASK Slavia Praha  
  8. 1 834   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
  9. 1 825   Mihál Jan 86 AC Tepo Kladno  
10. 1 805   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.  
11. 1 738   Šmíd František 87 TJ Dukla Praha  
12. 1 716   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň  
13. 1 670   Reisz Radek 77 AK Chemopetrol Litvínov  
14. 1 536   Šamberger Michal 81 AK Most  
15. 1 469   Hellmich Tomáš 75 AK Chemopetrol Litvínov  
16. 1 364   Vrba Pavel 89 AK Most  
17. 1 244   Kritzbach Jan 79 AK Most  
18. 1 094   Vrba Petr 92 AK Most  
19. 1 071   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno  

 

Copyright © 2019 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.