Vrhačský trojboj-výsledky 2012

Vytvořeno 26. červen 2012

 

  Koule:   muži            
  1.   15,10   Michal Fiala 85   AK Kroměříž 796
  2.   15,00   Igor Gondor 79   AK Kroměříž 790
  3.   14,88   Tomáš Pužman 84   AC Tepo Kladno 782
  4.   13,94   Lukáš Brenn 80   TJ Lokomotiva Břeclav 725
  5.   13,62   Petr Hamták 79   TJ Slavoj Český Brod o.s. 705
  6.   13,50   Tomáš Jirásek 83   Hvězda SKP Pardubice 698
  7.   13,31   Libor Bařtipán 76   AK Bílina 686
  8.   13,23   Petr Koucký 85   Hvězda SKP Pardubice 681
  9.   12,85   Ondřej Semerád 88   Hvězda SKP Pardubice 658
10.   12,40   Pavel Kuděj 78   BAS Babylon Plzeň 631
11.   11,83   Martin Košťál 88   ASK Slavia Praha 596
12.   10,83   Michal Šamberger 81   AK Most 536
13.   10,71   Miroslav Špaček 94   DDM Cvikováček Cvikov 528
14.   10,59   Pavel Vrba 89   AK Most 521
15.   10,56   Ondřej Jirsík 91   SK Spartak Praha 4 519
16.   8,99   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha 425
17.   8,41   Petr Vrba 92   AK Most 391
                 
  Disk:   muži            
  1.   56,92   Igor Gondor 79   AK Kroměříž 1 016
  2.   50,56   Tomáš Jirásek 83   Hvězda SKP Pardubice 882
  3.   46,82   Lukáš Brenn 80   TJ Lokomotiva Břeclav 804
  4.   46,37   Michal Fiala 85   AK Kroměříž 795
  5.   43,37   Petr Hamták 79   TJ Slavoj Český Brod o.s. 733
  6.   41,00   Tomáš Pužman 84   AC Tepo Kladno 685
  7.   38,78   Petr Koucký 85   Hvězda SKP Pardubice 640
  8.   38,68   Ondřej Semerád 88   Hvězda SKP Pardubice 638
  9.   38,65   Pavel Kuděj 78   BAS Babylon Plzeň 637
10.   36,89   Libor Bařtipán 76   AK Bílina 602
11.   36,05   Martin Košťál 88   ASK Slavia Praha 585
12.   31,51   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha 494
13.   30,12   Ondřej Jirsík 91   SK Spartak Praha 4 467
14.   29,53   Michal Šamberger 81   AK Most 455
15.   25,95   Pavel Vrba 89   AK Most 385
16.   23,75   Petr Vrba 92   AK Most 343
17.   22,91   Miroslav Špaček 94   DDM Cvikováček Cvikov 327
                 
  Oštěp:   muži            
  1.   58,63   Lukáš Brenn 80   TJ Lokomotiva Břeclav 717
  2.   55,94   Igor Gondor 79   AK Kroměříž 677
 3   51,92   Libor Bařtipán 76   AK Bílina 617
  4.   48,00   Martin Košťál 88   ASK Slavia Praha 559
  5.   42,99   Petr Hamták 79   TJ Slavoj Český Brod o.s. 486
  6.   38,68   Pavel Kuděj 78   BAS Babylon Plzeň 423
  7.   35,90   Ondřej Jirsík 91   SK Spartak Praha 4 383
                 
  Kladivo:   muži            
  1.   65,74   Michal Fiala 85   AK Kroměříž 939
  2.   59,24   Petr Koucký 85   Hvězda SKP Pardubice 830
  3.   48,23   Tomáš Jirásek 83   Hvězda SKP Pardubice 647
  4.   48,03   Tomáš Pužman 84   AC Tepo Kladno 644
  5.   46,30   Ondřej Semerád 88   Hvězda SKP Pardubice 615
  6.   41,64   Michal Šamberger 81   AK Most 539
  7.   35,87   Petr Vrba 92   AK Most 445
  8.   33,89   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha 413
  9.   19,30   Miroslav Špaček 94   DDM Cvikováček Cvikov 181
    0   Pavel Vrba 89   AK Most 0
                 
