Vrhačský trojboj-výsledky 2010

Vytvořeno 11. duben 2012

 

  Koule 4 kg:     ženy    
  1. 13,55   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 12,73   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 11,46   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  4. 10,43   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4
  5. 9,91   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 9,50   Hendrychová Jitka 92 AK Most
  7. 9,45   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
           
  Koule 7,26 kg:     muži    
  1. 17,52   Tylče Jan 82 TJ Dukla Praha
  2. 14,79   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha
  3. 14,64   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  4. 12,43   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov
  5. 11,68   Lovaš Petr 80 AK Most
  6. 11,50   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
  7. 11,34   Klíma Mojmír 75 AK Most
  8. 10,99   Svoboda Petr 85 AK Most
  9. 10,72   Sekerák Michal 69 AK Bílina
10. 10,64   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
11. 10,62   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
12. 10,34   Kritzbach Jan 79 AK Most
13. 9,22   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
14. 8,93   Říha Jaromír 51 AK Bílina
15. 8,69   Vacín Petr 78 AK Most
           
  Disk 1 kg:     ženy    
  1. 46,31   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 38,99   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  3. 37,11   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  4. 36,94   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4
  5. 33,71   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  6. 28,91   Hendrychová Jitka 92 AK Most
           
  Disk 2 kg:     muži    
  1. 57,64   Pudivítr Miroslav 78 AK Kroměříž
  2. 55,76   Gondor Igor 79 AK Kroměříž
  3. 48,82   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha
  4. 43,18   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  5. 35,65   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
  6. 34,38   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
  7. 33,19   Sekerák Michal 69 AK Bílina
  8. 32,92   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
  9. 32,50   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov
10. 30,48   Klíma Mojmír 75 AK Most
11. 29,91   Lovaš Petr 80 AK Most
12. 29,45   Svoboda Petr 85 AK Most
13. 28,16   Kritzbach Jan 79 AK Most
14. 27,78   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
15. 25,33   Říha Jaromír 51 AK Bílina
16. 23,99   Vacín Petr 78 AK Most
           
  Kladivo 4 kg:     ženy    
  1. 51,51   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  2. 44,20   Kolníková Kamila 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  3. 43,20   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  4. 36,97   Hendrychová Jitka 92 AK Most
  5. 34,25   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 32,91   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
MS 34,33   Adlerová Alexandra 56 AK Bílina
  Adlerová veteránský výkon nářadím kladivo 3 kg  
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži    
  1. 67,21   Sedláček Pavel 68 AK Kroměříž
  2. 62,88   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  3. 54,98   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov
  4. 49,56   Podzemský Václav 85 SK Spartak Praha 4
  5. 48,84   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
  6. 45,80   Klíma Mojmír 75 AK Most
  7. 45,61   Táborský Jiří 63 AK Most
  8. 43,21   Šamberger Michal 81 AK Most
  9. 42,93   Sekerák Michal 69 AK Bílina
10. 41,21   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
11. 40,36   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
12. 24,16   Lovaš Petr 80 AK Most
13. 21,32   Kritzbach Jan 79 AK Most
14. 11,97   Svoboda Petr 85 AK Most
  0   Říha Jaromír 51 AK Bílina
           
  Oštěp 600 g:     ženy    
  1. 38,02   Závůrková Barbora 87 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  2. 35,60   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4
  3. 28,33   Adlerová Alexandra 56 AK Bílina
           
  Oštěp 800 g:     muži    
  1. 47,76   Lovaš Petr 80 AK Most
  2. 44,91   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha
  3. 44,35   Sekerák Michal 69 AK Bílina
  4. 40,55   Klíma Mojmír 75 AK Most
  5. 38,12   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
  6. 34,62   Vacín Petr 78 AK Most
  7. 30,53   Kritzbach Jan 79 AK Most
  8. 26,40   Svoboda Petr 85 AK Most
           
  Trojboj:     ženy    
  1. 1 853   Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4
  2. 1 838   Vaníčková Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podještědí o.s.
  3. 1 674   Noasová Jindřiška 78 SK Spartak Praha 4
  4. 1 577   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
  5. 1 522   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
  6. 1 372   Hendrychová Jitka 92 AK Most
           
  Trojboj:     muži    
  1. 2 388   Fiala Michal 85 AK Kroměříž
  2. 1 997   Hlavička Petr 88 TJ Dukla Praha
  3. 1 906   Dvořák Jan 90 AC Syner Turnov
  4. 1 694   Špaček Jiří 89 AC Mladá Boleslav o.s.
  5. 1 647   Klíma Mojmír 75 AK Most
  6. 1 638   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
  7. 1 617   Sekerák Michal 69 AK Bílina
  8. 1 575   Eibl Miroslav 80 AK Bílina
  9. 1 555   Lovaš Petr 80 AK Most
10. 1 264   Dobrovolný Jan 80 AC Kovošrot Praha
11. 1 248   Svoboda Petr 85 AK Most
12. 1 241   Kritzbach Jan 79 AK Most
13. 1 120   Vacín Petr 78 AK Most
14. 795   Říha Jaromír 51 AK Bílina 

 

Copyright © 2019 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.