Lovosické házení-výsledky 2009

Vytvořeno 10. duben 2012

 

  Koule 3 kg:     st.žákyně    
1. 11,37   Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa
           
  Koule 4 kg:     ženy    
1. 11,50   Hendrychová Jitka 92 AK Most
2. 10,10   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
           
  Koule 4 kg:     st.žáci    
1. 13,55   Poc Michael 94 AC Ústí nad Labem o.s.
2. 13,24   Bejček Vratislav 94 AC Ústí nad Labem o.s.
3. 12,95   Rubeš Michael 94 AK Most
4. 10,39   Mikulecký David 94 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Koule 5 kg:     dorostenci    
1. 15,50   Balata Petr 92 AC Ústí nad Labem o.s.
2. 13,36   Mařík Jakub 93 AC Ústí nad Labem o.s.
3. 11,63   Kondr Lukáš 93 AK Most
4. 9,84   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Koule 6 kg:     junioři    
1. 13,01   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
           
  Koule 7,26 kg:     muži    
1. 13,71   Kvapil Lukáš 81 Atletika Polička
2. 12,86   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
3. 12,41   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
4. 8,30   Klíma Mojmír 54 AK Most
           
  Disk 1 kg:     ženy    
1. 40,19   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
2. 30,10   Hendrychová Jitka 92 AK Most
3. 27,64   Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa
           
  Disk 1 kg:     st.žáci    
1. 38,98   Rubeš Michael 94 AK Most
2. 35,19   Bejček Vratislav 94 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Disk 1,5 kg:     dorostenci    
1. 41,93   Balata Petr 92 AC Ústí nad Labem o.s.
2. 36,74   Mařík Jakub 93 AC Ústí nad Labem o.s.
3. 31,35   Vrba Petr 92 AK Most
4. 29,13   Kondr Lukáš 93 AK Most
           
  Disk 1,75 kg:     junioři    
1. 41,72   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
           
  Disk 2 kg:     muži    
1. 60,52   Marcell Jan 85 VSK Univerzita Brno
2. 58,49   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno
3. 44,51   Kvapil Lukáš 81 Atletika Polička
4. 43,65   Bartůněk Jan 81 SK Nové Město nad Metují
5. 43,21   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
6. 39,50   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
7. 37,32   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
8. 29,82   Škopan Martin 81 TJ Lovochemie Lovosice
9. 25,51   Klíma Mojmír 54 AK Most
           
  Kladivo 4 kg:     st.žáci    
1. 40,76   Mikulecký David 94 AC Ústí nad Labem o.s.
2. 39,06   Rubeš Michael 94 AK Most
3. 38,91   Poc Michael 94 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Kladivo 5 kg:     dorostenci    
1. 51,13   Vrba Petr 92 AK Most
2. 43,76   Balata Petr 92 AC Ústí nad Labem o.s.
3. 41,84   Mařík Jakub 93 AC Ústí nad Labem o.s.
           
  Kladivo 6 kg:     junioři    
1. 44,58   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži    
1. 77,13   Melich Lukáš 80 TJ Dukla Praha
2. 60,02   Bartůněk Jan 81 SK Nové Město nad Metují
3. 44,21   Táborský Jiří 63 AK Most
4. 43,00   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
5. 28,95   Klíma Mojmír 54 AK Most
6. 26,23   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Oštěp 600 g:     ženy    
1. 35,90   Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa
2. 27,91   Holubová Magdaléna 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
3. 22,55   Hendrychová Jitka 92 AK Most
           
  Oštěp 600 g:     st.žáci    
1. 34,04   Rubeš Michael 94 AK Most
           
  Oštěp 700 g:     dorostenci    
1. 42,48   Kondr Lukáš 93 AK Most
2. 23,02   Vrba Petr 92 AK Most
           
  Oštěp 800 g:     muži    
1. 48,64   Hanko Dominik 78 TJ Lovochemie Lovosice
2. 40,25   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
3. 37,67   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
4. 32,05   Klíma Mojmír 54 AK Most 

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.