  Koule:   ženy            
  1.   14,25   Romana Grómanová 84   AK Vítkovice 811
  2.   13,69   Kristýna Kroužková 90   Hvězda SKP Pardubice 773
  3.   11,29   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4 614
  4.   10,84   Sophie Zeller 93   TVL Freiberg  (Německo) 585
  5.   10,42   Markéta Slavíková 83   USK VŠEM Ústí nad Labem 557
  6.   10,32   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4 550
  7.   9,41   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha 491
  8.   9,14   Kateřina Chlupová 86   PSK Olymp Praha 473
  9.   7,45   Lucie Hampová 95   ASK Lovosice 364
10.   7,08   Martina Kostenková 97   DDM Cvikováček Cvikov 340
11.   6,75   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa 319
                 
  Disk:   ženy            
  1.   44,44   Markéta Slavíková 83   USK VŠEM Ústí nad Labem 741
  2.   43,44   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4 721
  3.   41,59   Romana Grómanová 84   AK Vítkovice 685
  4.   37,79   Kristýna Kroužková 90   Hvězda SKP Pardubice 611
  5.   36,47   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha 586
  6.   36,04   Sophie Zeller 93   TVL Freiberg  (Německo) 578
  7.   34,71   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4 552
  8.   28,39   Kateřina Chlupová 86   PSK Olymp Praha 432
  9.   21,04   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa 297
10.   20,61   Martina Kostenková 97   DDM Cvikováček Cvikov 289
11.   20,40   Lucie Hampová 95   ASK Lovosice 285
                 
  Oštěp:   ženy            
  1.   34,35   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4 559
  2.   28,45   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha 447
  3.   24,63   Martina Kostenková 97   DDM Cvikováček Cvikov 375
  4.   19,64   Lucie Hampová 95   ASK Lovosice 282
  5.   15,94   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa 214
                 
  Kladivo:   ženy            
  1.   59,69   Romana Grómanová 84   AK Vítkovice 1 149
  2.   55,18   Kristýna Kroužková 90   Hvězda SKP Pardubice 1 048
  3.   54,88   Kateřina Chlupová 86   PSK Olymp Praha 1 041
  4.   53,08   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4 1 001
  5.   43,06   Markéta Slavíková 83   USK VŠEM Ústí nad Labem 778
  6.   33,71   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4 574
                 
  Vrhačský trojboj:   muži     finále        
  1.   2 530   Michal Fiala 85   AK Kroměříž Kladivo
  2.   2 483   Igor Gondor 79   AK Kroměříž  
  3.   2 246   Lukáš Brenn 80   TJ Lokomotiva Břeclav  
  4.   2 227   Tomáš Jirásek 83   Hvězda SKP Pardubice Kladivo
  5.   2 151   Petr Koucký 85   Hvězda SKP Pardubice Kladivo
  6.   2 111   Tomáš Pužman 84   AC Tepo Kladno Kladivo
  7.   1 924   Petr Hamták 79   TJ Slavoj Český Brod o.s.  
  8.   1 911   Ondřej Semerád 88   Hvězda SKP Pardubice Kladivo
  9.   1 905   Libor Bařtipán 76   AK Bílina  
10.   1 740   Martin Košťál 88   ASK Slavia Praha  
11.   1 691   Pavel Kuděj 78   BAS Babylon Plzeň  
12.   1 530   Michal Šamberger 81   AK Most Kladivo
13.   1 369   Ondřej Jirsík 91   SK Spartak Praha 4  
14.   1 332   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha Kladivo
15.   1 179   Petr Vrba 92   AK Most Kladivo
16.   1 036   Miroslav Špaček 94   DDM Cvikováček Cvikov Kladivo
17.   906   Pavel Vrba 89   AK Most Kladivo
                 
  Vrhačský trojboj:   ženy     finále        
  1.   2 645   Romana Grómanová 84   AK SSK Vítkovice Kladivo
  2.   2 432   Kristýna Kroužková 90   Hvězda SKP Pardubice Kladivo
  3.   2 336   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4 Kladivo
  4.   2 076   Markéta Slavíková 83   USK VŠEM Ústí nad Labem Kladivo
  5.   1 946   Kateřina Chlupová 86   PSK Olymp Praha Kladivo
  6.   1 676   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4 Kladivo
  7.   1 524   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha  
 8   1 163   Sophie Zeller 93   TVL Freiberg  (Německo)  
  9.   1 004   Martina Kostenková 97   DDM Cvikováček Cvikov  
10.   931   Lucie Hampová 95   ASK Lovosice  
11.   830   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa  
                 
