Vrhačský trojboj-výsledky 2009

Vytvořeno 11. duben 2012

 

  Koule 4 kg:     ženy: trojboj      
  1. 14,64   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav 837
  2. 13,38   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s. 753
  3. 12,50   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s. 694
  4. 11,55   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice 631
  5. 7,06   Bartošová Patricie 92 TJ VTŽ Chomutov 339
             
  Koule 7,26 kg:     muži: trojboj      
  1. 13,94   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice 725
  2. 13,59   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice 703
  3. 13,24   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 682
  4. 12,14   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s. 615
  5. 12,01   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice 607
  0   Franta Marek 85 TJ VTŽ Chomutov  
             
  Disk 1 kg:     ženy: trojboj      
  1. 46,67   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 45,33   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav  
  3. 35,52   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice  
  4. 33,31   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
             
  Disk 2 kg:     muži: trojboj      
  1. 53,58   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice 945
  2. 47,82   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 825
  3. 38,86   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s. 641
  4. 38,65   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice 637
  5. 38,15   Franta Marek 85 TJ VTŽ Chomutov 627
  6. 37,63   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice 617
  7. 25,58   Čmuda Lubomír 93 TJ VTŽ Chomutov 378
             
  Kladivo 4 kg:     ženy: trojboj      
  1. 57,59   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice 802
             
  Kladivo 7,26 kg:     muži: trojboj      
  1. 62,75   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice 889
  2. 58,08   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem 811
  3. 49,43   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice 667
             
  Oštěp 600 g:     ženy: trojboj      
  1. 42,39   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice 713
  2. 40,65   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav 680
  3. 37,84   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s. 626
  4. 36,11   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s. 593
  5. 24,31   Bartošová Patricie 92 TJ VTŽ Chomutov 369
             
  Oštěp 800 g:     muži: trojboj      
  1. 44,40   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s. 506
  2. 43,14   Franta Marek 85 TJ VTŽ Chomutov 488
  3. 36,21   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice 387
             
  Trojboj:     ženy: finále      
  1. 2 214   Valešová Andrea 80 TJ Slavoj Stará Boleslav  
  2. 2 146   Hyjánková Jana 81 Hvězda SKP Pardubice  
  3. 2 131   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  4. 1 845   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
             
  Trojboj:     muži: finále      
  1. 2 337   Jirásek Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice  
  2. 2 318   Maška Libor 83 USK VŠEM Ústí nad Labem  
  3. 2 209   Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice  
  4. 1 764   Špoták Dalibor 74 AC Ústí nad Labem o.s.  
  5. 1 631   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice  
  6. 1 115   Franta Marek 85 TJ VTŽ Chomutov  

 

Copyright © 2019 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.