Lovosické házení-výsledky 2010

Vytvořeno 10. duben 2012

 

      ( 5. díl Vrhačské tour 2010 )
           
  Koule 3 kg:     st.žákyně    
1. 7,59   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Koule 3 kg:     dorostenky    
1. 8,59   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Koule 4 kg:     ženy    
1. 10,19   Hendrychová Jitka 92 AK Most
2. 6,65   Záklasníková Jana 89 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Koule 4 kg:     st.žáci    
1. 12,02   Burak Oleg 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Koule 7,26 kg:     nevidomí B1 a B2    
1. 7,92   Pata Jaroslav 57 Sigma Olomouc
2. 7,05   Burda Miloš 54 AC Tepo Kladno
3. 6,45   Půta Ladislav 69 AC Tepo Kladno
4. 6,30   Krajíček Vladimír 54 TJ Lovochemie Lovosice
5. 5,77   Mach Oldřich 52 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Koule 7,26 kg:     muži    
1. 12,75   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
2. 12,27   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec o.s.
3. 11,87   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
4. 11,67   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
           
  Disk 1 kg:     st.žákyně    
1. 21,96   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Disk 1 kg:     dorostenky    
1. 19,24   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Disk 1 kg:     ženy      
1. 40,81   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
2. 36,79   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
3. 29,27   Hendrychová Jitka 92 AK Most
4. 27,96   Procházková Jana 84 AK Sokolov
5. 16,27   Záklasníková Jana 89 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Disk 1 kg:     žáci      
1. 46,64   Burak Oleg 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Disk 2 kg:     nevidomí B1a B2    
1. 18,08   Burda Miloš 54 AC Tepo Kladno
2. 17,79   Krajíček Vladimír 54 TJ Lovochemie Lovosice
3. 17,61   Půta Ladislav 69 AC Tepo Kladno
4. 16,55   Pata Jaroslav 57 Sigma Olomouc
5. 14,22   Mach Oldřich 52 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Disk 2 kg:     muži    
1. 56,36   Malina Libor 73 AC Tepo Kladno
2. 55,00   Pudivítr Miroslav 78 AK Kroměříž
3. 42,03   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
4. 39,91   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec o.s.
5. 36,97   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
6. 35,24   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
           
  Kladivo 3 kg:     st.žákyně    
1. 29,17   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Kladivo 3 kg:     dorostenky    
1. 32,45   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Kladivo 4 kg:     ženy    
1. 43,67   Špačková Klára 81 AC Mladá Boleslav o.s.
2. 40,58   Hendrychová Jitka 92 AK Most
3. 38,09   Slavíková Markéta 83 USK VŠEM Ústí nad Labem
4. 35,48   Milotínská Kateřina 86 AK Most
           
  Kladivo 7,26 kg:     muži    
1. 56,87   Švojgr Jiří 81 SK ZŠ Jeseniova Praha
2. 54,23   Bartůněk Jan 81 Hvězda SKP Pardubice
3. 49,49   Klíma Mojmír 75 AK Most
4. 45,16   Šamberger Michal 81 AK Most
5. 43,59   Táborský Jiří 63 AK Most
6. 43,12   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
7. 42,59   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
8. 32,40   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec o.s.
           
  Oštěp 600 g:     ženy    
1. 16,57   Záklasníková Jana 89 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Oštěp 600 g:     st.žáci    
1. 31,35   Burak Oleg 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Oštěp 800 g:     nevidomí B1 a B2    
1. 19,01   Půta Ladislav 69 AC Tepo Kladno
2. 17,85   Mach Oldřich 52 TJ Lovochemie Lovosice
3. 16,92   Krajíček Vladimír 54 TJ Lovochemie Lovosice
4. 11,13   Burda Miloš 54 AC Tepo Kladno
           
  Oštěp 800 g:     muži    
1. 41,78   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec o.s.
2. 41,76   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
3. 36,31   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
4. 32,65   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
           
  Trojboj:     st.žákyně    
1. 1 023   Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Trojboj:     dorostenky    
1. 1 092   Vondrová Lenka 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Trojboj:     ženy    
1. 1 513   Hendrychová Jitka 92 AK Most
2. 749   Záklasníková Jana 89 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Trojboj:     st.žáci    
1. 1 727   Burak Oleg 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
           
  Trojboj:     nevídomí B1 a B2    
1. 654   Krajíček Vladimír 54 TJ Lovochemie Lovosice
2. 651   Půta Ladislav 69 AC Tepo Kladno
3. 594   Burda Miloš 54 AC Tepo Kladno
4. 534   Mach Oldřich 52 TJ Lovochemie Lovosice
           
  Trojboj:     muži    
1. 1 826   Smělý Jaroslav 71 TJ Lovochemie Lovosice
2. 1 765   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
3. 1 754   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s.
4. 1 709   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec o.s.
           
  Čtyřboj:     muži    
1. 2 154   Ranc David 91 AK Škoda Plzeň
2. 2 144   Zákoucký Vít 78 AC Slovan Liberec o.s.
3. 2 046   Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec o.s. 

 

Copyright © 2020 . Powered by Joomla - Template based on Simple Tech Blue - Webmaster Jan Beneš. Support LASOFT.