  Koule:  muži     finále          
  1.   15,69   Michal Fiala 85   AK Kroměříž  
  2.   15,00   Igor Gondor 79   AK Kroměříž  
  3.   14,88   Tomáš Pužman 84   AC Tepo Kladno  
  4.   13,95   Lukáš Brenn 80   TJ Lokomotiva Břeclav  
  5.   13,62   Petr Hamták 79   TJ Slavoj Český Brod o.s.  
  6.   13,54   Libor Bařtipán 76   AK Bílina  
  7.   13,50   Tomáš Jirásek 83   Hvězda SKP Pardubice  
  8.   13,23   Petr Koucký 85   Hvězda SKP Pardubice  
  9.   12,85   Ondřej Semerád 88   Hvězda SKP Pardubice  
10.   12,40   Pavel Kuděj 78   BAS Babylon Plzeň  
11.   11,83   Martin Košťál 88   ASK Slavia Praha  
12.   10,83   Michal Šamberger 81   AK Most  
13.   10,71   Miroslav Špaček 94   DDM Cvikováček Cvikov  
14.   10,59   Pavel Vrba 89   AK Most  
15.   10,56   Ondřej Jirsík 91   SK Spartak Praha 4  
16.   9,27   Štefan Pšenák 59   ASK Lovosice  
17.   8,99   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha  
18.   8,41   Petr Vrba 92   AK Most  
                 
  Disk:   muži     finále          
  1.   57,26   Igor Gondor 79   AK Kroměříž  
  2.   52,82   Tomáš Jirásek 83   Hvězda SKP Pardubice  
  3.   47,48   Lukáš Brenn 80   TJ Lokomotiva Břeclav  
  4.   46,61   Michal Fiala 85   AK Kroměříž  
  5.   43,37   Petr Hamták 79   TJ Slavoj Český Brod o.s.  
  6.   42,77   Tomáš Pužman 84   AC Tepo Kladno  
  7.   40,19   Ondřej Semerád 88   Hvězda SKP Pardubice  
  8.   38,78   Petr Koucký 85   Hvězda SKP Pardubice  
  9.   38,65   Pavel Kuděj 78   BAS Babylon Plzeň  
10.   36,89   Libor Bařtipán 76   AK Bílina  
11.   36,05   Martin Košťál 88   ASK Slavia Praha  
12.   31,51   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha  
13.   30,12   Ondřej Jirsík 91   SK Spartak Praha 4  
14.   29,53   Michal Šamberger 81   AK Most  
15.   25,95   Pavel Vrba 89   AK Most  
16.   23,75   Petr Vrba 92   AK Most  
17.   22,91   Miroslav Špaček 94   DDM Cvikováček Cvikov  
                 
  Oštěp:   muži     finále          
  1.   65,17   Lukáš Vrabec 81   SK Spartak Praha 4  
  2.   64,56   Jan Kubeš 94   TJ Sokol Kolín-atletika  
 3   60,51   Lukáš Brenn 80   TJ Lokomotiva Břeclav  
  4.   55,94   Igor Gondor 79   AK Kroměříž  
  5.   51,92   Libor Bařtipán 76   AK Bílina  
  6.   48,00   Martin Košťál 88   ASK Slavia Praha  
  7.   47,08   Jindřich Ottl 91   TJ Dukla Praha  
  8.   44,29   Petr Hamták 79   TJ Slavoj Český Brod o.s.  
  9.   38,68   Pavel Kuděj 78   BAS Babylon Plzeň  
10.   35,90   Ondřej Jirsík 91   SK Spartak Praha 4  
                 
  Kladivo:   muži     finále        
  1.   67,32   Michal Fiala 85   AK Kroměříž  
  2.   61,00   Petr Koucký 85   Hvězda SKP Pardubice  
  3.   53,80   Ladislav Hromádka 89   PSK Olymp Praha  
  4.   51,47   Tomáš Pužman 84   AC Tepo Kladno  
  5.   48,45   Miroslav Vachuta 78   AC Ústí nad Labem o.s.  
  6.   48,23   Tomáš Jirásek 83   Hvězda SKP Pardubice  
  7.   46,30   Ondřej Semerád 88   Hvězda SKP Pardubice  
  8.   45,62   Michal Šamberger 81   AK Most  
  9.   42,27   Lukáš Brenn 80   TJ Lokomotiva Břeclav  
10.   35,87   Petr Vrba 92   AK Most  
11.   33,89   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha  
12.   19,30   Miroslav Špaček 94   DDM Cvikováček Cvikov  
    0   Pavel Vrba 89   AK Most  
                 
  Koule:   ženy     finále          
  1.   15,82   Jana Kárníková 81   Hvězda SKP Pardubice  
  2.   14,25   Romana Grómanová 84   AK Vítkovice  
  3.   13,69   Kristýna Kroužková 90   Hvězda SKP Pardubice  
  4.   11,29   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4  
  5.   11,09   Sophie Zeller 93   TVL Freiberg  (Německo)  
  6.   10,42   Markéta Slavíková 83   USK VŠEM Ústí nad Labem  
  7.   10,39   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4  
  8.   9,41   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha  
  9.   9,14   Kateřina Chlupová 86   PSK Olymp Praha  
10.   7,45   Lucie Hampová 95   ASK Lovosice  
11.   7,08   Martina Kostenková 97   DDM Cvikováček Cvikov  
12.   6,75   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa  
                 
  Disk:   ženy     finále          
  1.   44,53   Markéta Slavíková 83   USK VŠEM Ústí nad Labem  
  2.   43,44   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4  
  3.   41,81   Romana Grómanová 84   AK Vítkovice  
  4.   41,19   Kristýna Kroužková 90   Hvězda SKP Pardubice  
  5.   36,47   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha  
  6.   36,31   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4  
  7.   36,04   Sophie Zeller 93   TVL Freiberg  (Německo)  
  8.   28,39   Kateřina Chlupová 86   PSK Olymp Praha  
  9.   21,04   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa  
10.   20,61   Martina Kostenková 97   DDM Cvikováček Cvikov  
11.   20,40   Lucie Hampová 95   ASK Lovosice  
                 
  Oštěp:   ženy     finále          
  1.   35,33   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4  
  2.   28,45   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha  
  3.   25,25   Martina Kostenková 97   DDM Cvikováček Cvikov  
  4.   23,47   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4  
  5.   19,81   Lucie Hampová 95   ASK Lovosice  
  6.   16,28   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa  
                 
  Kladivo:   ženy     finále:        
  1.   67,06   Tereza Králová 89   Hvězda SKP Pardubice  
  2.   61,00   Romana Grómanová 84   AK Vítkovice  
  3.   57,07   Kristýna Kroužková 90   Hvězda SKP Pardubice  
  4.   56,20   Kateřina Chlupová 86   PSK Olymp Praha  
  5.   53,08   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4  
  6.   43,69   Klára Špačková 81   AC Mladá Boleslav o.s.  
  7.   43,06   Markéta Slavíková 83   USK VŠEM Ústí nad Labem  
  8.   34,38   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4  
  9.   26,47   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha  
10.   14,51   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa  
                 
  Vrhačský čtyřboj:   muži     finále        
MS   2 795   Lukáš Brenn 85   TJ Lokomotiva Břeclav  
                 
  Vrhačský čtyřboj:   ženy     finále        
MS   2 235   Jindřiška Noasová 78   SK Spartak Praha 4  
MS   2 690   Zuzana Kubicová 89   SK Spartak Praha 4  
MS   1 818   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha  
MS   938   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa  
                 
  Koule:  muži     finále          
MS   11,15   Michal Šamberger 81   AK Most  
MS   9,48   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha  
                 
  Disk:   muži     finále          
MS   33,60   Ondřej Jirsík 91   SK Spartak Praha 4  
MS   30,24   Michal Šamberger 81   AK Most  
MS   29,23   Štefan Pšenák 59   ASK Lovosice  
MS   25,36   Miroslav Špaček 94   DDM Cvikováček Cvikov  
                 
  Kladivo:   muži     finále        
MS   33,99   Tomáš Sýkora 93   ASK Slavia Praha  
                 
  Kladivo:   muži     finále 2        
MS   67,14   Michal Fiala 85   AK Kroměříž  
                 
  Kladivo:   ženy     finále:        
MS   32,23   Eva Hummelová 89   AC Sparta Praha  
MS   16,28   Alena Bouchnerová 74   AC Česká Lípa  
                 
  Kladivo:   ženy     finále 2        
MS   57,27   Kateřina Chlupová 86   PSK Olymp Praha  

 

Copyright © 2019 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.